×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. jūlijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 15.07.2013. ­– 21.07.2013.

Auns | Auns enerģijas pārpilns un, pats galvenais, prot šo enerģiju izlietot konstruktīvi. Tam vēl pievienojas spēja nojaust apkārt notiekošā vissmalkākās nianses, un tas viss kopā padara Aunu šonedēļ praktiski neuzvaramu. Vienīgā problēma – izvēlēties pareizās prioritātes, citādi veiksme var tikt izniekota.


 

Vērsis | Strādājošajiem Vēršiem piemērots laiks darbam ar informāciju un atbalsta nodrošināšanai saviem plāniem. Atvaļinājumā esošos planētas noskaņo šķiesties gan ar savām simpātijām, gan naudu, un būtu labi, ja viņi neizšķiestu visu… Mīlestībā īstais laiks uzspodrināt to, kas sācis bālēt.

 

Dvīņi | Jaunās idejas var izrādīties vai nu nerealizējamas, vai arī to augļi būs ne visai vajadzīgi. Par to gan nevajadzētu uztraukties – pašlaik tieši ir īstais brīdis gūt atbalstu jau darāmajam vai arī prezentēt padarītā rezultātus. Atvaļinājumā esošajiem Dvīņiem labāk vienkārši baudīt dzīvi.

 

Vēzis | Pilns enerģijas, veiksme viņam turpina smaidīt visās lietās, šo laiku vajadzētu izmantot. Ja nepieciešams pieņemt kādu svarīgu lēmumu, labāk to darīt tagad. Iespējams, nedēļas beigās tiks gūta lielāka skaidrība kādā lietā, kas līdz šim bijusi neskaidra.

 

Lauva | Lauva alkst pēc mīlestības un tā viņam arī tiek sniegta, vienīgi jāuzmanās, lai kāda pretējā dzimuma būtne neuzsēžas uz kakla. Ja tas notiks, nav izslēgts, ka nedēļas beigās Lauva izrādīsies gan laimīgs, taču pliks un nabags… Profesionālajā darbībā svarīga būs pacietība un prasme visu darīt tam visizdevīgākajā brīdī.

 

Jaunava | Jaunava pratīs iedziļināties lietu pašās slēptākajās sakarībās, taču viņu var “iegāzt” pārsteidzība spriedumos. Gudri darīs tās Jaunavas, kuras, pirms runās, katru vārdu apdomās – no tā, ko viņas pateiks un, galvenais, kā pateiks, var būt atkarīgs ļoti daudz. Kāda jauna informācija var likt mainīt prioritātes.

 

Svari | Jāsargās ļaut sevi pārlieku izmantot. Ja Svari palīdzēs tiem, kuri to nemaz nav pelnījuši, resursu var nepietikt viņiem pašiem. Planētas noskaņo arī uz izšķērdību, tādēļ atvaļinājumā esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem nevajadzētu pārāk aizrauties ar naudas tērēšanu.

 

Skorpions | Šonedēļ drīzāk nāksies pakļauties ap-stākļiem un darīt to, kas jādara, nevis ko visvairāk gribētos. Par to gan nevajadzētu pārlieku uztraukties – sūrajam darbam būs saldi augļi, nedēļas beigās Skorpions varēs būt apmierināts ar paveikto. Šonedēļ paveiktais vēl ilgi ietekmēs nākotni pozitīvā virzienā.

 

Strēlnieks | Šo nedēļu nevajadzētu pavadīt dīki – tā ir pārlieku veiksmīga, un gudri darīs tie Strēlnieki, kuri jau nedēļas sākumā izvēlēsies pareizās prioritātes. Informāciju, uz kuras pamata izdarīt izvēli, gan vajadzētu kārtīgi pārbaudīt – var gadīties, ka tā ir kļūdaina…

 

Mežāzis | Mežāzim pašā vasaras karstumā nāksies turpināt pūlēties vaiga sviedros un ieguvēji būs tie, kuri visu labi izplānos, uzrotīs piedurknes un darīs, kas jādara. Tiesa gan, ja viņi būs pietiekami gudri, kādu daļu darba var izdoties deleģēt citiem…

 

Ūdensvīrs | Tiem Ūdensvīriem, kuriem šobrīd atvaļinājums, ir palaimējies – planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar veselības uzlabošanu un enerģijas uzkrāšanu turpmākajiem darbiem. Īstais laiks arī iedibināt derīgus ieradumus un tikt vaļā no kaitīgajiem. Ūdensvīriem nevajadzētu ķerties pie visa uzreiz un kādu brīdi atlicināt arī atpūtai.

 

Zivis | Veiksmīga nedēļa – darāmo pateiks priekšā intuīcija un arī enerģijas pietiks, lai tiktu galā ar visu. Jāizvairās no savas gribas pārliekas uztiepšanas – nākotnē tas var atspēlēties. Iespējams, kāda jauna informācija vai apsvērums var likt mainīt iepriekšējos nodomus, taču Zivis no tā būs tikai ieguvējas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+