Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15. jūnijam. Pieņem mīlestību!0

Dienas noskaņa

Šodien svarīgi kontrolēt domas un sapņus, jo tie var piepildīties. Savukārt mīlestībā centies ieraudzīt otra cilvēka patieso būtību, nevis savu ilūziju atspulgu.

Auns

Šo dienu astrologi uzskata par kritisku. Iespējama krāpšana un kārdinājumi. Visas domas un vēlmes – gan labās, gan ne tik labās – var īstenoties dzīvē. Tāpēc šodien ieteicams kontrolēt savas domas un pret visu izturēties pacietīgi. Neprasi no tuviniekiem to, ko viņi nespēj dot. Pieņem viņu mīlestību tādu, kāda tā ir!

Vērsis

Vērsim šī diena simbolizē izaugsmi un attīstību. Jāzina, ka šodien sāktajām lietām būs tālejošas sekas un interesantas perspektīvas. Ja šodien kļūdīsies, tas var dārgi maksāt. Tāpēc ir spēkā vecais teiciens par nomērīšanu un nogriešanu, pirms pieņemt izšķirošo lēmumu jebkurā jautājumā.

Dvīņi

Tu spēsi sasniegt lieliskus rezultātus lietās, kas saistītas ar radošu pieeju. Lieliski padosies jebkura sarežģīta jautājuma risināšana. Labs laiks, lai sāktu jaunus projektus vai mainītu darbu. Tevi novērtēs!

Vēzis

Diena labvēlīga visam, kas saistīts ar informācijas apmaiņu, pieredzi, plāniem un iestrādēm. Vēži var izrādīties uzmanības centrā. Tiem, kuru darbs saistīts ar literatūru vai žurnālistiku, vajadzētu pievērst uzmanību ārvalstu autoriem: darbs ar tiem vai to tekstiem nesīs labu peļņu.

Lauva

Lauvām, šķiet, iekrājies daudz darba. Diena piemērota, lai tiktu galā ar lielāko daļu no tā, turklāt vēl attālināti. Palīgā nāks tālrunis, e-pasts un saziņas aplikācijas. Interesanti, ka šāda komunikācija izrādīsies efektīvāka par tikšanos klātienē. Pret problēmām izturies radoši, tas palīdzēs ātri visu atrisināt.

Jaunava

Planētu stāvoklis Jaunavai garantē iedzimtās praktiskās pieejas attīstīšanu. Daudzi spēs pienācīgi un ļoti precīzi novērtēt situāciju. Astrologi iesaka: neļauj problēmai samilzt, atrisinot to tūlīt pat pēc parādīšanās. Citādi var būt par vēlu kaut kur mainīt.

Svari

Lieliski piemērots laiks komerciāliem darījumiem, riska investīcijām. Iespējams sākt jaunas attiecības vai dzirkstelītes piešķiršana esošajām attiecībām. Laiks nopietni gatavoties jaunam posmam privātajā dzīvē!

Skorpions

Šodien vari rēķināties ar tīru peļņu, parādīsies iespējams sākt uzkrāt līdzekļus. Dienas otrā puse piemērota slēptāko cerību īstenošanai. Esi praktisks, neatstāj nepabeigtas lietas, neizturies pavirši pret grāmatvedību. Tas netraucēs atslābināties dienas otrajā pusē.

Strēlnieks

Daudzi Strēlnieki spēs efektīvi darboties, turklāt vienlaicīgi vairākās frontēs, bez īpašām pūlēm neitralizējot gan emocionālās, gan lietišķās problēmas. Secīga rīcība ļaus racionāli izmantot spēkus un resursus.

Mežāzis

Zvaigžņu stāvoklis atkal aicina Mežāžus ķerties pie darba. Šoreiz – lai izzinātu noslēpumus, kas saradušies tuvākajā apkārtnē. Iespējamas ne sevišķi patīkamas pārmaiņas, bet ar laiku viss nokārtosies. Centies nespert pārsteidzīgus soļus, neparaksti dokumentus un līgumus, ja neesi tos rūpīgi izlasījis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šajā zodiaka zīmē dzimušie ir ļoti talantīgi, bet lielus profesionālus panākumus gūt šodien būs īpaši grūti – traucēs izklaidīgums un interešu daudzveidība. Lai panāktu maksimāli labus rezultātus, jātiek skaidrībā un jānošķir lielie mērķi no mazākiem, ar kuriem mierīgi vari tikt galā kā rotaļājoties.

Zivis

Laba diena, lai sāktu plānveida veselības pārbaudi, darba traumu vai profesionālu slimību ārstēšanu. Turpmākajās dažās dienās esi piesardzīgs un vērīgs, lietojot medikamentus, pārtikas produktus un dzērienus.

LA.lv