Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.augustam. Labdarība sākas mājās 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā dari, ko spēj, labu mērķu vārdā, bet neaizmirsti, ka kaut kas ir jādara arī savā labā. Labdarība sākas mājās, tāpēc iegūsti pats savu māju pirms tiecies palīdzēt citiem. Tu arī esi pelnījis saņemt dāsnumu.

Auns

Tev ir divas puses, un katra vēlas darīt ko citu. Viena puse vēlas komunicēt, bet otra šobrīd dotu priekšroku vienatnei. Kāpēc nedarīt abus? Dienasgaismas stundas velti, lai satiktu cilvēkus, un vakara stundas, lai izbaudītu
kāroto vientulību.

Vērsis

Izvairies no sarežģītiem risinājumiem. Problēma, ar kuru sastapsies turpmākajās divās vai trīs dienās, patiesībā būs diezgan vienkārša, kas nozīmē, ka arī atbildei ir jābūt vienkāršai. Koncentrējies uz pamatlietām un necenties saprast sarežģījumus, kuru nemaz nav.

Dvīņi

Neptūna negatīvā ietekme grauj tavu pašpārliecinātību un izceļ gaismā tavas bailes un uztraukumus par lietām, kuras patiesībā nav apdraudētas. Par laimi, tavs negatīvais prāta stāvokli nevilksies ilgi. Tu esi pārāk dzīvespriecīgs, lai tik ilgi būtu bēdātos.

Vēzis

Ja mēri panākumus pēc uzvarām un zaudējumiem, tad neizbēgami tu nekad nebūsi patiesi apmierināts. Īsti panākumi nozīmē to, ka šodien esi labāks cilvēks nekā biji vakar. Padari to par savu šīs nedēļas kritēriju.

Lauva

Kāpēc tu baidies no tā, ka laiks iet uz priekšu? Kāpēc baidies: ja nerīkosies tagad, tad vairs nekad neiegūsi vēl vienu iespēju? Tev vienmēr būs vēl viena iespēja un arī vēl viena pēc tās, tāpēc neiespringsti un dzīvo mirklim.

Jaunava

Saskaņā ar planētām tev ir jābūt nedaudz neatlaidīgākam un mazliet iedomīgākam savā pieejā pret dzīvi. Pārāk bieži tu rīkojies ar uzskatu, ka neesi pelnījis būt uzvarētājos. Patiesībā reti kurš to ir pelnījis vairāk.

Svari

Turpmākajās 24 stundās citu cilvēku vajadzības liec pirmajā vietā. Labs un no sirds šodien paveikts darbs nāks atpakaļ, kā jau kaut kas lielāks, pirms vēl gads būs beidzies. Visums vienmēr apbalvo tos, kuri cenšas uzlabot dzīvi saviem līdzcilvēkiem.

Skorpions

Kas gan ir noticis ar visiem tiem plāniem un solījumiem, kurus devi pats sev? Lai arī kāda būtu atbilde, labās ziņas ir tādas, ka tu šobrīd atrodies ideālā situācijā, lai kaut ko darītu lietas labā. Dodies pēc sava sapņa. Labāk vēlāk nekā nekad.

Strēlnieks

Tu varbūt arī jūti, ka situācija kļūst nekontrolējama, bet vai tiešām ir tik slikti? Visticamāk, ka nē. Dažreiz tu baidies no sliktākā pat tad, kad tev ir ikkatrs iemesls sagaidīt labāko. Tev vajadzētu sākt ticēt, ka pasaule nav nemaz tik slikta.

Mežāzis

Nekas un neviens nespēs tevi uzveikt, ja vien saglabāsi koncentrēšanos uz savu galveno mērķi. Tie, kuri ir pret tevi, tavā ceļā liks dažādus šķēršļus, bet tu tiem trieksies cauri, it kā to nemaz nebūtu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neļauj raizēm par naudu novērst tavu uzmanību no šīs nedēļas un tās notikumiem, jo tā solās būt lieliska. Vienkāršais fakts ir tāds, ka šobrīd šīs situācijas labā neko nevari darīt, tāpēc nedomā par to. Dzīvē sastāv no kā vairāk nekā tikai centiem un eiro.

Zivis

Tu jūties tā, it kā būtu iesprūdis uz vietas, tāpēc ka tev nav skaidras domas par to, uz ko tu mērķē. Tavs pirmais un, ja nepieciešams, vienīgais uzdevums šodien ir noskaidrot savu mērķi un uzzīmēt plānu, kā līdz tam nokļūt. Dari visu ar apdomu, un tu tur bez šaubām nokļūsi!

LA.lv