Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.februārim. Nākotne vienmēr ir labāka!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules-Urāna saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka turpmāko 12 mēnešu laikā notiks ievērojami apvērsumi un ikkatrs no tiem būs tev labvēlīgs. Nekad nebaidies no pārmaiņām. Nekad nebaidies no nākotnes – tā vienmēr ir labāka nekā pagātne.

Auns

Nesēdi uz vietas un nesūdzies par savām problēmām, celies kājās un dari kaut ko lietas labā. Vēl labāk, aizmirsti par tām pavisam un izklaidējies kopā ar draugiem. Dzīve ir pārbaudījums tikai tad, ja izvēlies to par tādu padarīt.

Vērsis

Ja tu šodien saņem kaut kāda veida finansiālu piedāvājumu, lēmums tev ir jāpieņem uzreiz. Ja tu atstāsi to uz rītdienu, pastāv iespēja, ka tas vairs nebūs aktuāls, tāpēc nevis nesaki neko, bet atbildi uzreiz.

Dvīņi

Merkurs, tavs valdnieks, rītdien mainīs virzienu, tāpēc, ja tev ir kaut kas sakāms, nogaidi līdz tam brīdim, kad vārdi nāks daudz vieglāk un citi būs gatavāki klausīties. Tev ir jābūt sadzirdamam ar pirmo reizi!

Vēzis

Kaut kāda dīvaina iemesla dēļ tu jūties ieslodzīts, nespējīgs pakustēties nevienā virzienā. Bet kurš gan tev liek kustēties? Kurš gan saka, ka tev kaut kas būtu jādara? Visticamāk, vienīgie ierobežojumi tavā dzīvē ir tie, kurus pats sev esi uzlicis.

Lauva

Šodien centies nepieslieties kādam konkrētam viedoklim vai apgalvojumam, jo lietas, kurām tici tagad, pēc pāris dienām vairs nebūs tās pašas. Tavi skatījumi un viedokļi varētu pamatīgi mainīties, tāpēc esi elastīgs.

Jaunava

Ja kolēģis vainu par kaut kāda veida izgāšanos cenšas uzvelt uz taviem pleciem, tev viņiem jāpadara zināms, ka to nepieļausi. Kopēji projekti nozīmē kopēju atbildību. Šis cilvēks, visticamāk, censtos piesavināties laurus, ja projekts būtu guvis panākumus.

Svari

Par kaut ko, kam vienmēr esi ticējis, šodien var rasties šaubas, bet neatmet tam vēl ar roku. Šis varētu būt viens no tiem gadījumiem, kad kāds apzināti cenšas raisīt šaubas – protams, lai pats gūtu slavu un peļņu.

Skorpions

Pārbaudi sīkdruku un izpēti visu, kas šodien tiek nolikts tavā priekšā, jo planētas brīdina, ka varētu būt apslēpts kaut kas, kam nepiekrīti. Tā varētu nebūt smaga kļūda, kuru pieļaut, bet tik un tā dārga.

Strēlnieks

Ja tev partnerim vai radiniekam ir sakāms kas svarīgs, labāk to atlikt uz rītdienu. Pēc tam būs daudz vieglāk pateikt visu, lai tas būtu kas labs vai slikts.

Mežāzis

Tev turpmākās diennakts laikā var nākties strādāt kopā ar kādu, kurš tev ne visai patīk, bet, ja tu esi gudrs, apslēpsi savas jūtas un ķersies pie darba. Tikai tāpēc, ka šis cilvēks tev nepatīk, jūs nevarētu kopā strādāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izvairies no solījumu došanas līdz rītdienai, kad būs daudz lielāka iespēja, ka spēsi tos piepildīt. Tu joprojām vari būt entuziastisks, bet neaizraujies un nekļūsti paviršs.

Zivis

Varētu pietikt ar dažiem taviem vārdiem, lai uzmundrinātu kādu, kurš ir nomākts. Atgādini, ka joprojām ir tik daudz, par ko smaidīt. Atgādini, ka dzīvei ir jābūt jautrai un priekpilnai. Tu taču tam esi dzīvs pierādījums!

LA.lv