Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.februārim. Iztēle strādās virsstundas, esi piesardzīgs! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad pienāks brīži, kad tu, iespējams, sāksi pazemināt tempu un ļausi lietām doties pašām savu ceļu, bet dziļi iekšienē tu apzinies, ka tu sev nekad to nepiedotu. Aizmirsti par ilgtermiņa mērķi, vienkārši koncentrējies uz nākamo soli. Agrāk vai vēlāk tu tur nokļūsi.

Auns

Tev ir kaut kas jādara ar savu naudas plūsmas situāciju – un ar steigu! Tev arī ir jābeidz izniekot nauda uz lietām, par kurām nemaz neesi pārliecināts, vai tās ir nepieciešamas. Beidzamais un pats galvenais – neuzķeries uz vienas no tām “tu nevari zaudēt, ātri kļūsi bagāts” shēmām – tā ir krāpšana.

Vērsis

Tava iztēle šonedēļ strādās virsstundas. No vienas puses, tas ir labi, jo tu būsi radošāks nekā parasti, bet, no otras puses, tas ir slikti, jo tavas idejas ir pretstatā ar to, ko visi citi vēlas darīt. Viņiem būs jāmaina savas prioritātes, vai ne?

Dvīņi

Pamēģini paskatīties uz kādu samilzušu problēmu no citas puses. Varbūt tur, kur šobrīd redzi tikai zaudējumus, ilgtermiņā būs lieli ieguvumi? Katrā šķēršļu pārvarēšanā ir arī savs pozitīvais moments.

Vēzis

Tu pārāk smagi centies, lai kaut ko izmainītu, kaut arī patiesībā tev vajadzētu ļaut tam savu vaļu, jo liktenis to izmainīs tavā vietā. Viss, kas notiek tavā dzīvē ir daļa no kosmiska plāna. Necīnies pret šo plānu – tā vietā, pielāgojies un seko tam.

Lauva

Jo vairāk tu sev iestāstīsi, ka kāds pienākums ir nepatīkams, jo nepatīkamāks tas būs. Ja tu kaut kam pieiesi ar negatīvu skatījumu, tad, nenovēršami, tu pārāk to nespēsi izbaudīt. Tā vietā, izliecies, ka nevari vien sagaidīt, kad varēsi sākt un skaties, kas notiks.

Jaunava

Esi atvērts alternatīviem skatījumiem, un esi gatavs domāt neiedomājamo. Pasaule mainās ātrākā tempā nekā jebkad iepriekš un tie, kuri nespēs turēt līdzi, tiks atstāti aiz muguras. Tev ir jābūt gan garīgi, gan emocionāli gatavam pārmaiņām.

Svari

Tu šodien būsi pārliecinošā noskaņojumā, taču, neesi pārāk stingrs, savādāk varētu pavērst cilvēkus pret sevi. Tu vari uzskatīt, ka vari tikt sveikā cauri gandrīz ar jebko, bet tā nav taisnība. Vienmēr ir kāds lielāks un spēcīgāks par tevi.

Skorpions

Marsa atrašanās tavā zīmē padara tevi ļoti pašpārliecinātu, bet tev ir jāpārliecinās, ka taviem sapņiem ir pamats realitātē. Radīt brīnišķīgas idejas var būt aizraujoši, bet, ja tava galva lido mākoņos, tad vismaz kājas ir jātur uz zemes.

Strēlnieks

Kāds, kurš apskauž tavu popularitāti un spējas, šodien pateiks kaut ko aizvainojošu, un tev to vajadzētu uztvert kā zīmi, ka esi uz pareizā ceļa. Viņi acīmredzami jūtas apdraudēti, varbūt pat niecīgāki, tāpēc neko nemaini savā darbu kārtībā.

Mežāzis

Tu vari justies tā, it kā tavs projekts ir nonācis strupceļā un tālāk vairs nav kur iet, bet planētas ziņo, ka tajā vēl ir potenciāls, tev ir jābūt pacietīgam. Ja tu atmetīsi tam ar roku tagad, tad jau pēc nedēļas to noteikti nožēlotu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pastāv reālas briesmas, ka tu pārāk asi reaģēsi uz kritiku un pateiksi vai izdarīsi kaut ko tādu, kas tev vēlāk pašam nāks par ļaunu. Gan mājās, gan darbā tev ir kārtīgi jāapdomājas pirms atbildi uz citu sacīto. Kontrolē savas emocijas.

Zivis

Tev ir jābūt mierīgākam par to, kas, tavuprāt, šodien un turpmākajās dienās ir jādara. Vai tas tiešām ir tik steidzami, ka jāizdara tieši tagad? Ko vēl lielāka papildus slodze varētu nodarīt tavai veselībai? Visticamāk, tas var pagaidīt.

LA.lv