Horoskopi un mistika
Horoskopi

Meklē atbalstu saviem plāniem! Karjeras horoskopi 12.12.16. – 18.12.16. 16

Foto – Fotolia

Auns

Piemērots laiks sākt ko jaunu, no jauna prātā ienākušās idejas varētu izrādīties auglīgas, tikai pirms to realizēšanas vajadzētu kārtīgi izvērtēt savu varēšanu. Planētas sekmē atbalsta saviem plāniem meklējumus. Pārlieka emocionalitāte var traucēt attiecībās ar mīļajiem.

Vērsis

Samērā mierīga nedēļa, piemērota jau padarītā noslīpēšanai līdz pilnībai, tomēr vajadzētu atcerēties parunu, ka “labs ir laba ienaidnieks”, un atrast īsto brīdi, lai darbu tiešām pabeigtu. Nesteigties ar lēmumu pieņemšanu!

Dvīņi

Dvīņiem šķiet, ka viss ir nepareizi un ir pēdējais laiks to labot. Diemžēl tālāk par runāšanu viņi šonedēļ netiek un riskē visiem apnikt ar savu uzmācību. Viņi darītu labāk, ja pievērstos savu tiešo pienākumu pildīšanai.

Vēzis

Vēzis skaidri saredz nepareizības apkārt notiekošajā, un viņam ir arī idejas, kā tās labot. Diemžēl dzirdīgas ausis šobrīd atrast būs pagrūti, tādēļ labāk savas idejas pietaupīt turpmākajam, bet šobrīd nodarboties ar kārtējiem darbiem.

Lauva

Ja vien tiks cītīgi strādāts, panākumi neizpaliks. Pareizi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri ne tikai strādās paši, bet pacentīsies organizēt arī apkārtējo darbu. Tā kā spējas modināt simpātijas šobrīd nepietrūks, tas nenāksies grūti.

Jaunava

Arī Jaunavai šķiet, ka apkārt īstas kārtības nav un viņa labprāt mēģinātu to izlabot. Diemžēl ar apkārtējo atbalstu šobrīd rēķināties tā īsti nevarēs, tādēļ šos pūliņus labāk atlikt uz brīdi, kad planētu izvietojums tam būs piemērotāks.

Svari

Svari pilni enerģijas un realizē nospraustos mērķus. Svarīgi turēties pie iepriekš nospraustā plāna un no tā neatkāpties. Jāizvairās no pārliekas emocionalitātes, un nevajadzētu savu labvēlību un simpātijas izšķiest tiem, kas to nav pelnījuši.

Skorpions

Spēka un enerģijas vairāk nekā parasti, arī apkārtējo atbalsta nepietrūks, tādēļ, ja vien Skorpions izvēlēsies pareizo rīcības plānu, nedēļas beigās ar padarīto viņš būs apmierināts. Ar jaunajām idejām tomēr labāk būt uzmanīgam.

Strēlnieks

Veiksmīga nedēļa, kurā izdosies ne tikai daudz paveikt pašam, bet arī palīdzēt kādam, kuram zvaigžņu izvietojums nav tik labvēlīgs. Planētas labvēlīgas jaunām idejām. Brīvajā laikā zvaigžņu izvietojums sekmē redzesloka paplašināšanu.

Mežāzis

Ja vien Mežāzis nerunās tukšu un cītīgi strādās, viņš paveiks pat ļoti daudz, un šonedēļ padarītā augļi būs plūcami vēl ilgi ne tikai viņam pašam. Ar jauniem projektiem gan labāk būt uzmanīgam – liela daļa no tiem var izrādīties gaisa pilis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šobrīd slinkot nevajadzētu – paveiktais var izrādīties par pamatu gan finanšu stāvokļa uzlabošanai, gan arī autoritātes nostiprināšanai. Planētas veicina pārlieku emocionalitāti, ko gan labāk savaldīt – kādam nejauši izteiktam vārdam var būt sliktas sekas.

Zivis

Planētas pārlieku mudina uz ne visai apdomīgiem eksperimentiem, kas var nest tikai zaudējumus. Toties tās Zivis, kuras mierīgi turpinās iesākto, paveiks visai daudz, gūs apkārtējo ievērību un vispārēju atzinību.

LA.lv