Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.aprīlim. Par labu nāks apstākļu maiņa! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Apstākļu pārmaiņa nāks tev par labu, tāpēc, ja tev rodas iespēja aizceļot uz attālām vietām, tev tā būtu jāizmanto. Tam nav jābūt uz ilgu laiku – pat īss ceļojums paplašinās tavus horizontus un atvērs ceļu uz jaunām, iepriekš neievērotām, iespējām.

Auns

Tu, iespējams, pagātnē nopietni neizturējies pret kādu sabiedrisku vai politisku problēmu, bet tu noteikti esi nopietns pret to tagad. Tu nemetīsi mieru, kamēr nebūsi pateicis un izdarījis savu. Tu no tā varētu iegūt arī papildu finanses.

Vērsis

Dienas sākumā darbu gūzma šķitīs teju vai nepieveicama, bet palīdzēt varētu saraksta izveidošana. Galu galā izrādīsies, ka dažus darbiņus var mierīgi atlikt. Vakarā centies pārslēgt domas uz kaut ko patīkamu. Dodies garā pastaigā!

Dvīņi

Tu šobrīd esi vienā no saviem romantiskajiem noskaņojumiem, un turpmākās pāris dienas varētu būt īpašas sirdslietām. Taču tev ir arī lietas, par kurām jāapdomājas, tāpēc atvēli malā stundiņu vai divas, kuru laikā vari pabūt viens ar savām idejām.

Vēzis

Pārāk neuztraucies par laba iespaida atstāšanu uz citiem cilvēkiem, vienkārši dzīvo savu dzīvi un dari to, kas tev šķiet pareizi. Līdz ar Saules pozitīvo ietekmi uz tavu zīmi, turpmākajās pāris dienās tu izjutīsi nepieciešamo atbalstu.

Lauva

Kāds, kurš parasti ir pasākuma dzīvība un dvēsele, šobrīd ir mazliet nomākts, un tev ir jādara viss, lai noskaidrotu, kas par vainu. Mazini viņu bailes un uzmundrini! Tu zini, kas jādara, lai liktu viņiem atkal smaidīt!

Jaunava

Tā vai citādi, bet turpmākās diennakts laikā tu iegūsi to, ko vēlies. Tomēr tu to iegūsi ātrāk un ar mazāku piepūli, ja izvairīsies no agresīvas pieejas un izmantosi šarmu un pārliecināšanu, lai uzvarētu sāncenšus. Iegūsti sev jaunus draugus nevis ienaidniekus.

Svari

Saule jau šodien pamet apgabalu, kurš atbild par tavām attiecībām, bet tas nav attaisnojums, lai izrādītu mazāku uzmanību cilvēkiem, kurus mīli. Turpmākajās 24 stundās izrādi mazliet vairāk kaisles. Viņiem jāzina, ka tev viņi joprojām rūp, jo tā arī ir.

Skorpions

Tavi instikti saka priekšā, ka kaut kāda veida aprēķināts risks pamatīgi atmaksāsies, bet vai tev ir gana drosmes, lai to patiesi izdarītu? Vienīgi tu vari pieņemt šo lēmumu, taču dari to ar steigu, jo drīz šī izdevība varētu būt zudusi.

Strēlnieks

Tu turpmākās diennakts laikā būsi uzmanības centrā un pie tam pelnīti. Tava izveicība un šarms piesaistīs cilvēkus kā spuldze naktstauriņus. Tu zini, kas ir jāsaka un jādara, lai tiktu ievērots, izmanto to savā labā.

Mežāzis

Saistītie raksti

Nedēļas iesākumā nenodzen sevi pārāk traki. Saule pārvietojas uz apgabalu, kurš ietekmēs tevi visnotaļ pozitīvi, apveltot tevi ar enerģiju un entuziasmu, bet tev ir arī jāplāno uz priekšu. Kāds ir tavs mērķis numur viens? Sāc darīt visu iespējamo, lai to sasniegtu.

Ūdensvīrs

Šodien kaut kas piesaistīs tavu uzmanību, un tu koncentrēsies tikai uz to. Tomēr atceries, ka eksistē arī citi cilvēki. Izvērtē, kā tavu rīcību varētu uztvert draugi un mīļotie.

Zivis

Ir pienācis laiks piedot un aizmirst. Saule šodien turpina savu ceļu, un tas pats ir jādara arī tev – nav nekādas jēgas turpināt strīdus, kurus vajadzētu atstāt pagātnē. Vakardienai nav nozīmes – nozīme ir šodienai un rītdienai.

LA.lv