Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieklausies darba dunā! Karjeras horoskopi 17. – 23. oktobrim 16

Foto – EPA/LETA

Auns

Nedēļas sākumā Auniem vairāk patiks komforts un ērtības. Prasīt prasīsies ērtākas čības, siltas zeķes, karsta tēja un labs kino. Vien sākot ar trešdienu, būs interesanti zināt, kas notiek plašajā pasaulē. Tā būs diena, kad nevajag jaukties strīdos par gaumi un mīlu. Nedēļas nogalē vēlams atpūsties ārpus mājas un ierastās vides.

Vērsis

Nedēļas pirmajās dienās zvaigznes būs labvēlīgas pret Vēršiem. Iesakāms vairāk uzmanības pievērst sev un atļauties būt mīļākam, maigākam, romantiskākam. Sākot ar trešdienu, dzīvē ieplūdīs dinamiskāka enerģija. Dažiem Vēršiem var tikt satricināts ierastais miers un iespējams piedzīvot zaudējumus. Nedēļas nogalē būs pārvērtības attiecībās.

Dvīņi

Šoreiz Dvīņiem vajadzēs vairāk laika, lai iešūpotos nedēļas darbiem. Vairāk nāks miegs un gribēsies sevi palutināt ar gardām, baudpilnām lietām. Nedēļas trešajā dienā Dvīņi tiks galā ar savām iecerēm, ja vien nekritīs kārdinājumā pasaulei izpatikt. Brīvdienu plāni būs pakārtoti maka biezumam.

Vēzis

Patīkams nedēļas sākums, kad vairākums Vēžu jutīsies ar dzīvi apmierināti. Ja kas iztrūkst pilnai laime, tad, iespējams, tā ir kūka un nesteidzīga tējas dzeršana, kuru var arī pats sev saorganizēt. Trešdien un ceturtdien būs Vēži, kuriem gaidāmas lielākas pārmaiņas darbā, attiecībās ar priekšniecību. Brīvdienās esi pats savas laimes kalējs.

Lauva

Aktīvs nedēļas ievads, kad Lauvas var būt aizņemtākas ar nopietniem (valsts) darbiem. Laiks pievērsties karjerai un likt lietā savu izdomu, jaunradi. Trešdien un ceturtdien prasīt prasīsies pārmaiņas darba kolektīvā, īpaši vīriešu. Brīvdienās Lauvām jāatpūšas saldā miegā un mierīgā atmosfērā.

Jaunava

Vairākumam Jaunavu gaidāms veiksmīgs nedēļas sākums. Labi tiem, kuri sevi palutina ar braucieniem, ar jauniem semināriem vai svaigu grāmatu. Trešdien un ceturtdien nemierīgāks laiks iespējams mīlniekiem, kuri dodas uz randiņiem. Piektdien lieti noderēs savaldība. Brīvdienās vairāk uzmanības jāvelta veselībai un skaistumkopšanai.

Svari

Daudz laimītes jubilāriem! Nedēļas pirmās dienās Svari prasmīgi organizēs naudas līdzekļu sadali un pārdali, lai labi ir gan citiem, gan sev pašam. Trešdien un ceturtdien lielāka uzmanība nepieciešama partnerattiecībām, laulības dzīvei, kad retais pāris iztiks bez pārkārtojumiem. Brīvdienās tiks gan vairāk uzmanības, gan vairāk atbildības.

Skorpions

Vairākumam Skorpionu gaidāms veiksmīgs nedēļas sākums, kad izdosies viegli īstenot ambiciozākus plānus attiecībās, sadarbībā. Trešdien un ceturtdien Skorpioni darbosies ar dubultu jaudu – izcils laiks apgūt jaunas zinības, paplašināt kontaktu loku. Brīvdienās vilinās tālāki braucieni un ārzemju labumi.

Strēlnieks

Darbīgs nedēļas sākums, kad ne vienam vien Strēlniekam būs kārdinājums sevi apliecināt darbā un justies piederīgam kolektīvam. Trešdien un ceturtdien dažiem iespējamas lielākas kaislības par un ap naudas podu. Piektdien sargi attiecības no pasaules vējiem. Brīvdienās, iespējams, gaidāmi lielāki tēriņi.

Mežāzis

Labvēlīgs nedēļas sākums. Mežāži būs darbīgi, pat valdonīgi un skaļi. Trešdien un ceturtdien būs īstais laiks apliecināt savas ambīcijas un pieņemt lielākus dzīves izaicinājumus. Nedēļas nogalē pievēršama uzmanība laulības dzīvei, ar rāmu prātu uztveramas dzīvesbiedra kaprīzes.

Ūdensvīrs

Pirmdien un otrdien Ūdensvīriem lielāka uzmanība jāpievērš ģimenei, tuviniekiem. Pateicoties tuviem cilvēkiem, gaidāmi patīkami mirkļi. Trešdien un ceturtdien spēcīgāk rosīsies konkurenti. Esi vērīgāks! Piektdien zīmīgs laiks kontaktiem, sarunām. Brīvdienās ēd lēnām un mierā.

Zivis

Labvēlīgs nedēļas sākums, kad Zivīm zvaigznes sola labumus komunikācijā un radu attiecībās. Dažiem tirgoņiem un šopingotājiem gaidāms zelta laiks. Trešdien un ceturtdien lielas kaislības draudzībā un naudas lietās. Piektdien jaunas vēsmas iespējamas partnerattiecībās. Brīvdienās apciemo ģimenes locekļus, vecākus, vecvecākus.

LA.lv