Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.augustam. Parādi savu dāsno pusi! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmāko 12 mēnešu laikā dodies savu ceļu un dari pats savas lietas. Neļauj nevienam apgalvot, ka esi bezatbildīgs. Citi var sēdēt mājās un nedarīt neko, ja tā vēlas, bet tavs nodoms ir doties pasaulē un atstāt savu vārdu tajā.

Auns

Mēness iekrīt apgabalā, kurš atbild par tavām finansēm, tāpēc pastāv liela iespēja, ka kaut kāda veida azarts atmaksāsies, bet tev vispirms ir jāzina, uz ko tu paraksties. Neriskē bez iemesla!

Vērsis

Saules iedarbību pastiprina mēness, tāpēc, lai arī ko tu turpmāko dienu laikā darītu, visticamāk, gūsi lieliskus panākumus. Vai tas liek tev domāt? Vai tu jau sāc plānot? Vajadzētu.

Dvīņi

Katra diena ir piemērota, lai palīdzētu tiem, kam tas nepieciešams, bet, ja tu šonedēļ parādīsi savu dāsno pusi, gandrīz nešaubīgi jau netālā nākotnē saņemsi kaut ko atpakaļ. Un nedomā, ka tev to nevajadzēs – tu ļoti labi zini, cik ātri veiksme mēdz mainīties.

Vēzis

Turpmāko 24 stundu laikā esi tik stūrgalvīgs, cik vēlies. Nevienam nepiekāpies ne par sprīdi. Šis varētu būt viens no tiem gadījumiem, kad tavās rokās ir visas kārtis un vari darīt to, ko vēlies. Kurš gan tevi apturēs?

Lauva

Ja tu domā, ka esi vairāk vērts nekā tev šobrīd maksā, tagad ir īstais brīdis, lai par to paziņotu. Ietekmīgi cilvēki uz tevi skatīsies laipnāk šīs nedēļas sākuma pusē, tāpēc sāc runāt un pārliecinies, ka tiec sadzirdēs.

Jaunava

Mēness stāvoklis tavā sabiedrotajā Vērša zīmē nozīmē, ka vari doties visur, kur vien vēlies, un darīt visu, ko turpmākajās divās vai trīs dienās pats gribi. Tad uz ko tu vēl gaidi? Sāc veidot maršrutu.

Svari

Planētas brīdina, ka pēdējā laikā esi bijis pārāk dāsns. Tu esi atdevis pārāk daudz sava laika, enerģijas un naudas un tagad tu sāc just tā rezultātu. Apstājies jau tagad un sāc no jauna būvēt savas rezerves.

Skorpions

Pirms tu steidzies kādam palīgā, pārliecinies, ka viņš to vēlas. Patiesībā pārliecinies, ka šim cilvēkam patiešām ir nepatikšanas. Tu vari darīt labu cilvēkiem arī mazāk dramatiskā veidā. Mazās lietas reizēm ir vissvarīgākās.

Strēlnieks

Tu šobrīd esi izteikti pārliecinošā noskaņojumā un nepieņemsi pavēles ne no viena, lai arī kas tās dotu. Tomēr centies nebūt pārāk stūrgalvīgs itin visos dzīves aspektos, jo iznākumā tu varētu pazaudēt kādu draugu.

Mežāzis

Nav svarīgi, ko tu esi sasniedzis pagātnē, turpmāko pāris dienu laikā sasniegsi kaut ko ievērojamāku. Cilvēki, kurus satiksi savos ceļojumos, tavā labā darīs gandrīz jebko, tapēc pajautā sev, kas ir tas, ko patiešām vēlies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tuvojošais jaunais mēness mudina tevi koncentrēties uz mājas un ģimenes jautājumiem. Ja pēdejā laikā bijuši kaut kāda veida strīdi vai nesaprašanās, tagad tie var tikt itin viegli un bez liekas kņadas atrisināti. Ķeries tam klāt un sper pirmo soli.

Zivis

Ja tev ir kaut kas sakāms, tad dari to tagad, līdz ar to, ka jaunais mēness apvelta tevi ar ievērojamām pārliecināšanas spējām, pat tavs lielākais kritiķis nespēs tev neticēt. Būs pat labāk, ja tas, ko teiksi, ir patiesība!

LA.lv