Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.novembrim. Par sadarbību, pret pārmērību! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Zvaigžņu ietekme tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka turpmākajos 12 mēnešos tev visizdevīgāk būtu sadarboties ar citiem cilvēkiem. Jo vairāk tu tieksies doties pretī cilvēkiem, jo vairāk tu iegūsi gan finansiālā, gan emocionālā ziņā.

Auns

Līdz ar mēness paliekošo ietekmi apgabalā, kurš atbild par tavām piederībām un peļņu, prātīgāk būtu nebūt pārāk izšķērdīgam vai dāsnam. Vienmēr atstāj kaut ko rezervē ­- tas tev šodien vēl noderēs.

Vērsis

Tev ir ciešāk jāsastrādājas ar citiem, un tev ir jāsaprot, ka jūsu viedokļi var vienlaikus gan atšķirties, gan būt pareizi. Tev nav jāpiekrīt visam, ko viņi saka vai dara, lai varētu labi sadzīvot.

Dvīņi

Uzmanies, ka šodien neaizraujies ar pārāk daudz lielām idejām. Nekoncentrējies tik ļoti uz lielo kopbildi, savādāk varētu palaist garām mazas, bet svarīgas detaļas. Tām detaļām būs liela nozīme, it īpaši darba frontē.

Vēzis

Saules atrašanās tev sabiedrotajā ūdens elementa zīmē Skorpionā darīs brīnumus ar tavu pašpārliecinātību, bet planētu stāvoklis brīdina, ka nedrīksti kļūt paviršs. Turpmākajās divās dienās centies ierobežot savas aktivitātes līdz tādām, kuras labi pārzini.

Lauva

Pēdējā laikā tu esi slēpis savas emocijas, bet tagad tev ir jābūt mazliet sabiedriskākām un ekspresīvākam. Šis ir piemērots laiks, lai padarītu mīļotajiem zināmu, tieši cik daudz viņi tev nozīmē. Ne tikai pasaki to, bet arī izdari, ko tādu, kas to pierāda darbos!

Jaunava

Pastāv briesmas, ka aiz savas vēlmes tikt ātrāk uz priekšu un ikkatrā situācijā gūt virsroku, tu palaidīsi garām kaut ko, kas tev vēlāk radīs problēmas. Zvaigžņu vēstījums šodienai ­mazliet piebremzē!

Svari

Tu šodien esi pārāk paviršs ar savām finansēm un vēlāk to varētu nākties nožēlot, tāpēc savaldi savu ekstravaganto gaumi un izvēlies vienkāršās lietas, kuras piedāvā dzīve. Tavi resursi ir ierobežoti un svarīgi, tāpēc neiznieko tos.

Skorpions

Saules atrašanās tavā zīmē nozīmē, ka tev būs lērums pašpārliecinātības, bet tev vajadzēs vairāk nekā tikai lielu devu ar ticību saviem spēkiem. Vissvarīgākais jautājums ir, vai tu esi mācījies no pagātnes kļūdām?

Strēlnieks

Citiem var izskatīties, ka tu mērķē pārāk augstu, bet tu zini, ka, jo augstāk tieksies, jo vairāk arī vari sasniegt. Tam, ko tu vari sasniegt nav ierobežojumu, tāpēc tici pats sev un paveic “neiespējamo”!

Mežāzis

Šīs dienas notikumi atvērs tavas acis jaunām iespējām un tu būsi pārsteigts, cik ļoti tu pēdējo nedēļu laikā esi ierobežojis savus horizontus. Iesaisties projektos, kuros ir nepieciešams strādāt komandā ­ protams, uzvarētāju komandā!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev šodien ir jāspēlē pēc noteikumiem, jo savādāk vēlāk šonedēļ atklātos, ka esi nogriezis stūrus un tas tavai reputācijai neko labu nedarītu. Tev nemaz nav jākrāpjas­ – vienkārši seko vadlīnijām, un tu noteikti uzvarēsi!

Zivis

Tu nebaidies sekot savām vēlmēm, lai arī kur tās aizvestu, bet tev tiek ieteikts izvairīties no visa pārmērīgā ­ protams, atkarībā no tā, ar ko tu saproti vārdu “pārmērīgs”.

LA.lv