Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.oktobrim. Tici saviem spēkiem! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Marsa-Plutona saikne tavā dzimšanas dienā nodrošinās tevi ar pašpārliecinātību un ticību saviem spēkiem, tev liksies, ka vari nostāties pret pasauli un uzvarēt. Bet tas nenozīmē, ka tev vajadzētu nostāties pret pasauli. Tā vietā, sadarbojies ar cilvēkiem, ar kuriem jums ir kopīgas ambīcijas un ideāli.

Auns
Tev var būt aizdomas, ka kāds izmanto tavu labo dabu, taču necel par to traci. Nav jēgas dusmoties uz cilvēkiem, kuri uz tava rēķina kaut ko mazliet iegūst. Tu vari atļauties būt dāsns.

Vērsis
Gaisā ir jūtama spriedze, it kā tūliņ notiks kaut kas dramatisks. Planētas ziņo: ja saglabāsi vēsu prātu un racionālu domāšanu, būsi ieguvējs, lai arī kādas būs pārmaiņas. Turpmāko dienu notikumi pārsteigs lielāko daļu cilvēku, taču tu to izbaudīsi.

Dvīņi
Tu vari vēlēties mainīt pasauli un padarīt to labāku, taču patiesībā vienīgais, ko vari darīt, ir mainīt un pilnveidot pats sevi. Šodien rīkojies, tikai savu cildenāko principu vadīts. Tu ne tikai jutīsies apmierināts pats ar sevi, bet arī rādīsi piemēru citiem.

Vēzis
Tas, kas izskatījās pēc kavēkļa vakardien, šodien būs redzams daudz pozitīvākā gaismā. Tava attieksme pret panākumiem mainīsies jau turpmāko dienu laikā. Nav iemesla kaunēties, ja atrodi savu laimi, bagātību un slavu.

Lauva
Šobrīd tavas domas klejo pa pasauli, bet tu nedrīksti izvairīties no pienākumiem. Darba devēji un citi svarīgi cilvēki darīs tev zināmu, ja, viņuprāt, tu nepildi savus pienākumus.

Jaunava
Šobrīd tavas iespējas ietekmēt pašreizējos notikumus ir ierobežotas, bet kāpēc gan tam vajadzētu būt kaut kam sliktam? Vai tev tiešām ir tik daudz, ko mainīt? Varbūt tā ir tikai tava perspektīva, kura ir nepareiza? Ja tā ir, tad jau drīz tā mainīsies uz labo pusi.

Svari
Ja tu kaut ko gana stipri vēlēsies, bez šaubām, atradīsi veidu, kā to iegūt, taču tas notiks ātrāk un vieglāk, ja sāksi domāt vairāk par sadarbību, nevis sāncensību. Vienatnē tavas iespējas ir ierobežotas.

Skorpions
Tāpēc, ka pēdējā laikā esi bijis tik aizņemts, tev tuvākie cilvēki jūtas atstāti novārtā. Atgādini viņiem šodien, cik daudz viņi tev nozīmē. Taču nenoliec pavisam malā arī savus darba pienākumus. Atrodi veidu, kā šīs lietas apvienot.

Strēlnieks
Šis tevis ir veiksmīgs laiks un, lai arī ko tu turpmāko pāris dienu laikā darītu, gūsi panākumus. Panākumi būs vēl lielāki, ja beigsi uztraukties par to, cik daudz tas tev varētu izmaksāt. Nauda nav problēma.

Mežāzis
Šodien paturi savus plānus pie sevis, it īpaši, ja tos vēlētos izjaukt tavi sāncenši. Ja tu dosi viņiem mājienu, kas tev ir padomā, viņi atradīs veidu, kā tev ceļā likt šķēršļus. Esi uzmanīgs, kam tu uzticies.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Lai arī kādas šaubas tevi māktu par to, kas turpmāk ir jādara, tās pazudīs jau šajā nedēļas nogalē. Turpini sev iegalvot, ka tavai eksistencei ir iemesls, ļauj savai iekšējai balsij sevi vadīt. Tavi instinkti atradīs ceļu uz panākumiem.

Zivis
Šobrīd viss tev izskatās labvēlīgi, tāpēc izmanto to un peldi līdz ar straumi nevis pret to. Ja kāds šodien vēlas tev izdarīt pakalpojumu – ļauj viņiem to darīt! Turpmākajās pāris dienās uzkrāj spēkus tam, kas ir priekšā!

LA.lv