Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.novembrim. Ja gribi labāko, pieprasi to! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā neesi pārāk piesardzīgs. Pārāk daudz reižu pagātnē tu esi atturējies no sapņu īstenošanas, jo baidījies, ka varētu pataisīt sevi par muļķi, bet ar tādu attieksmi tālu netikt. Panākumi un neveiksmes ir vienas un tās pašas monētas abas puses -­ iemācies mīlēt tās abas.

Auns

Pieprasi tikai labāko ­ un tu to saņemsi. Līdz ar Saules pārvietošanos cauri apgabalam, kurš atbild par tavām ambīcijām un profesionālo izaugsmi, tev ir tikai jāuzsit knipis, un citi skriešus izpildīs tavus lūgumus. Vai tu izmantosi šo iespēju? Protams!

Vērsis

Spiediens, zem kura šobrīd atrodies var padarīt tevi saspringtu, taču, tas nav nekas tāds, ar ko nebūtu saskāries jau iepriekš un nekas tāds, ar ko nevarētu tikt galā. Patiesībā, tu varētu gūt tādus panākumus, ka pat tavi sāncenši sāks tevi slavēt.

Dvīņi

Pasaulē ap tevi šobrīd notiek daudz pārmaiņu un dažas no tām ir mazliet uztraucošas. Taču, lai arī kas notiktu ­ tev nav no kā baidīties. Stājies pretī dzīves izaicinājumiem, un­ tu tiksi tiem cauri bez skrambiņas.

Vēzis

Nav ierobežojumu tam, cik daudz tu vari paveikt. Darba un naudas jautājumos šis ir ideāls laiks, lai pieliktu mazliet lielākas pūles. Ilgtermiņā tas atmaksāsies.

Lauva

Romantiskajā un radošajā frontē tev pašlaik nav ierobežojumu. Saules atrašanās Strēlnieka zīmē apvelta tevi ar pamatīgu pašpārliecinātību, kas liek ticēt, ka viss ir iespējams,­ un ar savu ticību tu to vari panākt. Mērķē augstu!

Jaunava

Šodien neļauj savām emocijām gūt virsroku, jo tiklīdz ļausi tām vaļu, tās vairs nebūs apturamas. Lai arī kāda problēma tevi satrauktu, tā nav to raižu vērta.

Svari

Tu šodien vēlēsies atrasties kustībā. Dziļi iekšienē tu apzinies, ka sasniegsi vairāk, ja dosies pasaulē un satiksi pēc iespējas vairāk cilvēku. Negaidi, kamēr izdevība uzradīsies pati, dodies to meklēt.

Skorpions

Vissvarīgākais šodien ir zināt, ko tu vēlies un kur to atrast. Ja tu jau to esi izpratis, tad pastāv diezgan liela iespēja, ka jau šodien to iegūsi. Pāri visam ­ neklausies tajos, kuri mudina uzmanīties, tu nezini viņu patiesos motīvus.

Strēlnieks

Saules atrašanās tavā zīmē nozīmē, ka tevi nekas nespēs apturēt. Vienīgās briesmas pastāv tajā, ka varētu uzņemties pārāk daudz pienākumu un vairs nespēsi darīt to, kas ir vissvarīgākais. Noskaidro savus trīs svarīgākos mērķus un tiecies tikai pēc tiem.

Mežāzis

Tu tagad skaidri zini, kas tev ir jādara. Un tu arī esi gana gudrs, lai apzinātos, ka nav īsāko ceļu. Lai arī pie kā tu strādātu, tas pieprasa tavu nedalītu uzmanību un pūles. Dodies pēc tā, Mežāzi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien paveiksi ko tādu, kas liks cilvēkiem apbrīnā ieplest acis,­ un tu izbaudīsi ikkatru mirkli. Tikai pārliecinies, ka neatstāj novārtā draugus un ģimenes locekļus, kuri tev palīdzēja grūtos brīžos. Velti arī viņiem savu uzmanību.

Zivis

Līdz ar Saules atrašanos tavā zīmē, darba frontē tu spēsi gāzt veselus kalnus. Svarīgi cilvēki būs tavā pusē un jau pavisam drīz tu varētu kļūt par vienu no viņiem. Neatkāpies no savām ambīcijām, lai arī ko tas neprasītu.

LA.lv