Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.septembrim. Gaidāmi neparedzēti apciemojumi! 16

Foto – Fotolia

Auns
Viena no labvēlīgākajām dienām. Iespējams, tieši šodien tev izdosies pabeigt agrāk sāktos darbus. Bet – ja liktenis tev šodien arī piespēlēs pārbaudījumu, pacenties saglabāt aukstasinību un uzvara būs tavā pusē. Darbā mēģini izvairīties no konfliktsituācijām. Iespējams, tavā sabiedrībā ir skauģi.

Vērsis
Vēršiem iesakām mājās veikt ģenerālo tīrīšanu. Gaidāmi neparedzēti apciemojumi un zvani. Velti uzmanību mīļotajam cilvēkam, tuviniekiem, draugiem. Šo dienu vislabāk pavadīt draugu lokā un izbaudīt priekpilnu atmosfēru.

Dvīņi
Iespējams, šodien par sevi liks manīt problēmas, kurām tu nepievērsi uzmanību. Tās var negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar darba kolēģiem. Neplāno šodien svarīgus darbus un neparaksti nekādus dokumentus. Esi ļoti uzmanīgs uz ceļa, pastāv dažādu traumu un avāriju varbūtība.

Vēzis
Vēžiem šodien jābūt ļoti uzmanīgiem. Pastāv iespēja, ka saasināsies veca kaite. Šodien nevajag aizdot naudu – visticamāk, tev to neatdos. Tāpēc aizdod tikai tiem cilvēkiem, par kuru godprātību esi drošs. Lai saglabātu savu labo vārdu, mēģini neafišēt savu ienākumu avotu. Izvairies no naksnīgām pastaigām vienatnē.

Lauva
Šodien tev nepieciešams tikt galā ar savām jūtām. Visu labi apdomā. Ja vajag, tad uz laiku pārtrauc savas attiecības ar mīļoto cilvēku. Dažkārt attālums var padarīt spēcīgas jūtas vēl stiprākas.

Jaunava
Šo dienu tu pavadīsi panikas un haosa varā. Pastāv lieli draudi finanšu sfērā. Jaunavām horoskops šodien neiesaka baudīt saskarsmi ar tuviem cilvēkiem.

Svari

Labvēlīga diena jebkādām pārmaiņām gan darba, gan personīgajā dzīvē. Esi drosmīgs un izlēmīgs, un tev viss izdosies. Laba diena arī ceļojuma sākšanai. Ņem atvaļinājumu un brauc atpūsties!

Skorpions
Šī ir veiksmīga diena, lai atklāti stātos pretī nelabvēļiem. Tava veiksmes atslēga šodien būs apzinīgums un iecietība. Šodien tev izdosies izveidot labas attiecības ar priekšniecību. Iespējams, tu satiksi cilvēku, kuru sen biji izsvītrojis no savas dzīves.

Strēlnieks
Tu gribi, lai dzīve tev apkārt trauktos lielā ātrumā. Lai vienus cilvēkus nomainītu citi, lai viss apkārt būtu satriecoši skaisti. Vēlme nav slikta, tikai ir jāparūpējas, lai tā īstenotos. Un neaizmirsti par drošību.

Mežāzis
Labvēlīga diena. Mežāžiem šodien uzsmaidīs veiksme. Viņu sapnis, visticamāk, piepildīsies tuvākajā laikā. Materiālais stāvoklis stabilizēsies. Attiecībās ar tuviem cilvēkiem gaidāma pilnīga savstarpēja sapratne. Nododies šodien savai iemīļotajai nodarbei, kā arī pacenties veltīt uzmanību bērniem un vecākiem.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Esi pacietīgs un prātīgs, un tev viss izdosies. Nereaģē uz kolēģu piezīmēm. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas visu kārtīgi izsver. Vakaru velti tuviniekiem. Kopā dodieties pastaigā, paspēlējiet jautras spēles vai gremdējieties patīkamās atmiņās.

Zivis
Šajā dienā nav gaidāmi nekādi nepatīkami pārsteigumi vai negaidīti šķēršļi – vari atslābt un nodoties iemīļotajai nodarbei. Tā, iespējams, ar laiku pārtaps par tavu profesiju un atnesīs prāvus ienākumus. Šodien dodies pie zobārsta uz plānveida apskati.

LA.lv