Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.jūlijam. Kaislības pie malas, laiks omulībai! 0

Foto – Fotolia

Auns

Jebkāda saskarsme šodien var novest pie konflikta. Nepadodies provokācijām un esi uzmanīgs sabiedriskajās vietās. Atsakies no alkohola un ievēro mērenību ēšanā. Diena pilnīgi nepiemērota romantiskiem randiņiem un seksam.

Vērsis

Zvaigznes iesaka šo dienu veltīt ģimenei. Radiet ģimenisku omulību savā mājoklī. Galu galā vietai, kur tu esi pieradis atslābināti atpūsties, arī laiku pa laikam nepieciešama ģenerālā tīrīšana.

Dvīņi

Mājas – darbs, darbs – mājas. Viss it kā rit labi. Dzīve ir precīzi izplānota, tomēr tajā vajag ienest korekcijas. Pamēģini to izdarīt tieši šodien.

Vēzis

Vēloties sasniegt profesionālās virsotnes, tu šodien daudz mācīsies, komunicēsi, izveidosi jaunas iepazīšanās un pabūsi dažādās vietās. Finanšu jautājumi raizes neradīs, bet laulāto attiecības kļūs stiprākas, un tev gribēsies izbaudīt kaut ko jaunu.

Lauva

Velti uzmanību sev un savam dvēseles mieram. Pavadi laiku vienatnē. Atceries pagātni, pārdomā nākotni un izlem, ko darīt pašlaik. Neprasi nevienam solījumus un pats tos nedod. Atturies no asiem un ceptiem ēdieniem.

Jaunava

Būvē plānus, pabeidz iesāktos darbus, tikai nesāc jaunus – tie tev nenesīs panākumus. Šodien labi apmeklēt trenažieru vai sporta zāli. Dienas otrajā pusē pievērs uzmanību veselībai. Vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Svari

Tevi gaida ļoti saspringta diena. Darba un mācības prasīs lielu koncentrēšanos un uzmanību, kā arī radīsies daudz nelielu sadzīves problēmu. Tāpēc vakarā tev būs nepieciešama atpūta. Aizej uz kinoteātri vai vienkārši dodies pastaigā.

Skorpions

Skorpioni tuvākajā laikā var spert lielu soli uz priekšu, virzoties pa karjeras kāpnēm. Pamēģini veikt eksperimentus savu parasto darba pienākumu pildīšanas procesā.

Strēlnieks

Parūpējies par savu veselību. Šodien pārskati savu ēdienkarti. Izslēdz no tās kaitīgos produktus un iekļauj vairāk dārzeņu un augļu. Tie ne tikai uzlabos tavu pašsajūtu, bet arī noskaņojumu.

Mežāzis

Velti laiku ģimenei. Aizejiet kopā kaut kur – pie dabas, uz zoodārzu, kino vai vienkārši pastaigājieties. Bet labākais dienas sākums ir baznīcas apmeklējums. Jo tieši šajā dienā tu varēsi attīrīt savu dvēseli un samierināties ar sevi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien zvaigznes būs pret tevi noskaņotas labvēlīgi. Pacenties nekādos apstākļos nepamest iesākto darbu – tas var atnest lielus finanšu ienākumus. Sadarbība kolektīvā nostiprinās tavas pozīcijas. Iespējams, vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nāksies doties ceļojumā, kas pavērs tev jaunas un interesantas perspektīvas.

Zivis

Šī būs visnotaļ aktīva un radoša diena. Dzīves potenciāls būs augstā līmenī, taču var parādīties pretrunīgas tendences, kas panākumus jebkurā brīdī var pārvērst neveiksmē. Zvaigznes tev iesaka šodien nesākt nopietnas lietišķās sarunas vai būvēt nākotnes plānus. Iespējams, šodien tev nāksies risināt sadzīves un personiskās problēmas, kas aizvirzīs darbu un biznesu otrajā plānā.

LA.lv