Horoskopi un mistika
Horoskopi

Spalvas putēs! Kaislību horoskopi, 23. – 29. janvāris 16

Foto – Fotolia

Auns

Pirmdien daudziem Auniem izdosies veiksmīgas sarunas, it īpaši par darba lietām. Otrdien noderēs pacietība, it visu notiekošo uztverot kā mācību. Nedēļas vidus labvēlīgs nopietnākiem darbiem un augstākam atbildības līmenim. Piektdien sargi mīlestību no saltuma! Sākot no sestdienas, laiks lēkt zirgā un izvēlēties līdera pozīciju.

Vērsis

Pirmdien veiksmīgs laiks naudas pelnīšanai, investēšanai ilgtermiņa projektos. Daži jutīs lielākas ilgas pēc mākslas un mūzikas pasaules. Otrdien sargies izklaidības dēļ iekulties liekos tēriņos! Trešdien un ceturtdien būs lielāka stabilitātes sajūta. Nedēļas nogale iespējama saspringtāka, ievēro likumus un saudzē veselību.

Dvīņi

Nedēļas sākumā Dvīņiem ieteicams ieklausīties savā intuīcijā. Labvēlīgas zvaigznes tiem, kuri sevi īsteno radošos darbos, reklāmas un mūzikas jomā. Trešdien lielāka nozīme piešķirama attiecībām – iepriecini mīļoto cilvēku! Ceturtdien un piektdien saspringtāks laiks karjerā. Brīvdienās plāno kopīgas aktivitātes draugu lokā.

Vēzis

Nedēļas pirmajās dienās var valdīt saspringtāka gaisotne darba kolektīvā. Svarīgi iztikt bez strīdiem un emociju virpuļiem. Trešdiena veiksmīga intuīcijas apveltītiem Vēžiem. Ceturtdien un piektdien Veneras nelabvēlības dēļ dažiem iespējamas nemierīgākas attiecības. Brīvdienās Vēžiem pieaugs drosme un mērķtiecība.

Lauva

Pirmdien būs Lauvas, kuras plūks agrāk paveiktu darba augļus. Labvēlīgs laiks investēt ilgtermiņa iecerēs, kā arī mākslas darbos. Otrdien esi saprotošāks pret bērniem, netērē enerģiju strīdos. Ceturtdiena un piektdiena ne vienam vien būs aktīvākās darba dienas. Nedēļas nogalē dažiem iespējami sirdēsti. Rodi laiku veselīgākam dzīvesveidam un sportam.

Jaunava

Veiksmīgs nedēļas sākums, kad Jaunavām būs gan labs noskaņojums, gan pacilātības sajūta. Iesakāms rast laiku attiecībām, romantikai. Trešdien un ceturtdien labvēlīgs laiks akurātiem darbiem, kārtības ieviešanai. Nedēļas izskaņā dažiem iespējami pārbaudījumi naudas un mīlas lietās. Esi maksimāli godīgs.

Svari

Aktīvs un sabiedrisks nedēļas sākums. Būs Svari, kuriem vajadzēs izvērtēt, vai tiešām pirkt visu to, kas patīk. Trešdien un ceturtdien zvaigznes iesaka vairāk laika un uzmanības veltīt mājām un ģimenei. Piektdien gaidāms saspringts zvaigžņu stāvoklis, kad liktenis var nopietnāk pārbaudīt Svarus. Brīvdienās klausi dzīvesbiedru!

Skorpions

Veiksmīga pirmdiena, kad visu varēs viegli sarunāt un vienoties. Otrdien esi prātīgāks naudas lietās, pārsteidzībai iespējama augsta cena. Trešdien labvēlīgs laiks bērnu audzināšanai un mīlēšanai. Ceturtdien un piektdien dažiem iespējami sarežģījumi partnerattiecībās. Brīvdienās iesakāms aktīvs dzīvesveids.

Strēlnieks

Pirmdiena daudziem Strēlniekiem paies pacilājošā noskaņojumā. Ja vēl iespējams palutināt savu dvēseli ar labu filmu vai mūziku, tad iedvesma būs visai nedēļai. Otrdien un ceturtdien atturies no galējībām, izvērtē visu ar vēsu prātu. Piektdien pārāk neaizraujies ar kritizēšanu un tiesāšanu. Brīvdienās jādodas sportot.

Mežāzis

Aktīva nedēļa. Daudziem Mežāžiem pirmdien gaidāms aktīvāks komunikācijas laiks. Labi sevi pareklamēt. Otrdien saudzē veselību, nedusmojies! Trešdien lieti noderēs vairāk ieklausīties intuīcijā. Ceturtdien un piektdien ne vienam vien iespējams saspringtāks laiks partnerattiecībās, mīlestībā. Brīvdienās zvaigznes labvēlīgas mājas remontēšanai, pārkārtošanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien raiti darbi būs tiem Ūdensvīriem, kuri strādās savrup vai ārzemēs. Otrdiena nav piemērota lielām sabiedriskām aktivitātēm. Trešdien un ceturtdien pievērs lielāku uzmanību imunitātes nostiprināšanai un veselības saudzēšanai. Piektdien atturies no tēriņiem. Brīvdienās iesakāms pamainīt ierasto vidi, doties ekskursijā.

Zivis

Pirmdienā vairākums Zivju būs savā elementā, atļaujies ambiciozākus plānus un darba sarunas. Otrdien un ceturtdien pacietība būs zelta vērta. Trešdien fokusē spēkus uz pienākumiem. Piektdiena ne visām Zivīm būs viegla. Iespējami sarežģījumi attiecībās, mīlestībā. Brīvdienās izmanto iespēju papildus nopelnīt.

LA.lv