Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.janvārim. Ļaujies straumei, tā plūst pareizajā virzienā! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja tu ērti iekārtoties un turpmākā gada laikā ļausi lietām notikt pašām no sevis, sasniegsi gana daudz, kā arī jautrības netrūks, bet, ja tu papūlēsies lietas bīdīt uz priekšu lielākā ātrumā, patiesi nav robežu tam, ko vari sasniegt. Nesamierinies ar minimālo, ja vari iegūt daudz vairāk.

Auns

Tu pēdējo nedēļu laikā esi uzsācis daudz jaunu lietu, un tagad tu vēlies redzēt rezultātus. Taču nepārcenties, jo joprojām ir daudz ko darīt pirms sāks ienākties darba augļi. Tu spēj būt pacietīgs, kad to apņemies.

Vērsis

Ja tu atklāj, ka šodien pret tevi izdara spiedienu, tas varētu būt tāpēc, ka pats sev to uzkrauj. Tu vari būt ļoti ambiciozs, bet negaidi pārāk daudz, pārāk ātri. Soli pa solim tu nokļūsi tur, kur nepieciešams.

Dvīņi

Tik daudz lietu, kas tevi uztrauca, izzudīs jau turpmāko pāris dienu laikā. Apšaubāmi jau ir tas, vai tās vispār eksistēja, bet svarīgākais tomēr ir tas, ka tu beidzot jūties brīvs. Kā tu izmantosi šo brīvību? Izvēle ir tavās rokās.

Vēzis

Darba un finanšu jautājumi šonedēļ būs tavas darba kārtības augšgalā. Planētas ziņo: ja tagad strādāsi pietiekami smagi, tu kļūsi pazīstams, populārs un nopelnīsi diezgan daudz pirms vēl mēnesis būs beidzies.

Lauva

Nav jēgas censties turēt noslēpumus no mīļotajiem, jo viņi tevi pazīst pārāk labi un spēj nojaust, kad centies kaut ko noslēpt. Pastāsti visu to, kas tev ir ieplānots. Visticamāk, viņi nemaz neiebildīs.

Jaunava

Saules pārvietošanās ietekmēs tavu nopietno attieksmi pret lietām, bet tas nenozīmē, ka vairs nespēsi izklaidēties. Tu spēsi, kaut arī tomēr turpmākajās dienās un pat nedēļās vairāk vajadzētu koncentrēsies uz darba un veselības jautājumiem.

Svari

Tu turpmāko dienu laikā vari mainīt vairākas lietas, bet, ja tu patiešām vēlies labāko ikdienas pieredzi, viss, kas tev ir jāmaina, ir sava attieksme. Tas, kā tu skaties uz pasauli, nosaka, kāda tā būs.

Skorpions

Šodien un rītdien citu cilvēku vajadzības liec pirmajā vietā: ja tu tagad izdarīsi pakalpojumu partneriem un mīļotajiem, vēlāk saņemsi pretī to pašu, tikai vairākkārtēji. Vispirms koncentrējies uz mājas dzīves sakārtošanu.

Strēlnieks

Šis ir lielisks laiks ceļošanai un atpūtai kopā ar draugiem. Neuztraucies, ja tev mazliet pietrūkst naudas, jo tu satiksi kādu, kurš labprāt tev nopirks visu nepieciešamo. Viss, ko viņi vēlas saņemt pretī, ir tava patīkamā sabiedrība.

Mežāzis

Tava galva ir labu ideju pārpilna. Dažas no tām pat varētu būt lieliskas, bet tagad tev jāsaņemas un jāizlemj, kurām no tām vajadzētu sekot un kuras vajadzētu aizmirst. Pirmais jautājums: kas no visa tev, visticamāk, ienesīs visvairāk naudas?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nelielas pūles nesīs lielus augļus turpmākās diennakts laikā un tāpēc, ka Saule pārvietojas uz tavu zīmi, tu būsi ļoti pozitīvs savā skatījumā uz dzīvi. Viss ir iespējams, ja to gana stipri vēlies.

Zivis

Tu šodien būsi domīgā noskaņojumā, un tas ir labi. Jo vairāk tu domāsi par konkrētiem jautājumiem, jo lielāka iespēja, ka tie iznākumā nokārtosies tev labvēlīgi. Labas domas un labi darbi nekad nepaliek neatalgoti.

LA.lv