×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
22. janvāris, 2017
Drukāt

Veiksmīga nedēļa naudas lietās. Horoskopi no 23. – 29. janvārim

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Auns | Šīs zīmes pārstāvji strādā un kaļ nākotnes plānus. Darbi virzās uz priekšu, taču diemžēl lēnāk, nekā pašiem Auniem to gribētos. Būtu labi, ja viņi tādēļ nekristu depresijā, tā sarežģījot situāciju vēl vairāk. Neparakstīt dokumentus, tos neizlasot!

Vērsis | Panākumus gan darbā, gan personīgajā dzīvē palīdzēs gūt diplomātija, kompromisu meklējumi un prasme iepatikties sarunu biedriem. Diemžēl arī Vērsim var pietrūkt pacietības, un tas var novest gan pie pārsteidzības, gan arī depresijas.

Dvīņi | Izvēlēties vispareizāko risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās palīdzēs prāta un intuīcijas apvienojums; sevišķi veiksmīga nedēļa solās būt naudas lietās. Attiecības ar mīļotajiem uzlabosies, ja izdosies mainīties pašam.


Vēzis |
Nedēļa, domājams, paies harmonijas un saprašanās gaisotnē. Vienīgā nelaime – pārlieka izdabāšana un pakļaušanās citu noskaņojumam un vēlmēm var traucēt dzīvot pašam savu dzīvi. Pats Vēzis darītu labi, ja nesekotu acumirkļa iegribām.


Lauva |
Samērā mierīga nedēļa, bez sevišķiem notikumiem. Planētas un arī situācijas gan darbā, gan mājās vedina uz cītīgu darbu. Ja vien Lauvai izdosies savaldīties un nemesties kādā avantūrā, šis laiks solās būt sekmīgs.

Jaunava | Arī šai zīmei šī nedēļa, sevišķi darbā, neko īpašu nesola, un prātīgākais šķiet turpināt dzīvot tāpat kā līdz šim. Brīvajos brīžos planētas iesaka pēc iespējas vairāk pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem – tas sagādās prieku gan pašai, gan tiem, kas sirdij tuvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+