Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.februārim. Šķēršļi izkūpēs kā dūmi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Daži no ierobežojumiem, ar kuriem tev iepriekš bija jāsamierinās, pazudīs turpmāko pāris mēnešu laikā, ļaujot tev darīt to, ko patiešām vēlies. Taču daži vēl paliks, tāpēc tie tev ir jāatpazīst un jāciena. Tas nemaz nav slikti, jo tie domāti, lai tevi aizsargātu.

Auns

Turpmākās pāris nedēļas nebūs vieglas, bet nepadari tās grūtākas nekā tām vajadzētu būt. Daudz kas būs atkarīgs no tavas attieksmes, it īpaši, no tavas nostājas pret izaicinājumiem – vai tu tiem stāsies pretī, vai izvairīsies. Vienmēr tici pats sev un saviem spēkiem.

Vērsis

Saules atrašanās Zivs zīmē sniegs tev papildus pašapziņu un palīdzēs tev rast kontaktu ar cilvēkiem, kuru ideāli sakrīt ar tavējiem. Dažreiz var likties, ka pasaule ir sazvērējusies pret tevi, un, kaut arī tā nav taisnība, tas tevi padarīs vēl mērķtiecīgāku.

Dvīņi

Šis ir svarīgs brīdis karjeras jautājumiem un bez šaubām radīsies vairākas iespējas, lai pierādītu, uz ko tu esi spējīgs. Izmanto tās! Ja tu ļausi šīm izdevībām paiet secen, tās kādu laiku varētu arī neatgriezties.

Vēzis

Saules zīmju maiņa palīdzēs tev paplašināt savus apvāršņus un idejas, kuras pagātnē tev neko daudz nenozīmēja, tagad aizraus tavu iztēli. Dažas no tām, iespējams, ir atpūta no ārpasaules, bet pats galvenais ir tas, ka tu izmanto savu prātu.

Lauva

Brīvdienas šoreiz patiešām vajadzētu izmantot tam, kam tās paredzētas – atslēdz prātu no domām par darbu, jo dzīvē nav tikai šī viena dimensija. Atceries: nenodarbināts muskulis kļūst vājš! Lauvam kaut kas tāds nepiestāv.

Jaunava

Meklē veidus, kā sadarboties ar citiem, pat ja iepriekš jums ir bijušas nesaskaņas. Vienmēr atceries, ka visiem ir gan sava labā, gan sliktā puse, taču labā vienmēr ir stiprāka, it īpaši, ja to iedrošina. Ļauj cilvēkiem saprast, ka tev viņi patīk.

Svari

Tev ļoti nepatīk, ja negaidīti notikumi iztraucē tavas metodes un ieradumus, žēl gan, jo turpmāko dienu laikā būs vairāki šādi traucēkļi. Tomēr nevajadzētu par to celt traci. Ilgtermiņā tas tik un tā tev ir izdevīgi.

Skorpions

Saules pozitīvā ietekme liks tev kustēties tik ātri, ka būs grūti atrast brīdi, lai ievilktu elpu. Ja tu pieliksi papildus pūles tagad, tad bez šaubām, tās vēlāk nesīs bagātīgu atalgojumu.

Strēlnieks

Dažreiz var likties, ka pasaule pret tevi ir sazvērējusies, bet nekas nevarētu būt vēl tālāk no patiesības. Tu vienkārši esi emocionālāks nekā parasti – pat sīkumi tevi var aizkaitināt. Saglabā mieru, elpo dziļi un aizskaiti līdz 10.

Mežāzis

Turpmāko pāris nedēļu laikā tu atradīsies kustībā, bet šodien atmaksāsies palikt uz vietas, lai sakārtotu savas domas. Tūlīt sāksies ļoti aizņemts periods un, tiklīdz tu sāksi, tu ne gribēsi, ne varēsi apstāties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavi dzīves mērķi grasās mainīties, varbūt daudz, varbūt mazliet. Viena no lietām, kura noteikti mainīsies, ir tava finansiālā situācija, kura pēdējā laikā, diemžēl, nav bijusi pārāk iepriecinoša. Vairs nekādu greznību – pieturies tikai pie paša svarīgākā.

Zivis

Saules pārvietošanās uz tavu zīmi jau šodien, nozīmē, ka ir pienācis laiks parādīt pasaulei, uz ko tu esi spējīgs. Tev netrūks ne enerģijas, ne entuziasma un tev tas ir jāizmanto, lai tiektos pēc izcilības itin visā, ko dari. Tu citu acīs ne tikai paspēsi paspīdēt, bet spoži mirdzēt!

LA.lv