Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.septembrim. Būsi harmonijā ar pasaules garu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākajos 12 mēnešos tavā dzīvē ienāks neparasti cilvēki un kopā ar viņiem nāks daudz patīkamu atgadījumu. Tu vari izlemt, vai izmantot izdevību un pārtraukt vecās savienības, un tas nebūtu nekas traks, bet kāpēc tās nepārvērst par kaut ko labāku? Apdomā kārtīgi, kā tieši tu to varētu izdarīt.

Auns

Urāns, atrodoties tavā zīmē, var brīžiem padarīt tevi saspringtu, bet šodienas saikne ar Jupiteru, panākumu un veiksmes planētu, tevi nomierinās un varbūt pat patīkami pārsteigs. Partneri un mīļotie ieraudzīs izmaiņas tavā attieksmē un atbildēs ar to pašu – tas ir pat ļoti labi!

Vērsis

Bez šaubām ir racionāls izskaidrojums it visam, kas notiek, bet dažreiz notikumi liek brīnīties, vai tur nav apslēpts kas vairāk. Esi atvērts jaunām un dīvainām iespējām turpmākajās 24 stundās. Tu tās vari atrast visnegaidītākajās vietās.

Dvīņi

Tu šodien tiksi galā ar visgrūtākajiem uzdevumiem bez lielas piepūlas. Brīnišķīgs aspekts starp smagsvara planētām Jupiteru un Urānu nozīmē, ka tu esi harmonijā ar pasaules garu, tāpēc dziedi līdzi un rodi prieku it visā, ko dari. Tas nāks pats no sevis, dabiski.

Vēzis

Izvēles, kuras pieņemsi turpmākajās dienās, radīs lielas izmaiņas tavā sociālajā vai profesionālajā reputācijā, tāpēc pieņem tās apdomīgi. Pāri visam, neļauj citiem cilvēkiem steidzināt tevi, likt nogriezt stūrus. Dari visu pareizi, pēc vislabākās sirdsapziņas.

Lauva

Kaut kas, ko teici pirms kāda laika, ir izņemts no konteksta, un sāncensis to izmanto pret tevi. Šodien nostādi lietas pareizi. Visiem jāatgādina, ka neviens tā neizturas pret Lauvu – ne tagad, ne jebkad.

Jaunava

Ja tu šodien mēģināsi izrunāties cauri nepatikšanām, tev tas neizdosies. Ja tomēr tu atzīsies, ka esi pieļāvis kļūdu, tev piedos bez liekiem jautājumiem. Godīgums vienmēr ir bijusi labākā stratēģija, pieturies pie tās.

Svari

Tu, šķiet, ārēji šobrīd esi mierīgs un pārliecināts, bet dziļi iekšienē baidies no sliktākā. Labās ziņas ir tādas: lai arī kas tevi uztrauktu, tas pazudīs no tavas dzīves līdz dienas beigām. Pasmaidi, viss nav tik slikti, kā var likties!

Skorpions

Šodien mājas un darba norunātās tikšanās vai pienākumi var mainīties pašā pēdējā brīdī, bet tas nekas. Tu spēj tam gana labi pielāgoties, šķiet, pavisam bez piepūles – tas nepaliks nepamanīts ietekmīgu cilvēku acīm.

Strēlnieks

Tu pēdējā laikā esi zaudējis kaut ko vērtīgu, bet tas, ko tu iegūsi turpmākajās pāris dienās, atlīdzinās to ar uzviju. Pārmaiņas ir neizbēgamas ikviena cilvēka dzīvē, bet tām nav obligāti jābūt sliktām. Gatavojies nākotnei.

Mežāzis

Partnerattiecību problēmas var viest tevī bažas, bet nav neviena iemesla, lai baidītos no sliktākā. Noteiktas attiecības ir iekritušas rutīnā, un tās ir nepieciešams atdzīvināt. Tas, kas ir sāpīgs un nepatīkams īstermiņā, var izrādīties pat ļoti noderīgs ilgtermiņā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Urāns, tavs valdnieks, šodien ir izcili apvienojies ar veiksmes planētu Jupiteru, kā gan tu varētu zaudēt? Atbilde ir tāda, ka nevari, tāpēc izlem, kas ir tas, ko vēlies visvairāk, un dodies pēc tā ar visu, kas tev ir. Tevi sagaida lieli panākumi.

Zivis

Planētas ziņo, ka tev tulīt būs jāpieņem nozīmīgs lēmums, tāds, kurš varētu izmainīt visu tavas dzīves kursu. Bet vai tu to dari, pareizu iemeslu vadīts? Pārliecinies, ka spēj uz to atbildēt godīgi, pirms sper nākamo soli.

LA.lv