Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.novembrim. Darīt labu vienmēr ir gudri! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vienīgais veids, kā vari likt noteiktiem cilvēkiem saprast, no kurienes nāc un uz kurieni plāno doties, ir to izburtot viņiem pa zilbēm. Skumjā patiesība ir tāda, ka ne visiem piemīt tavs ātrais un apķērīgais prāts. Izmanto to savā un arī citu labā.

Auns

Tev šodien tiks dota iespēja izdarīt kaut ko nesavtīgu, un tu nevilcināsies pat mirkli. Tu vari nesaņemt nekādu acīmredzamu atalgojumu, bet tu jutīsies labi pats par sevi. Darīt lietas citu labā vienmēr ir gudri.

Vērsis

Nav svarīgi, cik reizes pagātnē esi apšaubījis savus instinktus, neapšaubi tos šodien. Saskaņā ar planētām tu esi uz vienas nots ar šo laiku garu – un pienācis laiks īstenot savas idejas! Panākumi tev ir garantēti.

Dvīņi

Vai tas, ko tu dari ar savu dzīvi, ir kaut kas nozīmīgs un ar jēgu? Visticamāk, ka ir, bet šodien var būt brīži, kad tava pašpārliecinātība sašķobās un sāk piezagties šaubas. Centies saprast: lai arī uz kāda ceļa tu būtu, tas tev ir īstais.

Vēzis

Tev nekavējoties jārīkojas uz savu instinktu pamata. Nav svarīgi, ja visi citi, šķiet, virzās pretējā virzienā, svarīgi ir tikai tas, lai tu uzticētos tam, ko saka tava iekšējā balss – neapšaubi to.

Lauva

Šodien iedomājies kādu vēlēšanos, jo ir liela iespēja, ka tā piepildīsies. Tu vari neiegūt to, ko vēlies, nekavējoties, bet planētas ziņo, ka nākamnedēļ tu saskatīsi, kur tavā dzīvē ir jāveic lielas pārmaiņas, lai sasniegtu ko vairāk.

Jaunava

Šodien papūlies domāt ārpus rāmjiem. Dažreiz garīgās robežas, kuras pats uzstādi, ir pārāk šauras, tāpēc tās nepieciešams nojaukt. Dod sev atļauju domāt neiedomājamo – tu būsi pārsteigts, ko atklāsi savos prāta ceļojumos.

Svari

Pat, ja tu esi laimīgs un apmierināts ar savu dzīvi, tik un tā atmaksāsies, ja šodien pamēģināsi kaut ko jaunu. Jauna rutīna iesākumā var likties neierasta, bet, līdz ko pie tās pieradīsi, brīnīsies, kāpēc to nemainīji ātrāk.

Skorpions

Turpmākās diennakts notikumi apstiprinās to, par ko jau sen bija aizdomas – jebkādā veidā sevi ierobežot ir kļūda. Vecie paņēmieni, kā paveikt lietas, diez vai padarīs tavu dzīvi labāku – taču jaunas metodes gan.

Strēlnieks

Acīmredzamais risinājums problēmai ne vienmēr ir pareizais, un šodienas kosmiskās aktivitātes mudina tevi pamēģināt kaut ko jaunu. Tas var izdoties un var neizdoties, bet noteikti paplašinās tavu skatījumu uz dzīvi, un tas ir labi.

Mežāzis

Ja tu jūti, ka pēdējā laikā esi palicis ārpus vispārējās rosības, neuztraucies – tuvāko dienu notikumi parādīs, kas patiesībā notiek un varbūt pat nodrošinās tev tajā vadošu lomu. Tu nekad nepamet starmešu gaismas uz ilgu laiku, arī šoreiz ne!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darba vai finansiāla rakstura jautājums var radīt tev problēmas, bet, ja tu saglabāsi mieru un ieklausīsies savā iekšējā balsī, tā tevi aizvedīs pie pareizā risinājuma. Atrodi vietu, kur vari pabūt viens ar savām domām uz stundu vai divām.

Zivis

Kāds acīmredzami ir apņēmies padarīt tavu dzīvi grūtāku, bet tu viņus neuzveiksi ar tieši konfrontāciju. Atrodi veidus, kā vari ietekmēt viņu uzvedību ar maigākām metodēm. Vai ir kaut kas tāds, ko zini par viņiem, ko varētu izmantot noskaņojuma mainīšanai?

LA.lv