Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.maijam. Kad pērkons dārd, ieklausies sevī!0

Dienas noskaņa

Negaisa mākoņiem savelkoties un pērkonam dārdinot, būs laba iespēja iedziļināties savās domās un ieklausīties savās sajūtās. Pēc negaisa viss būs tīrāks un svaigāks!

Auns

Pārvariet sajūtu, ka darbs ir garlaicīgs, un ilgtermiņā tas nesīs augļus. It īpaši peļņas ziņā. Taču pagaidām neveiciet lielus pirkumus. Tā vietā labāk pievērsties skaistumkopšanai un ķermeņa vingrināšanai.

Vērsis

Diena ļoti piemērota darbam dārzā. Tas arī ļaus jums koncentrēt savas domas un enerģiju pozitīvā virzienā. Emocijas šodien labāk paturiet pie sevis.

Dvīņi

Šis nav īstais brīdis fiziskai slodzei. Taču zvaigznes sola izdevīgu piedāvājumu vai darījumu darba vietā, ko jau sen esat pelnījuši. Droši varat arī ļauties spirdzinošam ūdens baudījumam.

Vēzis

Ja jums ir bērni, šodien būs tiem jāvelta vairāk laika un uzmanības, un arī pacietības Taču tas ir tā vērts. Šī ir laba diena, lai reizi par visām reizēm atrisinātu ieilgušas sadzīviskas problēmas. Kā atalgojums gaida jauks vakars kopā ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Ja pie kaut kā ķeraties, tad nesāciet par to šaubīties un šaustīt sevi. Pašapziņa ir jāstiprina ik dienu, bet jo īpaši šodien. Finanšu grūtībās palīdzīgu roku var šodien sniegt labs draugs.

Jaunava

Panākumi privātajā dzīvē gan nenozīmē, ka varēsiet izvairīties no konfliktiem ar citiem cilvēkiem. Darbā gaida patīkami bonusi. Romantiskas jūtas var uzvirmot, satiekot kādu no pagātnes.

Svari

Diena pietiekami sarežģīta, bet ar precizitāti un labsirdību tiksiet cauri visām grūtībām. Pievērsiet uzmanību juridiskiem jautājumiem un ievērojiet visus likumus un noteikumus.

Skorpions

Tērējiet minimāli, atrisiniet finanšu jautājumus, un jūsu vasara būs mierīga. Privātajā dzīvē būs jāpieņem kāds lēmums, un jūs esat spējīgs izdarīt pareizo izvēli. Neaizmirstiet to.

Strēlnieks

Uz augšu pa karjeras kāpnēm palīdzēs tikt rūpes par savas kvalifikācijas celšanu un profesionalitāti. Aktivitāte un uzcītība atmaksāsies. Taču ar sportošanu gan šodien jābūt piesardzīgam.

Mežāzis

Izdarīsiet vairāk, nekā plānojat vai spējat. Tas būs iespējams ar līdzcilvēku palīdzību, tāpēc neatraidiet to. Iespējams, ka šis ir īstais brīdis pārtraukt attiecības, kas jau sen izplēnējušas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Varat droši atpūsties pēc aktīva dzīves perioda. Nekas nekur nepazudīs, kamēr jūs atvilksiet elpu. Veltiet šo laiku pastaigām svaigā gaisā un vakarā pārnāksiet mājās, kā no jauna piedzimis.

Zivis

Neticami, bet jums šodien būs pietiekami laika, lai spētu apdomāt lēmumus, ko pieņemat. Steiga uz brīdi atkāpsies, un jūs sajutīsiet sen nebijušu atvieglojuma sajūtu.

LA.lv