Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.augustam. Sapņi var piepildīties! 0

Foto – Fotolia

Auns

Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem būs nepieciešama veselības stiprināšana. Pacenties izvairīties no dažāda veida pārslodzēm un šo dienu velti vispārēji nostiprinošām un atveseļošanās procedūrām. Alkoholiskie dzērieni un trekna pārtika šodien ir kategoriski aizliegta.

Vērsis

Šodien ir vērts izveidot noderīgas iepazīšanās, tām būs liela loma tavā dzīvē. Šī diena ir veiksmīga, lai risinātu sadzīves jautājumus. Veicot mājas darbus, esi uzmanīgs – pastāv traumas varbūtība.

Dvīņi

Laba diena, lai atjaunotu ne tikai garderobi, bet arī ārieni. Šīs dienas veiksme būs atkarīga no tava enerģiskuma, drosmes un izlēmības. Laba diena, lai pabeigtu darbu, analizētu noieto ceļu un komunicētu ar tuvu cilvēku. Nav izslēgts, ka jauna interesanta lietišķā iepazīšanās pāraugs mīlestībā.

Vēzis

Vēžiem darba diena solās būt mierīga. Darbā tevi gaida nelielas, bet perspektīvas pārmaiņas. Tas palīdzēs tev pabeigt visus iesāktos darbus. Pacenties saprātīgi attiekties pret katru problēmu un izvairies no strīda ar priekšniecību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām cilvēkiem, kas nolēmuši stāties laulībā vai ieņemt bērnu.

Lauva

Jebkāda tava neapmierinātība vai dusmas draud strauji pāraugt liela mēroga strīdā. Neiesaisties strīdos, domstarpībās un ķildās, kas šodien izcelsies burtiski uz līdzenas vietas.

Jaunava

Diena Jaunavām būs neviennozīmīga, pretrunīga. Šodien nav vēlama aktīva darbība. Pirms rīkoties, ir vērts apstāties un padomāt, vai tava rīcība ir pareiza. Tu atcerēsies spilgtus pagātnes notikumus un iztēlosies diezgan drūmas perspektīvas. Šodien vajag satikties ar saviem tuvākajiem cilvēkiem un padalīties ar viņiem savā trauksmē un priekšnojautās. Pēc tikšanās tu sajutīsi atvieglojumu.

Svari

Nebēdājies, ja šodien tev kaut kas nesanāks, tam ir vēl nākamā diena. Esi uzmanīgs uz ceļa.

Skorpions

Vientuļās sievietes Skorpioni, iespējams, šodien satiks savu liktenīgo vīrieti. Ļoti veiksmīga diena radošai darbībai. Šodien pacenties uzlabot attiecības ar saviem tuviniekiem. Negatīvas pārmaiņas gaida vīriešus Skorpionus, ja viņi šodien izrādīs noslēgtību vai vēsumu saskarsmē. Šīs dienas sapņi var piepildīties, tiem ir pravietisks raksturs.

Strēlnieks

Dienas gaitā pacenties atpūsties, atsauc atmiņā patīkamus dzīves brīžus. Daudzās dzīves sfērās tu vari gūt ievērojamus panākumus.

Mežāzis

Tieši šodien tev nepieciešams atcerēties pēdējo pusgadu. Ko un kā tu izdarīji nepareizi. Tas ļaus tev izlabot kļūdas. Laba diena darbam ar dokumentiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Domstarpības ar kolēģiem – tas ir tikai pagaidu posms. Noskaidrot attiecības labāk pēc darba. Nekādā gadījumā nezaudē mieru un savaldību. Pats galvenais Ūdensvīriem šodien ir aizdomāties par savu veselību. Esošais dzīves ritms nav domāts tev.

Zivis

Šodien gaidāmie pārpratumi nesabojās tev noskaņojumu. Diena kopumā solās būt veiksmīga un palīdzēs tev atrisināt daudzas dažādas problēmas gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Vairākas Zivis šodien gaida patīkama iepazīšanās un nelieli finanšu ienākumi.

LA.lv