Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.decembrim. Valdīs miers un saskaņa! 16

Foto – Fotolia

Auns
Jauns pasākums vai jauns projekts Auniem tuvākajā laikā atnesīs peļņu profesionālās darbības jomā. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien sarūpēt tuviniekiem dāvanas. Iespējams, vairāki šīs zīmes pārstāvji šodien saņems vēsti no attāliem radiniekiem.

Vērsis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nevajag ņemt tuvu pie sirds problēmas, ko šodien nāksies piedzīvot. Tas viss pāries, lai gan tev vajadzēs pielikt ne mazums pūļu. Visticamāk, iecerētos plānus nāksies mainīt. Situācija veidosies pavisam ne tā, kā paredzēts. Nav izslēgta nejauša trauma vai slimība, kas var izjaukt ieplānoto lietu izpildi. Vairāki Vērši šodien var saņemt nepatīkamu ziņu.

Dvīņi
Biznesa sfērā strādājošo Dvīņu finanšu stāvoklis var nedaudz uzlaboties. Azartspēļu cienītājus šodien gaida liels laimests, parāda atdošana vai izdevīga darījuma noslēgšana. Mīlas lietās veiksies sievietēm Svariem. Nav izslēgtas jaunas aizraušanās vai viegls flirts. Pacenties šodien nelietot spirtotos dzērienus, tas var novest pie negaidītām sekām.

Vēzis
Šī diena solās būt labvēlīga finanšu darbības jomā. Priekšniecība novērtēs tavus nopelnus darbā un piešķirs prēmiju.

Lauva
Priekšniecība noteikti novērtēs tavu entuziasmu un centību. Skaļi paud savas idejas – priekšniecībai tas patiks. Radīsies lieliska izdevība ievērojami pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Jaunava
Diena solās būt labvēlīga šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Šodien viņiem izdosies atrisināt daudz dažādu problēmu, gan lietišķo, gan personisko. Vairāki Jaunavas zīmē dzimušie šodien, iespējams, saņems nelielu honorāru par teicamu darbu. Zvaigznes sola, ka ģimenē valdīs miers un labklājība.

Svari
Lieki tēriņi var izprovocēt konfliktus! Pacenties pārdomāti attiekties pret izklaidēm un pirkumiem bērniem. Neaizmirsti sarūpēt dāvanu savai otrai pusītei.

Skorpions
Ir tāds sakāmvārds: “Klauvējiet, un jums taps atvērts”. Šodien to nāksies atcerēties. Tavs profesionālisms un prasme rast izeju no pašām negaidītākajām situācijām palīdzēs atbrīvoties no visām problēmām.

Strēlnieks
Iemācies atslābināties un gūt gandarījumu no mazajiem dzīves priekiem. Jo tieši tas ļaus tev saglabāt gara mundrumu un nezaudēt tev svarīgas personiskās attiecības.

Mežāzis
Muļķiem vienmēr veicas! Taču tu neesi viņu skaitā, tāpēc tev dzīve nav tik viegla. Šodien kārtējo reizi par to varēsi pārliecināties. Taču pret visu attiecies ar smaidu, tad arī grūtības nešķitīs tik lielas.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Labvēlīga diena. Iespējams, šodien tev izdosies nodoties radošam darbam, kas tiks novērtēts. Šodien pie tevis pēc palīdzības var vērsties draugi, pacenties viņiem palīdzēt. Vientuļie Ūdensvīri šodien var sastapt cilvēku, ar kuru izveidosies nopietnas attiecības. Pacenties izvairīties no konflikta situācijām darba, iespējams, tavā sabiedrībā ir skauģi.

Zivis
Visnotaļ nelabvēlīga diena, īpaši vīriešiem Zivīm. Šodien tavs finanšu stāvoklis var būtiski pasliktināties. Šodien nevajag veikt nopietnus pirkumus, tie izrādīsies neveiksmīgi. Zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un svinībām, tas var slikti atsaukties uz tavu veselību. Sievietēm Zivīm iespējama jauna iepazīšanās vai negaidīti romantiski piedzīvojumi.

LA.lv