Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks jauniem nodomiem un plāniem! Horoskopi 18.–24. februārim0

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Auns

Zvaigžņu stāvoklis sekmē dažādas inovācijas, uzņēmību un drosmi īstenot nodomāto. Panākumi, iespējams, nenāks viegli, taču spēka pietiks un, ja vien viņš pats nenoslinkos, tie būs nodrošināti. Domstarpību risināšanai labvēlīgs laiks.

Vērsis

Zvaigžņu novietojums sekmē iespēju pabeigt un spoži novest līdz galam agrāk iesākto pat tad, ja līdz šim licies, ka tas nebūs viegli. Sevišķi veiksies viss, kas saistīts ar literatūru un mākslu. No darba brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Dvīņi

Piemērots laiks jauniem nodomiem un plāniem, to izstrādei un detalizācijai. Planētas sekmēs arī iespējas izklāstīt savas idejas saprotami un konkrēti, nodrošinot tām apkārtējo atbalstu. Sargāties no krāpniekiem.

Vēzis

Šonedēļ izdosies saskaņot savus darbus un nodomus ar apkārtējo vēlmēm un priekšstatiem par to, kas ir labi un pareizi. To darot, gan nevajadzētu aizmirst arī par savām vēlmēm un vajadzībām, citādi tas var atsaukties uz nervu sistēmu.

Lauva

Spēja tvert lietas to kopsakarībās spēcīgāka nekā parasti, un tas var palīdzēt sākt ko lielu un nozīmīgu. Arī enerģijas būs vairāk nekā parasti, un tas palīdzēs tikt galā pat ar grūtām situācijām. Šonedēļ paveiktais vairos autoritāti un popularitāti.

Jaunava

Rūpīgi izplānojusi, kā īstenot savus nodomus, Jaunava drošiem soļiem dodas uz mērķi. Ceļā būs daudz grūtību, taču, visticamāk, viņa tās pārvarēs un tiks galā. Vienīgi būtu labi pirms došanās ceļā pārbaudīt, vai pats mērķis nav iluzors…

Svari

Visai nemierīga nedēļa, un daudzie notikumi draud to pārvērst haosā. Zvaigznes tomēr ir labvēlīgas, un, sakopojot visus spēkus, viņiem izdodas ar visu tikt galā. Nedēļas nogale jau būs pavadāma ar padarīta darba apziņu.

Skorpions

Lielu un grūtu darbu piepildīta nedēļa. Daudz dažādu šķēršļu, un to pārvarēšana prasīs visu spēku sasprindzinājumu. Planētas gan noskaņotas labvēlīgi, un, domājams, nedēļas beigās ar grūtībām viņš būs ticis galā.

Strēlnieks

Viņš grib visu un uzreiz, šeit un tagad. Arī nopietni strādāt viņš īsti nav gatavs, tādēļ, visticamāk, ne viss izdosies, kā nodomāts. Viņš darītu labi, ja noskaidrotu, kas ir vissvarīgākais, sastādītu rīcības plānu un pacenstos to arī īstenot par spīti zvaigznēm.

Mežāzis

Paveiktais tiks atbilstoši atmaksāts. Visās lietās svarīgi ievērot disciplīnu un nenovirzīties no nospraustā plāna; tādēļ var nākties iet pret sabiedrības viedokli. Vislabāk šo nedēļu veltīt jau agrāk iesāktā turpināšanai, pabeigšanai un slīpēšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam vajadzētu turēties pie iepriekš noteiktā plāna un no tā pēc iespējas neatkāpties – vismaz tikmēr, līdz rodas kāda iepriekš neplānota sevišķi laba izdevība. Vajadzētu tomēr pārbaudīt, vai šī izdevība nav tikai ilūzija…

Zivis

Laiks īstenot nodomāto. Planētas noskaņo izlēmīgai un drošai rīcībai. Pārvarēt šķēršļus palīdzēs intuīcija un spēja atrast ne­standarta risinājumus grūtās situācijās. Spēja modināt simpātijas palīdzēs gūt apkārtējo atbalstu.

LA.lv