Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.februārim. Izmēģini kaut ko jaunu!0

Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Neierobežo savu domāšanu vai ambīcijas tikai ar izmēģināto un pārbaudīto. Pamēģini kaut ko jaunu. Piespied sevi pārkāpt savām ierastajām robežām. Vienīgā lieta, kas tevi turpmākā gada laikā varētu atturēt, ir tavs prāts. Viss ir iespējams, ja tu tam tici.


Auns

Tuvais Jaungads pēc ķīniešu kalendāra vilinās tevi uz izklaidēm, tāpēc pārliecienies, ka visus darbus esi paveicis kārtīgi, tu taču nevēlies, lai kaut kas nostājas starp tevi un smiekliem. Svarīgāko izdari tagad un patīkamāko atstāj vēlākam.


Vērsis

Šobrīd vissvarīgākais ir veltīt apzinātas pūles un skatīties uz gaišāko pusi, lai arī kas notiktu. Dažreiz tu mēdz baidīties no ļaunākā, bet šodien un turpmāko dienu laikā viss būs vislabākajā kārtībā. Domā pozitīvi!

Dvīņi

Tu atklāsi, ka šodien tev ir vieglāk sastrādāties ar citiem cilvēkiem, un viņi jutīs to pašu pret tevi. Ja ir kāds jautājums, kura dēļ nesen esat sastrīdējušies, tagad ir īstais brīdis, lai to atrisinātu kā saprātīgi un pieauguši cilvēki.


Vēzis

Dažas lietas norisinās tavā personīgajā dzīvē un dažas biznesa dzīvē. Vai tu zini, kā tās atšķirt? Centies nebēdāties par lietām, kas neattiecas tieši uz tevi. Tām ir nepieciešama drīzāk praktiska nevis emocionāla pieeja.


Lauva

Ja tu pēdējā laikā jūties nomākts un bezspēcīgs, pārāk neuztraucies par to. Tas ir tikai dažu dienu jautājums, kamēr tu atkal būsi savā labākajā formā un jutīsies kā pasaules karalis. Jau pēc dažām dienām tu atkal vēlēsies izbaudīt dzīves priekus.


Jaunava

Jā, tu esi dzīvojis, neizmantojot savu potenciālu pilnībā. Jā, tu esi izniekojis savus resursus lietām, kuras tev patiesībā nav nemaz vajadzīgas. Taču fakts, ka tu to sev spēj atzīt, nozīmē, ka vēl ir cerība. No šodienas esi atbildīgāks, un arī dzīve uzlabosies!


Svari

Turpmāko dienu laikā tu iegūsi jaunus draugus, bet arī vienu vai divus ienaidniekus. Neļauj tam tevi uztraukt, jo iznākumā tu būsi tas, kurš triumfēs. Visi mīl Svarus…nu, gandrīz visi!


Skorpions

Saņem sevi rokās un tiec galā ar savu darba rutīnu. Pārliecinies, ka nedari citu cilvēku labā lietas, kuras viņiem vajadzētu darīt pašiem. Tuvais ķīniešu Jaungads palīdzēs tev atbrīvoties no nevajadzīgām nastām – kuru, izrādās, ir gana daudz!

Strēlnieks

Tev ir jābūt atraktīvam, tev ir jābūt drošsirdīgam, taču pāri visam, tev patiesi ir jātic tam, ka tev ir viss nepieciešamais, lai būtu vislielākais un vislabākais. Domā, ka tu spēsi to paveikt? Noteikti, tāpēc sāc kustēties!


Mežāzis

Ģimenes jautājumi turpmākajās pāris dienās būs svarīgāki nekā parasti, un tev būs jāveic izņēmumi pret mīļotajiem un radiniekiem, kuri ļausies emocijām bez iemesla. Tev pietiek paškontroles, bet viņiem šobrīd tās pietrūkst.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Centies nesaskatīt katru situāciju kā cīņu, kurā esi uzvarējis vai zaudējis. Cilvēki nav ienaidnieki, pat ne tie, kuru viedokli un skatījumu tu nicini. Šodien tā vietā, lai uz viņiem kliegtu, pamēģini sarunāties.


Zivis

Uzmanīgi seko saviem tēriņiem šodien un rītdien. Citādi pēc pāris dienām tev var nepalikt nekas pāri. Tas nebūtu labi, jo planētas ziņo, ka būs pēdējā mirkļa uzaicinājums uz ballīti vai sabiedrisku pasākumu, kuru nevēlēsies laist garām. Plāno uz priekšu arī neparedzamajam!

LA.lv