Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.janvārim. Iespaids ir svarīgs, bet nepārspīlē! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev liekas, ka tev kaut kas ir jāpierāda un varbūt tā arī ir, bet neļauj šai sajūtai pārņemt tavu dzīvi. Ja tu pavadīsi pārāk daudz laika, mēģinot atstāt iespaidu uz cilvēkiem, tu varētu palaist garām izdevības, kuras tev būtu atbilstošākas.

Auns

Līdz ar Merkūra, komunikāciju planētas, atrašanos vienā no saviem atpakaļejošajiem posmiem, vienmēr domā pirms runā, it īpaši, darba frontē, kur kolēģi un darba devēji kritiku neuzņems ar prieku. Izvērtē savus vārdus rūpīgi. Vai tie tiešām ir jāpasaka?

Vērsis

Tu šodien rekordlielā ātrumā tiksi galā ar pienākumiem gan mājās, gan darbā ­ un paveiksi tos arī lieliski. Tu arī nonāksi pie lēmuma par piedāvājumu, par kuru tev ir dalītas domas. Lēmums ir…vēl nogaidīt.

Dvīņi

Esi ļoti uzmanīgs, kam tu šodien izvēlies ticēt, jo planētas brīdina, ka būsi atvērtāks negatīvai propagandai nekā parasti. Neuzticies nevienam, kurš apgalvo, ka tev ir jāseko viņu vadībai. Ieklausies tikai pats savā iekšējā balsī.

Vēzis

Tavas pārliecināšanas spējas parasti ir diezgan augstā līmenī, taču turpmākās diennakts laikā tās varētu pievilt. Pastāv liela iespēja, ka pārāk smagi cenšoties pārliecināt citus, ka saproti par ko runā, padarīsi viņus aizdomīgus. Centies būt mazliet saudzīgāks savā pieejā.

Lauva

Cilvēki, kuri atrodas pie varas, šodien par tevi teiks labas lietas, bet nodomā, ka tagad vari sākt atpūsties uz lauriem. Jā, tu esi attaisnojis viņu cerības, bet tagad, kad esi sasniedzis šo līmeni, tev ir jāstrādā vēl uzcītīgāk, lai tur arī paliktu.

Jaunava

Līdz ar Merkūra, tava valdnieka, saikni ar veiksmes planētu Jupiteru, šodien tu varēsi tikt sveikā cauri gandrīz ar visu, bet tas nav attaisnojums, lai slikti uzvestos tikai prieka pēc. Cilvēki tevi cienīs, ja tu cienīsi viņus, tāpēc nepārspīlē.

Svari

Nav neviena iemesla, kāpēc tev būtu jāpiebremzē -­ ej uz pilnu banku un parādi pasaulei, uz ko tu esi spējīgs. Ja esi domājis par darba vai atrašanās vietas maiņu, tad tagad ir īstais brīdis, lai kaut ko darītu lietas labā. Ir pienācis laiks atmodināt tavu Svaru piedzīvojumu meklētāja garu.

Skorpions

Vienīgās briesmas šobrīd pastāv tajā, ka steidzoties tikt uz priekšu, tu varētu aizmirst, ka arī citiem cilvēkiem ir jūtas. Esi, it īpaši, uzmanīgs sarunās ar darba kolēģiem: ja viņi jutīs, ka neesi godīgs pret viņiem, tad pavērsīsies pret tevi.

Strēlnieks

Ikviens, kurš turpmākās diennakts laikā tev nepiekritīs, vēlēsies, kaut savu viedokli būtu paturējis pie sevis. Merkūra, komunikāciju planētas, saiknr ar Jupiteru, tavu valdnieku, nozīmē, ka tu nevilcināsies norādīt uz viņu daudzajām kļūdām un neveiksmēm.

Mežāzis

Negaidi apstiprinājumu, tikai, lai sāktu darīt nepieciešamo un uztraucies par sekām vēlāk. Kad viss ir pateikts un izdarīts, rezultāts ir tas, kas ir no svara, tāpēc neuztraucies, ja tava attieksme kādu apbēdina ­ galu galā viņi mainīs savu nostāju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu vari atļauties būt optimistisks un uzņemties riskus, tāpēc aizmirsti par pagātni un domā tikai par nākotni. Jau tuvākajās dienās tavu ceļu šķērsos izdevība, kā iegūt papildus finanses. Neiznieko laiku, domājot par to ­- sāc rīkoties!

Zivis

Ja tev kāds pastāsta noslēpumu vai slēgtam lokam domātu informāciju, tev tā ir jāpatur pie sevis. Līdz ar Merkūra, komunikāciju planētas, saikni ar Jupiteru, pārmērību planētu, pastāv briesmas, ka netīšām varētu izpļāpāt to, kas nebija jāizpauž. Uz tevi vairs nepaļausies!

LA.lv