Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.maijam. Labvēlība taps atmaksāta!0

Dienas noskaņa

Darba pilnas rokas, liktenīgas tikšanās un jaunas karjeras iespējas sola šī diena. Tāpēc šajā galvu reibinošajā jūklī svarīgi nepazaudēt labvēlīgu attieksmi pret cilvēkiem jums apkārt. Un tas atmaksāsies ar uzviju!

Auns

Būs liktenīga tikšanās ar kādu cilvēku, kuram izrādīsies izšķiroša loma jūsu turpmākajā karjerā. Izmantojiet viņa pieredzi. Labs laiks ķermeņa veldzēšanai un atpūtai kopā ar draugiem.

Vērsis

Pat ja šajā dienā romantisku jūtu dēļ nejutīsiet zemi zem kājām, nesteidziet ielaisties ilgtermiņa attiecībās. Pie zemes jūs atgriezīs kāda ziņa no reālās dzīves, ko jau sen gaidījāt.

Dvīņi

Jūs gaida interesantas tikšanās un darba komandējums. Tikai labi sagatavojieties. Ja būsiet laipns un apburošs, tad veiksme gaidīs arī romantiskajā jomā.

Vēzis

Esiet labvēlīgāks pret pasauli, un jums taps atmaksāts. Šajā dienā vairāk veiksies tiem, kas darbojas biznesā, it īpaši labi veidosies attiecības ar biznesa partneriem. Pēc piesātinātas darba dienas laiks aktīvai atpūtai.

Lauva

Diena būs īpaši spoža slavas un goda ziņā. Gozēsieties slavas saulītē, taču neatstājiet novārtā savu veselību. Neļaujiet panākumiem aptumšot jūsu prātu.

Jaunava

Pie darba būs jāķeras no paša rīta, un tad arī darbi veiksies īpaši labi. Attiecības ar draugiem nebūs tik harmoniskas šajā dienā, tomēr tieši jūsu rīcības dēļ viss nokārtosies.

Svari

Nekad nav par vēlu mācīties, un neviena iespēja šajā ziņā nav zemē metama. Kamēr rūpēsieties par savu karjeru, tieši jūsu tuvākie cilvēki būs jūsu lielākais atbalsts. Novērtējiet to.

Skorpions

Neviens neatbildēts jūsu telefona zvans nav tā vērts, lai jūs zaudētu galvu un pacietību. Koncentrējaties uz saviem tiešajiem pienākumiem un paļaujieties uz kolēģiem.

Strēlnieks

Darbu lieciet pie malas un koncentrējieties uz ģimenes locekļu problēmu risināšanu, tajā skaitā finansiālo. Neļaujieties sevis salīdzināšanai ar citiem, tas tikai novirzīs jūs no mērķa sasniegšanas.

Mežāzis

Emociju ziņā esiet iecietīgs un īpaši uzmanīgs. Tas var nebūt viegli, bet rezultāts būs tā vērts. Šajā dienā īpaši pievērsiet uzmanību veselīgam uzturam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pat ja ienākumu ziņā saglabājas stabilitāte, ar liekiem tēriņiem jāuzmanās. Cilvēks, par kuru esat jau īpaši domājis ilgāku laiku, varētu beidzot spert izšķirošo soli.

Zivis

Metiet pie malas pašpārmetumus, ka mīlestībā jums neveicas paša vainas dēļ. Tango dejošanai vajag divus un arī plaukstošām attiecībām tāpat. Jūsu dzīves lielais tango vēl tikai priekšā.

LA.lv