Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.aprīlim. Labāk vienu lietu, bet izcilu! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad uzmanies, ka neapkrauj sevi ar pārāk lielu pienākumu nastu. Citi uz tevi izdarīs spiedienu, lai dari vairākas lietas vienlaicīgi, bet tev ir jāpretojas. Padari kvalitatīvu nevis kvantitatīvu darbu par savu mērķi. Viena lieta, kura ir paveikta patiešām izcili, ir labāka nekā desmit lietas, kuras paveiktas pavirši un slikti.

Auns

Šodien tu aiziesi par tālu un pateiksi kaut ko lieku, bet līdz ar to, ka esi Auns, cilvēki par to nebūs pārsteigti. Tikai pārliecinies, ka savus asos komentārus tēmē uz cilvēkiem, kuri spēj piecelties un pastāvēt par sevi. Viņiem arī dažreiz patīk iesaistīties šādā draudzīgā vārdu cīņā.

Vērsis

Tu vari vēlēties atmest ar roku kaut kam, kas neizvēršas tā, kā tu gaidīji, bet vai tas ir gudri? Planētas mudina tevi palikt pie tā vēl brīdi ilgāk, jo progress ir neizbēgams. Ja tu tagad padosies, tu to vēlāk nožēlosi.

Dvīņi

Izvairies no iesaistīšanās strīdos, ar kuriem tev nav nekāda sakara. Daži no taviem draugiem var kļūt dusmīgi, ka neesi gatavs nostāties viņu pusē, taču, ja tu nostāsies viņu pusē šodien, rītdien visi citi nostāsies pret tevi.

Vēzis

Tu tiksi vilināts uzticēties svešiniekam, kurš saka pareizās lietas, bet tas nenozīmē, ka tādas tās arī ir. Vai tiešām ir tik slikti, ka tev ir jāuzticas kādam, par kuru tu neko nezini? Pārmaiņas pēc uzticies pats sev.

Lauva

Nejūties pārsteigts, ja tie, kuriem, tavuprāt, būtu jāsatraucas kādu lietu, neizrāda par to nekādu interesi, lai gan tevi tas uztrauc ne pa jokam. Varbūt tu atrodies pārāk tuvu situācijai. Un varbūt viss nemaz nav tik slikti kā tu domā.

Jaunava

Ja kāds tevi šodien kaitinās, tu reaģēsi veidā, kas dažus cilvēkus varētu pārsteigt – un dažus pat nobiedēt! Jā, protams, tu rītdien, kad būsi nomierinājies, to nožēlosi, bet dažreiz ir labi arī sadusmoties. Tagad vismaz visi zinās, ka tevi nav ieteicams provocēt.

Svari

Centies nekļūt aizkaitināts, ja kāds, uz kura atbalstu tu paļaujies, šodien kaut kādā veidā nostājas pret tevi. Viņiem ir tiesības uz savu skatījumu un viedokli, un, ja viņi tev nepiekrīt, tas ir tikai labi, ka to pasaka. Varbūt tev vajadzētu ieklausīties.

Skorpions

Turpmāko dienu laikā tev var būt grūtības koncentrēties – šobrīd notiek tik daudz lietu, ka ir grūti ilgāku laika posmu koncentrēties tikai uz vienu. Neuztraucies – tavs prāts jau pirmdien atkal būs ass kā žilete.

Strēlnieks

Cerams, ka tu izbaudi vairāku uzdevumu darīšanu vienlaicīgi, jo pienākumi tev šodien liks skraidīt visos virzienos. Taču neļauj tam aiziet tik tālu, ka sāc zaudēt nojausmu, ko jau esi paveicis un kas tev vēl ir jādara.

Mežāzis

Tu esi izpratis pārāk daudz lietu, pārāk daudzas situācijas, un tas šoreiz nav veselīgi. Padari par savu šodienas mērķi – domāt un analizēt un vienkārši doties līdz ar plūsmu. Tas tev var būt neierasti, bet šajā situācijā tas noteikti ir vislabākais piegājiens.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev var būt visas tiesības būt dusmīgam uz kādu, kurš tevi ir pievīlis, bet neaizej par tālu. Vissvarīgākais ir tas, ka tev ir reputācija kā taisnīgam un loģiski domājošam cilvēkam – neriskē to zaudēt kaut kā nenozīmīga dēļ.

Zivis

Turpmāko 24 stundu laikā mazās lietas būs tās, kuras tevi noskaņos negatīvi. Citi var apgalvot, ka tu reaģē pārāk asi un varbūt tā arī ir, bet tev ir visas tiesības kļūt aizkaitinātam. Mazās lietas ir tās, kurām ir nozīme, jo tās veido lielās lietas. Pamatiem ir jābūt izturīgiem.

LA.lv