Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
15. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 16.decembrim. Valdīs miers un saskaņa!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Jauns pasākums vai jauns projekts Auniem tuvākajā laikā atnesīs peļņu profesionālās darbības jomā. Ģimenē šodien valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien sarūpēt tuviniekiem dāvanas. Iespējams, vairāki šīs zīmes pārstāvji šodien saņems vēsti no attāliem radiniekiem.

Vērsis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nevajag ņemt tuvu pie sirds problēmas, ko šodien nāksies piedzīvot. Tas viss pāries, lai gan tev vajadzēs pielikt ne mazums pūļu. Visticamāk, iecerētos plānus nāksies mainīt. Situācija veidosies pavisam ne tā, kā paredzēts. Nav izslēgta nejauša trauma vai slimība, kas var izjaukt ieplānoto lietu izpildi. Vairāki Vērši šodien var saņemt nepatīkamu ziņu.

Dvīņi
Biznesa sfērā strādājošo Dvīņu finanšu stāvoklis var nedaudz uzlaboties. Azartspēļu cienītājus šodien gaida liels laimests, parāda atdošana vai izdevīga darījuma noslēgšana. Mīlas lietās veiksies sievietēm Svariem. Nav izslēgtas jaunas aizraušanās vai viegls flirts. Pacenties šodien nelietot spirtotos dzērienus, tas var novest pie negaidītām sekām.

Vēzis
Šī diena solās būt labvēlīga finanšu darbības jomā. Priekšniecība novērtēs tavus nopelnus darbā un piešķirs prēmiju.

Lauva
Priekšniecība noteikti novērtēs tavu entuziasmu un centību. Skaļi paud savas idejas – priekšniecībai tas patiks. Radīsies lieliska izdevība ievērojami pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Jaunava
Diena solās būt labvēlīga šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Šodien viņiem izdosies atrisināt daudz dažādu problēmu, gan lietišķo, gan personisko. Vairāki Jaunavas zīmē dzimušie šodien, iespējams, saņems nelielu honorāru par teicamu darbu. Zvaigznes sola, ka ģimenē valdīs miers un labklājība.

Pievienot komentāru

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+