Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.janvārim. Divreiz divi ne vienmēr ir četri! 16

Foto – Fotolia

Auns
Auniem šodien būs jānodarbojas ar darba vietas organizāciju. Ievies tur kārtību. Iespējams nāksies mazliet patērēties un iegādāties kaut ko jaunu. Veiksmīga diena, lai apmeklētu medicīnas iestādi. Tev nepieciešams pārbaudīt savu veselību. Neaizmirsti apmeklēt stomatologu.

Vērsis
Vēršiem šodien kā nekad būs vajadzīga loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīties. Mīlestības jomā tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Dvīņi
Dvīņus šodien pārņems garlaicība un slinkums. Šajā dienā nāksies saskarties ar vecu parādu problēmu. Nav izslēgts, ka tava kredīta tekošā rēķina apmaksā var rasties nepatīkami pārpratumi.

Vēzis
Ne vienmēr vēlmes sakrīt ar mūsu iespējām. Dažkārt tādēļ rodas daudzi pārpratumi ar apkārtējiem. Tieši šodien tu par to varēsi pārliecināties.

Lauva
Iemācies atslābināties un gūt gandarījumu no mazajiem dzīves priekiem. Tieši tas ļaus tev saglabāt gara mundrumu un nezaudēt svarīgas personiskās attiecības.

Jaunava
Šodien tev vajag pārvērtēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī saņemto informāciju. Vientuļās sievietes Jaunavas šodien var satikt savu dzīves draugu. Tieši šodien var notikt kas tāds, kas nopietni ietekmēs tavu privāto dzīvi. Vīriešiem Jaunavām var rasties iespēja parādīt savas spējas un talantus, kas palīdzēs īstenot visu iecerēto. Šīs dienas sapņiem var būt pravietisks raksturs. Ja tu sapnī redzēsi kāzas, tad tevi, iespējams, gaida satricinājumi un stress.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Svari
Svariem šodien zvaigznes sagādās daudz pārsteigumu. Diemžēl ne visi no tiem būs patīkami, bet liktenis palīdzēs tev ar tiem tikt galā. Materiālajā plānā arī būs ne pārāk veiksmīgs periods, taču neļauj vaļu emocijām. Ja šodien esi nolēmis veikt dārgu pirkumu, tad labāk atliec to uz citu dienu. Pacenties sekot līdzi savai garīgajai veselībai.

Skorpions
Diena solās būt visai kritiska. Tev, iespējams, nāksies saskarties ar nelabvēļiem un krāpniekiem. Pacenties izvairīties no jaunas iepazīšanās, kā arī mēģini izrādīt savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem. Daudz spēka un laika tev šodien prasīs mājas rūpes. Seko līdzi savai veselībai. Ja ir iespēja, dodies pastaigā svaigā gaisā.

Strēlnieks
Šodien tu jutīsi apmierinātību un harmoniju. Tavas kārtojamās lietas, kā arī dažādi tirdzniecības darījumi solās šodien veiksmīgi īstenoties. Personiskajā dzīvē tev arī izdosies atrisināt vairākas problēmas. Iespējams, šodien tu satiksi vecu draugu, par kuru sen biji piemirsis. Šīs dienas sapņi būs pravietiski un piepildīsies. Ja tu sapnī redzēsi kapsētu, tas ir uz laimi.

Mežāzis
Saspringta diena, kas prasīs nopietnu attieksmi pret lietām. Darbā var atgadīties pārpratumi vai ķildas ar kolēģiem. Šodien nevajag pieņemt nepārdomātus lēmumus. Centies izrādīt modrību, jo nelabvēlis mēģina atkal tev kaitēt. No tava elastīguma un tālredzības daudz kas būs atkarīgs.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Pienācis laiks būt atvērtākam un drosmīgāk paust savas idejas. Ļoti labs laiks, lai nodarbotos ar kvalifikācijas paaugstināšanu vai jaunu zināšanu un prasmju apgūšanai. Personiskajā dzīvē tev nāksies iemīlēties cilvēkā, kurā iemīlēties nevajadzētu. Bet sirdij nepavēlēsi, un tev nāksies piedzīvot nelielas ciešanas.

Zivis
Tu esi nonācis vilcienā, kas traucas trakā ātrumā. Tev nepatīk līdzbraucēji un tu gribētu izkāpt. Tev ir divi varianti: vai nu noraut stopkrānu vai sagaidīt nākamo pieturu. Izvēle ir tavā ziņā.

LA.lv