Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16. martam. Spēlē pēc noteikumiem! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Draugu nevar būt par daudz, vai ne? Patiesībā saskaņā ar planētām var gan, un turpmākajos pāris mēnešos tev būs jāizlemj, kurus turēt sev tuvumā un kurus pa gabalu. Draugi, protams, padara dzīvi interesantāku, bet viņi var arī tevi atturēt no svarīgāku lietu sasniegšanas.

Auns

Dzīve ir laba un kļūs labāka ar katru dienu, pat stundu. Tev tam var būt grūti noticēt, bet tas ir tikai tāpēc, ka tu koncentrējies uz lietām, kurām vairs nav nekādas nozīmes. Paplašini savus apvāršņus un izklaidējies.

Vērsis

Tu šobrīd esi pilns enerģijas un entuziasma, bet tas nenozīmē, ka piesardzība ir jāmet pie malas. Par katru cenu esi drošsirdīgs, bet ar mērķi, kuram vari veltīt savas pūles.

Dvīņi

Tu šodien vari tikt vilināts mazliet apiet noteikumus, bet planētas brīdina, ka neko daudz neiegūsi, ja tā darīsi. Ne tikai tas, bet arī vēlāk šonedēļ vainas apziņa tevi neliktu mierā. Spēlē pēc noteikumiem – tu tik un tā būsi uzvarētājs.

Vēzis

Centies neuztraukties par to, ko citi par tevi varētu padomāt. Ja noteikti cilvēki nepiekrīt tam, ko tu dari, tev vajadzētu uztvert to kā zīmi, ka rīkojies pareizi. Patiesībā jo vairāk tu viņus pārsteigsi, jo labāk!

Lauva

Ķeries klāt uzdevumiem un pienākumiem, kuru uzsākšanai citreiz tev nav pieticis pašpārliecinātības vai drosmes. Jā, spēcīgi cilvēki, ļoti iespējams, tev stāvēs pretī, bet tu pats arī savā ziņā esi spēcīgs. Ļauj viņiem uztraukties par tevi.

Jaunava

Nekas nav pāri taviem spēkiem un, ja tu to paturēsi prātā, turpmākās nedēļas laikā tu varētu sasniegt jaunus augstumus. Šis ir arī labs laiks, lai atgrieztos un sāktu no jauna kaut ko, kas izgāzās šī gada sākumā.

Svari

Šķiet, tev ir grūtības saglabāt kontroli pār kaut kāda veida iekāri. Varbūt tev vajadzētu uztvert mājienu un ļaut visiem par to uzzināt. Saskaņā ar planētām citi aplaudēs par tavu spēju būt tik atvērtam un godīgam.

Skorpions

Līdz ar Marsa pārvietošanos cauri tev pretējai zīmei, noteikti pienāks brīži, kad citi pret tevi būs nejauki, bet tu nedrīksti izrādīt agresiju pretī. Sniedz viņiem ledusaukstu dušu, kuru tev tik labi sanāk sagādāt.

Strēlnieks

Ja tev šķiet, ka kaut kas pie kā strādā, neprogresē, visticamāk, tas ir tāpēc, ka tu pārāk smagi centies. Tu esi savā labākajā formā, kad esi atslābinājies, tāpēc piebremzē un nomierinies, un jau drīz tev tas ies kā no rokas!

Mežāzis

Tu veltīsi pūles un darīsi lietas, kuras stāv pāri tavam parastajam pienākumu lokam. Saules un Marsa pozitīvā ietekme uz tevi liks justies tā, it kā tu varētu nostāties pret pasauli un uzvarēt. Zini, ko? Tu vari!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tas, ka tu, šķiet, esi tas dīvainais, kurš izceļas, nav iemesls uztraukumam. Vairāk nekā jebkurai citai zīmei Ūdensvīram patīk domāt pretēji vispārpieņemtajam – tas tevi padara tik īpašu. Jāsāk uztraukties, kad tu sāc domāt un uzvesties tāpat kā visi citi.

Zivis

Lai arī ir vēl tikai nedēļas vidus, Zivīm prāts tā vien nesīsies uz draiskulībām. Un kādēļ gan ne, ja iepriekšējās nedēļās ir krietni pastrādāts? Tikai pielūko, lai tavas aktivitātes nesajauktu galvu kādam, kurš to nevar atļauties!

LA.lv