Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16. jūnijam. Zvaigznes sola bagātību!0

Dienas noskaņa

Šīs dienas galvenā atziņa un mācība: kopīgi plānojot ģimenes pasākumus, ieguvēji būs visi! Aktīvi piedaloties šajā procesā, jaunākā paaudze mācīsies sadzīvot, bet vecāki – ieklausīties bērnos.

Auns

Šai dienai ir tendence veicināt bagātības un peļņas uzkrāšanos. Šajā dienā tev ir ieteicams veikt noguldījumus bankās, kā arī ieguldīt līdzekļus peļņu nesošos uzņēmumos. Ja tu vēl neesi izveidojusi “neaizskaramas” finanšu rezerves, visā nopietnībā sāc to darīt.

Vērsis

Izskatās, ka šajā dienā Vērsi sagaida šaubas un sarežģīta izvēle. 16. jūnijā var nākties pieņemt grūtu lēmumu un izšķirties par labu vienam no diviem dārgiem cilvēkiem. Vērsim būs jāizvēlas starp diviem absolūti līdzvērtīgiem cilvēkiem. Ja rodas šaubas, labāk lēmuma pieņemšanu atlikt līdz 2018. gada jūlijam. Tiecies uz stabilitāti un uzticamību. Lai tas kļūst par galveno kritēriju, pieņemot lēmumus. Ir lietderīgi nodarboties ar pašizglītošanos.

Dvīņi

Dvīņiem ir redzams progress visdažādākajās dzīves jomās. Iespējams, Dvīņu dzīvē parādīsies jauni aizstāvji, vadītāji un partneri. Disciplīna un pašapziņa – lūk, kas tev nepieciešams, lai gūtu panākumus.

Vēzis

Šī diena ir absolūti piemērota, lai mainītu rīcību un kaut ko uzsāktu no jauna. Šīs dienas notikumi radīs izmaiņas tavā dzīvē. Liela iespējamība, ka tieši šajā gadā Vēži satiks skolotāju, padomnieku vai kādu labvēli. Maini savu dzīvi un mainies pats. 2018. gada 16. jūnijs ir lielisks laiks iekšējo problēmu risināšanai, kuras mēdz būt sarežģītākas par ārējām. Nav vērts pretoties pārmaiņām: veco vienalga nenoturēt!

Lauva

Lai kā arī tu necenstos patīkami pavadīt laiku atpūtā, no tevis prasīs aktivitāti darba jautājumos. Tavas organizatoriskās spējas tiks pamanītas. Tava autoritārisma dēļ var rasties konflikti ar tuviniekiem. Ir pienācis laiks uzlabot profesionālās prasmes un nostiprināt autoritāti.

Jaunava

Iespējams, Jaunavas emocijas būs saistītas ar praktiskiem ideāliem, kuri viņai ir vislabāk pazīstami un noderīgi. Daudzas Jaunavas nebūs spējīgas sevi nodalīt no domām par šiem ideāliem. Šodien pievērs uzmanību tam, kā tevi novērtē citi, un reaģē savlaicīgi uz pašreizējiem dzīves apstākļiem.

Svari

Daudziem Svariem personīgā un ģimenes sfēra var kļūt par vienu no svarīgākajām dzīves jomām. Laulātie pāri ieguldīs daudz pūļu un līdzekļu, lai iekārtotu savu dzīvesvietu un organizētu atpūtu ārzemēs. Pacenties ar savu otro pusīti pirms ceļojuma nesastrīdēties. Mēģini pieradināt arī pārējos tuvinieks pie kopīgo lietu un atpūtas plānošanas.

Skorpions

Tu strādāsi līdzīgi domājošu cilvēku kolektīvā. 2018. gada 16. jūnijā kosmoss tev sniedz uzdevumu tavus talantus un iemaņas praktiski pielietot ideju realizēšanā un uzkrāšanā. Jaunu lietu radīšana prasa papildu materiālos izdevumus, un to allaž vajag atcerēties.

Strēlnieks

Šodien lielākā daļa Strēlnieku pievērsīs visu uzmanību iekšējām garīgajām problēmām, pieaugs tieksme un spēja radoši attīstīties. Ja nepieciešams, mēģini apgūt papildu prasmes. Tas būtiski uzlabos tava paveiktā darba kvalitāti. Tad varēs sagaidīt arī labāku materiālo atalgojumu.

Mežāzis

Iespējamas problēmas ģimenē, dažādi satricinājumi, lūzumi un negadījumi. Tas negatīvi atsauksies uz Mežāža darba spējām. Neskatoties uz aizņemtību, mēģini rūpēties par māju un tuviniekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavam finansiālajam stāvoklim būs pozitīva bilance. Nepaļaujies uz partneru palīdzību, kā arī nezaudē modrību. Centies nestrīdēties ar partneriem nepareiza perspektīvu redzējuma dēļ.

Zivis

Māksla, daiļrade, darbs ar bērniem – lūk, tās ir jomas, kurās šodien Zivis var parādīt savus talantus. Viņu vadībā uzplaukumu piedzīvos skaistumkopšanas saloni un centri. Šajā dienā tu vari labot zobus, veikt kosmētiskās operācijas, nodarboties ar organisma un ādas attīrīšanu. Ir vērts padomāt par matu veselību, tāpēc jāizvēlas pareizais šampūns un balzams, it īpaši, ja tev ir krāsoti mati. Bet paturi prātā, ka skaistumu veido ne tikai krēmi un maskas, bet arī dvēseles iekšējais stāvoklis.

Avots: Astromeridian

LA.lv