Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labs starta brīdis karjeras lidojumam. Horoskopi 2.01. – 8.01. 16

foto – AFP/LETA

Auns

Šonedēļ prātā ienākušas idejas var izrādīties auglīgas, taču to īstenošanai būs nepieciešama pacietība un arī izpratne par saviem nodomiem un mērķiem. Jāsargās no iespējas tikt apkrāptam. Nedēļas beigas veiksmīgākas par tās sākumu.

Vērsis

Planētas tā vien vedina joprojām svinēt Jaungadu un prātot par tālāk darāmo, taču, gudrāk darīs tie Vērši, kuri neiegrims fantāzijās un nepalaidīsies slinkumā, bet ķersies pie darba. Lai gūtu panākumus, svarīgi domāt ne tikai par sevi.

Dvīņi

Dvīņus tā vien moka nepacietība ķerties ātrāk pie darba un gūt panākumus, taču, iespējams, viņi darītu gudrāk, ja katrai lietai nogaidītu tās īsto laiku. Ja tas izdosies, nedēļa būs veiksmīga, sevišķi visā, kas saistīts ar materiālām vērtībām.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa gandrīz vai visās lietās, un arī apkārtējie Vēzi mīlēs un cienīs. Viņš arī darītu gudri, ja pievērstu uzmanību ne tikai savam darbam, bet arī tiem, kas mīļi un dārgi. Planētas labvēlīgas, lai tiktu vaļā no kaitīgiem ieradumiem.

Lauva

Daudz dažādu iespēju, enerģijas tās realizēt pat vairāk, nekā vajadzīgs, un arī uz pretējā dzimuma labvēlību var cerēt. Vienīgā nelaime – Lauva tā īsti pats nezina, ko grib, un tas kavē rīkoties droši un enerģiski.

Jaunava

Veiksmīga nedēļa – planētas veicina optimismu, ļauj cerēt uz apkārtējo atbalstu un rosina uz enerģisku rīcību. Nav pat izslēgts, ka izdodas ne tikai tikt galā ar pašas darbiem, bet vēl palīdzēt arī kādam citam. To gan nevajadzētu darīt nelūgtai.

Svari

Svariem gribas, lai darba lietās viss būtu pilnīgā līdzsvarā un harmonijā, taču viņi īsti neredz, kā to panākt. Labāk gan būtu, ja viņi rīkotos tūliņ, tā panākot vismaz daļēju problēmas risinājumu. Arī piemērots brīdis mīlas attiecību spodrināšanai.

Skorpions

Veiksies viss, kas saistīts ar darbošanos kolektīvā, sevišķi, ja tiks iesaistīti arī pretējā dzimuma pārstāvji. Var traucēt mētāšanās no viena darba un pienākuma pie otra. Mīlas attiecībās Skorpions vēlas stabilitāti.

Strēlnieks

Lai piepildītu nodomāto, nāksies balansēt uz atļautā un neatļautā robežas, taču daļai Strēlnieku tam var pietrūkt drosmes. Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri domās ne tikai par sevi, bet arī citiem.

Mežāzis

Daudz jaunu iespēju, un arī enerģijas to īstenošanai pietiks. Planētas gan noskaņo uz zināmu nepastāvību, un, ja tā netiks pārvarēta, panākumi var izpalikt. Attiecības ar pretējo dzimumu lieliskas – gan darba lietās, gan personīgajā dzīvē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Notikumiem bagāta nedēļa, taču spīdekļu dāvātā izveicība ļaus rast risinājumu gandrīz vai jebkurā situācijā. Piemērots laiks meklēt domubiedrus un atbalstu saviem plāniem. Iespējams, izdosies rast atbildi uz kādu svarīgu jautājumu.

Zivis

Planētas labvēlīgas panākumiem darba lietās, taču nāksies tikt galā ar savu neuzņēmību un bailēm no neizdošanās. Labāk veiksies viss, kas saistīts ar vecu un jau zināmu metožu izmantošanu. Mājas dzīve jauka, mierīga un harmoniska.

LA.lv