Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.maijam. Diena nesīs gaidīto veldzi!0

Dienas noskaņa

Pēc negaidīti vasarīgās tveices dabā tuvosies veldze un spirgtums atgriezīsies gan darba, gan privātajās attiecībās. Ja vien būsiet pietiekami pacietīgi!

Auns

Pēc iespējas centieties izvairīties no problēmām darbā. Lai nākotnē nebūtu jācieš no paša pieļautām kļūdām, nāksies šodien pieņemt kardinālus lēmumus. Izvairieties no lieliem naudas ieguldījumiem. Iespējama izskaidrošanās ar tuviniekiem.

Vērsis

Būs zināmas grūtības sadzīves un finanšu jomā. Lai turētos pretī nepatikšanām, nāksies stiprināt pašapziņu. Lai smeltos enerģiju, šajā dienā iepirkšanās un garderobes papildināšanas vietā izvēlieties atpūtu pie dabas krūts.

Dvīņi

Strauji aprausies ieplānotais, bet pārāk nebēdājaties par to. Tuvinieki jūs patiesi mīl, tāpēc nebūs jāpavada vakars vienatnē. Jutīsiet, ka esat vajadzīgs un noderīgs kolēģiem.

Vēzis

Zvaigzes iesaka jebkurā situācijā atbildību uzņemties tikai uz sevi. Agrāk ieliktais panākumu pamats tagad ļaus plūkt augļus slavas un peļņas veidā. Lieliska diena, lai parūpētos par sava mājokļa iekārtošanu.

Lauva

Esiet maksimāli godīgs un atklāts pret apkārtējiem ļaudīm. Darbā neļaujiet jūs izkustināt no pozīcijām. Algas pielikums ļaus nostiprināties finansiāli un labi sagatavoties vasaras brīvdienām.

Jaunava

Būs kaismīga izskaidrošanās ar pretēja viedokļa pārstāvjiem. Taču arī šādā situācijā vadieties pēc intuīcijas un emocijas paturiet pie sevis. Ir īstais laiks pievērst uzmanību savam ārējam izskatam.

Svari

Nav nekādas vajadzības tieši šodien pierādīt savas personības svarīgumu. Visi tāpat zina, ka esat īsts profesionālis. Sarunās ar priekšniecību gan izvairieties no konflikta, un tas jums nākotnē atnesīs paaugstinājumu amatā.

Skorpions

Nevainojiet apkārtējos savās neveiksmēs. Taču nenolaidiet rokas un meklējiet izeju no situācijas. Tāda rīcība vedīs augšup pa karjeras kāpnēm, pat ja ne uzreiz.

Strēlnieks

Karsta diena privātā dzīvē. Būs jāvalda emocijas, lai attiecības ar mīļoto neaizietu šķērsām. Gara pastaiga divatā, veselīga maltīte un romantika divatā var visu vērst par labu.

Mežāzis

Esat pēdējā laikā kļuvis par nemiera garu, laiks atslābt un pavadīt brīdi svaigā gaisā ārpus pilsētas un burzmas. Lai nekaitētu savai veselībai, šodien pavadiet mazāk laika pie datora.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viltība noderēs darba darīšanās, un jūs apvedīsiet ap stūri tos, kuri vēlējās ko tādu nodarīt jums. Ģimenes dzīvē viss būs lieliski, un, lai to vēl stiprinātu, atmetiet citus darbus un pavadiet laiku ar mīļoto cilvēku.

Zivis

Būs neplānoti izdevumi, un ieteicams ļoti rūpīgi sekot savai naudas plūsmai. Tāpēc ir īstais laiks pievērsties budžeta plānošanai. Sportiskas aktivitātes nesīs gaidīto veldzi.

LA.lv