×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. janvāris, 2014
Drukāt

Horoskopi 27.01.2014. – 2.02.2014.

Ķekavas novada ainavas

Ledus un sniegs uz Daugavas.

Auns


Spēja iepatikties lielāka nekā citkārt, tādēļ tieši šonedēļ iespējams gan gūt priekšniecības ievērību, gan jaunus draugus un paziņas. Tomēr ieteicams būt uzmanīgam – tieši šonedēļ ir visas iespējas ”uzķerties” uz lētiem grabuļiem.

Vērsis


Planētas tā vien mudina uz iemīlēšanos vai vismaz draudzības saišu dibināšanu, taču gudrāk darīs tie, kuri turēsies pie tā, kas viņiem jau ir. Profesionālajā darbībā veiksmīga nedēļa, kurā var ļaut vaļu ambīcijām.

Dvīņi


Dvīņiem piemērots laiks savas reputācijas un prestiža nostiprināšanai, šonedēļ radušās idejas un projekti gūs ievērību un atbalstu. Piemērots laiks visam, kas saistīts ar ārzemēm. Tiesa, tūlītējus finansiālus ieguvumus tas gan nenesīs – tie nāks vēlāk.

Vēzis


Ar runāšanu vien atzinību šonedēļ gūt neizdosies – būs vajadzīgi arī darbi. Ieteicams visu darīt lēnām un apdomīgi. Planētu stāvoklis labvēlīgs tam, lai ieraudzītu arī dažu lietu slēpto un neredzamo pusi, un tas var noderēt, sastādot darbības plānu.

Lauva


Šonedēļ nāksies nodarboties ne ar to, ko gribētos. Risinot kādu visai sarežģītu problēmu, var izdoties parādīt tik daudz izdomas un oriģinalitātes, ka tas jau izraisīs cieņu un apbrīnu. Nedēļas otro pusi pēc iespējas vajadzētu veltīt tiem, kas sirdij tuvi.

Jaunava


Jaunas lietas labāk nesākt, vismaz tādas, kas būtu jāpabeidz jau februārī, toties piemērots laiks visam, kas saistīts ar māju, ģimeni, veselības uzlabošanu. Nedēļas sākums piemērots arī visa veida komunikācijai.

Svari


Samērā mierīga nedēļa, kuras laikā vēlams turpināt, bet vislabāk pabeigt jau iesākto – vēlāk tam var nepietikt laika. Iespējams arī, ka kāda jau ilgāku laiku mocījusi problēma atrisināsies gandrīz vai pati no sevis. Laiks labvēlīgs arī izklaidei.

Skorpions


Nedēļas sākums labvēlīgs lietišķām un ne tik lietišķām sarunām un plānošanai, arī pirkumiem, tās vidus – ”papīra darbiem”, bet nedēļas nogali labāk pavadīt vienkārši patīkamā gaisotnē. Būs labi zināms, kas jādara, taču sirds liks darīt ko pavisam citu…

Strēlnieks


Piemērots laiks nākotnes plānošanai un visa veida komunikācijai. Var sākt kaut ko jaunu, taču tādu, ar ko var tikt galā pāris nedēļās. Pārmērīga steiga, savas gribas uzspiešana citiem, iedomība un lišķība – galvenās briesmas, kas var uzglūnēt šonedēļ.

Mežāzis


Planētas aicina uz jauniem piedzīvojumiem mīlas frontē, taču šonedēļ radusies mīlestība tikpat ātri var arī ”izdegt”. Jaunus pienākumus šonedēļ labāk neuzņemties. Nedēļas pirmajā pusē svarīgi prast glabāt noslēpumus. Uzmanīgi naudas lietās!

Ūdensvīrs


Iespējas gūt atbalstu saviem projektiem lielākas nekā parasti, tādēļ īstais laiks sākt kaut ko jaunu, ko iespējams pabeigt pāris nedēļu laikā. Nedēļas sākumā var piepildīties kāda patiesa vēlēšanās, var izdoties sekmīgi pabeigt kaut ko jau agrāk iesāktu.

Zivis


Šonedēļ izdosies būt saskaņā ar visiem, vairot savu reputāciju un nostiprināt prestižu. Iespējams, ka pamanīsiet kādu citiem neredzamu labu izdevību un varēsiet to izmantot. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas tos vajadzētu vēl un vēlreiz pārdomāt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+