Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.jūnijam. Enerģētiski spēcīga diena! 0

Foto – Fotolia

Auns

Enerģētiski spēcīga diena. Nepieciešama gan fiziskā, gan garīgā aktivitāte. Sanīkums un apātija var novest pie nepatīkamām sekām. Kontrolē savas emocijas un izvairies no nepatīkamiem iespaidiem. Finanšu jautājumu risināšanu labāk atlikt uz vēlāku laiku.

Vērsis

Ja tu šodien plānoji vizīti pie ārsta, labāk to atlikt uz rītdienu, jo šodien tam nav īpaši labvēlīga diena. Piemērota diena, lai nodarbotos ar labdarību. Padomā par saviem tuviniekiem, sen neesi viņus apciemojis.

Dvīņi

Laba diena, lai nodarbotos ar sportu un aktīvo atpūtu. Aizbrauc uz vasarnīcu un nododies fiziskam darbam – tas palīdzēs atpūsties emocionāli un garīgi. Pastaiga svaigā gaisā arī nāks par labu. Vakaru pavadi vienatnē ar mīļoto cilvēku. Labvēlīga diena bērna ieņemšanai.

Vēzis

Līdz pusdienlaikam tevi vajās problēmas un neveiksmes, bet tu ar to visu tiksi galā. Dienas otrajā pusē ieteicams veltīt laiku atpūtai. Vari sarīkot pikniku vai doties uz atrakciju parku. Bet vakarā norunā randiņu, tas būs neaizmirstams.

Lauva

Šodien ir garīgo meklējumu un mākslas diena. Kas attiecas uz naudu, biznesu un karjeru, ne tuvu viss nav atkarīgs no tevis. Dienas otrajā pusē vislabāk nodoties mājas darbiem, pastaigāt pa veikaliem, paspēlēties ar bērniem.

Jaunava

Šī diena paredzēta aktīvai darbībai – piedāvā jaunas idejas, risini esošās problēmas, un tev viss izdosies. Tāpat laba diena, lai risinātu ģimenes problēmas un nodarbotos ar bērna audzināšanas jautājumiem.

Svari

Šai zodiaka zīmei bīstama un grūta diena. Svariem šodien nevajag doties ceļojumā vai komandējumā. Šodien nevajag arī nodarboties ar smagu fizisku darbu, jo tas var kaitēt veselībai. Pacenties pavadīt šo dienu ģimenes lokā vai apciemo radiniekus, kurus jau sen gribēji satikt.

Skorpions

Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien nāksies pierādīt, ka viņi rīkojas pareizi. Turklāt pierādīt vajadzēs nevis cilvēkiem, kas ir tev apkārt, bet galvenokārt pašam sev. Parādīsies uzmācīgas domas, ka dzīvē vajag kaut ko mainīt. Taču pacenties šajā ziņā nesteigties, bet labi visu pārdomā. Ļoti laba diena bērna ieņemšanai.

Strēlnieks

Tevi gaida stabilas un ciešas attiecības ar partneriem un ģimenes locekļiem. Finanšu jomā viss nav spīdoši, taču ar laiku sāksies veiksmīgāks periods. Pacenties neinvestēt naudu jaunā projektā. Mīlestībā turies pie cilvēka, kas tev jau ir, jo tad, ja aizrausies ar jaunu romānu, zaudēsi visu, kas tev ir.

Mežāzis

Šo dienu tu pavadīsi cīņā par saviem ideāliem, taču tā izrādīsies bezperspektīva. Un atceries, ka paradums nogriezt kā ar nazi, var būt bez rezultātiem. Kad tu pēdējo reizi biji pie ārsta? Tagad ir īstais laiks doties uz plānveida medicīnisko apskati.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev tiek dota iespēja paskatīties uz sevi no malas un izlabot pieļautās kļūdas. Nekomunicē ar cilvēkiem, kas tev nav interesanti, un nedod iemeslu tenkām. Šo tas var izraisīt enerģētiskus zaudējumus. Kontrolē sevi, veicot pirkumus – tu vari iztērēt naudu pilnīgi pa tukšo.

Zivis

Kāds gaida tavu zvanu. Skumst, nervozē, jūk prātā. Bet tu vienkārši esi aizmirsis par šo cilvēku.
Steidzami atceries visus, kurus esi aizvainojis, un izpērc savu vainu kaut vai ar ziediem.

LA.lv