Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.augustam. Intuīcija nepievils! 0

Foto – Fotolia

Auns

Tieši šodien Auniem ir izredzes īstenot dzīvē senus sapņus par dzīvesvietas maiņu. Nepalaid garām šo iespēju!

Vērsis

Darba algas ziņā parādīsies stabilitāte. Tava intuīcija šodien tevi nepievils. Smaidi, pat tad, ja neklājas pārāk labi. Tā tu apmuļķosi ienaidniekus un mājiniekiem arī nebūs pamata satraukties.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvjiem nevajag ņemt tuvu pie sirds problēmas, ar kurām tev, visticamāk, nāksies saskarties. Tas viss pāries, lai gan tev vajadzēs pielikt ne mazums pūļu. Visticamāk, iecerētie plāni būs jāmaina. Situācija veidosies pavisam ne tā, kā domāts. Nav izslēgta nejauša trauma vai slimība, kas var traucēt plānoto lietu izpildi. Vairāki Dvīņi šodien var saņemt nepatīkamas ziņas.

Vēzis

Šodien ir laba diena, lai atjaunotu ne tikai garderobi, bet arī ārieni. Šīs dienas panākumi būs atkarīgi no tava enerģiskuma, drosmes un izlēmības. Laba diena, lai pabeigtu darbus, analizētu noieto ceļu un komunicētu ar tuvu cilvēku. Nav izslēgts, ka jaunas interesantas iepazīšanās no lietišķām pāraugs mīlas attiecībās.

Lauva

Šodien tu būsi pilns enerģijas, iniciatīvas un neatlaidības. Darbā tu kļūsi pamanāmāks, bet attiecības ar kolēģiem būs patiesas un atklātas. Šī diena atnesīs tev daudz patīkamu pārsteigumu. Šodien iespējamas jaunas pazīšanas, tikšanās un finanšu peļņa.

Jaunava

Jaunavām šodien vajadzēs daudz un ilgi kontaktēties. Atlikušo dienas daļu tu pavadīsi sarakstē sociālajos tīklos vai telefonsarunās.

Svari

Iemācies savaldīt agresiju rīcībā un vārdos, citādi tikai vienas dienas laikā zaudēsi tuvu cilvēku labvēlību. Iespējama nestabilitāte noskaņojumā. Šajā dienā veiksmīgi būs braucieni. Bet tikšanās ar radiniekiem ienesīs pozitīvo tavā dzīvē.

Skorpions

Šīs zīmes cilvēkus šodien gaida panākumi karjerā. Viņu lietišķā reputācija spēcīgi pieaugs. Šodien viņi sajutīs dzīvības spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās viņu vēlmi pēc nopietnām izmaiņām. Bet vajag arī atcerēties par to, ka visus šodien pieņemtos lēmumus, mainīt nedrīkst. Tu šodien samierināsies ar cilvēkiem, ar kuriem nesen izcēlās konflikts. Mājās šodien valdīs miers un savstarpēja sapratne.

Strēlnieks

Šodien Strēlniekiem visu dienu būs lielisks noskaņojums. Darbā viss būs labi, lietas ies kā pa sviestu. Dvēselē iemājos miers un līdzsvars.

Mežāzis

Tev šķiet, ka visi apkārtējie cilvēki tevi nedzird un neredz. Patiesībā tavas idejas ir ne īpaši prātīgas, un viņi negrib tev sabojāt garastāvokli, sakot to jums acīs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena solās būt labvēlīga. Iespējams, tev šodien nāksies pieņemt svarīgu lēmumu – nebaidies, bet rīkojies aktīvi. Šodien nevajag iesaistīties strīdos ar partneriem vai tuviniekiem, pacenties saglabāt aukstasinību. Šodien nav ieteicams doties komandējumā vai ceļojumā. Apciemo šodien savus vecākus.

Zivis

Ja darbā pret tevi vērpj intrigas, tava prasme iziet no situācijas, vienkārši izsitīs nelabvēļus no sliedēm. Esi šodien īpaši uzmanīgs.

LA.lv