Horoskopi un mistika

Horoskopi 17.06.2013. – 23.06.2013. 16

Foto – LETA

Auns | Ja Auns rīkosies enerģiski un noteikti, viņš sasniegs savus mērķus un viņa pūliņi tiks atalgoti. Piemērots laiks jaunradei un arī visam, kas sekmē karjeru. Planētas sevišķi labvēlīgas visam, kas saistīts ar mājokļa iekārtošanu. Attiecību kārtošanu ar tuviniekiem labāk atlikt.


 

Vērsis | Piemērots laiks jau iesāktā turpināšanai un pabeigšanai. Pret jaunām idejām labāk izturēties piesardzīgi – iespējams, aiz kādas no tām slēpjas apmāns. Strīdos un diskusijās labāk neielaisties – nav izslēgts, ka daudz ātrāk nonākt pie mērķa izdosies, vienkārši pacenšoties atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem.

 

Dvīņi | Veiksmīga nedēļa. Darāmā gan visai daudz, tādēļ svarīgi izvēlēties prioritātes un pirmām kārtām apdarīt svarīgākos darbus. Nav izslēgts, ka būs iespēja kļūt par līderi kādā svarīgā pasākumā, kura veiksmīgs iznākums ļaus gūt priekšniecības un arī apkārtējo ievērību. Tenkām un intrigām uzmanību labāk nepievērst.

 

Vēzis | Šonedēļ spēja uztvert apkārtējo noskaņojumu lielāka nekā parasti, tādēļ nebūs grūti atrast īsto brīdi svarīgu, taču grūtu un pretrunīgu lietu kārtošanai. Daudz ko izdosies sasniegt, liekot lietā diplomātiju un spēju iepatikties cilvēkiem. Labvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar precīziem aprēķiniem.

 

Lauva | Lauvam svarīgi saprast, ko viņš īsti grib, un tad jau arī līdz īstajam un pareizajam rīcības plānam nemaz nebūs tik tālu. Nedēļa gan vairāk piemērota atpūtai, tādēļ nav izslēgts, ka vismaz daļu šā plāna realizācijas labāk nedaudz atlikt un Jāņos domāt par darbu noteikti nevajadzētu. Planētas labvēlīgas arī kādam īsākam vai garākam ceļojumam.

 

Jaunava | Arī Jaunavai svarīgi jau nedēļas sākumā izvēlēties prioritātes un tām nešaubīgi sekot. Apkārtējo spriedumos gan der ieklausīties, tomēr to ietekmē būtiski mainīt savus plānus nevajadzētu. Lai arī cik liela būtu aizņemtība, saviem mīļajiem un dārgajiem kādu brītiņu laika atrast noteikti vajadzētu.

 

Svari | Nedēļai raksturīga neliela nervozitāte, tādēļ svarīgu un būtisku lēmumu pieņemšanai varbūt nav pats īstākais brīdis un no pārāk aktīvas darbības labāk atturēties. Mīlā un draudzībā labāk turēties pie tā, kas jau ir. Sevišķa uzmanība nepieciešama visā, kas saistīts ar naudu.

 

Skorpions | Pirms sākt darboties, labāk sastādīt rīcības plānu un pie tā pēc iespējas arī turēties – sekmes nesīs cītīgs darbs un turēšanās pie pareizajām prioritātēm. Labāk darīs tie Skorpioni, kas necentīsies visu paveikt paši, bet kādu daļu darba uzticēs arī citiem. Uzmanīgi ar uguni un elektrību!

 

Strēlnieks | Piemērots laiks stāvokļa sabiedrībā nostiprināšanai, sākt ko jaunu un nozīmīgu, izpelnīties priekšniecības ievērību. Iespējams, izdosies ieraudzīt kādu liktens dotu izdevību, kas citiem paslīdējusi garām. Otrdien un trešdien sargāties no zagļiem. Nedēļas beigās, iespējams, izdosies nodibināt kādu noderīgu pazīšanos.

 

Mežāzis | Jaunām, taču riskantām iespējām pilns laiks, tādēļ, ķeroties pie to realizēšanas, visus tiltus sadedzināt nevajadzētu. Sastādot rīcības plānu, būtu jāņem vērā notikumi, kas pirmajā brīdī šķiet ne visai iespējami. Lai gūtu panākumus, nāksies arī krietni nopūlēties, tādēļ kāds izklaides pasākums var arī iet secen.

 

Ūdensvīrs | Nedēļa var izrādīties visai saspringta, tādēļ papildu pienākumus šobrīd uzņemties nevajadzētu. Labi darīs arī tie Ūdensvīri, kas pirms kāda solījuma došanas visu labi apdomās – solījumu nepildīšana šobrīd var visai dārgi maksāt. Ne visu arī vajadzētu censties paveikt pašam – iespējams, ir darbi, kas kādam citam izdosies daudz labāk.

 

Zivis | Ja Zivis rīkosies gudri, iespējams, izpildīsies kāda viņu sen lolota vēlēšanās. Planētas labvēlīgas arī visu veidu maģiskām izdarībām, taču jāatceras, ka to rezultāts var arī nebūt tāds, kā plānots. Galu galā arī bez tām tieši tagad zvaigznes sola gan izdevīgas pazīšanās, gan jaunas izdevības…

 

LA.lv