Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.martam. Kurš teicis, ka jāsapņo tikai praktiski? 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Neptūns, iztēles planēta, šogad tavā dzimšanas dienā ir spēcīga, tāpēc dod sev atļauju sapņot un nedomā, ka taviem sapņiem obligāti ir jābūt praktiskiem. Dzīve pati ir kā sapnis, tad kāpēc “realitātei” vajadzētu būt tik svarīgai?

Auns

Ikviens, kurš mēģinās tev stāstīt, kā tev tava dzīve dzīvojama, jau drīz vēlēsies, kaut savas domas būtu paturējis pie sevis. Tev nav it nekāda nodoma sēdēt un noklausīties lekcijā. Un kāpēc tev vajadzētu? Tu zini, kas tev ir nepieciešams, labāk par citiem.

Vērsis

Saules atrašanās tavā zīmē jau no rītdienas apveltīs tevi ar nepieciešamo enerģiju, entuziasmu un pašpārliecinātību. Taču nesteidzies uzsākt kaut ko jaunu pirms neesi to kārtīgi apdomājis. Tev ir pietiekami daudz laika, lai atstātu iespaidu.

Dvīņi

Citi šodien brīvi sniegs savus padomus, un tas ir jauki no viņu puses, bet tu ignorēsi ikkatru sacīto vārdu. Tik daudz, cik tevi tas uztrauc, ja ir kāds padoms, kurš jāsniedz, tad tu esi tas, kuram to vajadzētu sniegt!

Vēzis

Tu nevari visu izdarīt pats, tāpēc pat nemēģini. Ja tev ir nepieciešama palīdzība un, visticamāk, tā arī būs, tev tā ir jāpalūdz. Tu būsi pārsteigts, cik ātri draugi un kolēģi atsauksies tavam aicinājumam. Novērtē to!

Lauva

Tev nekad nav trūcis ticības saviem spēkiem, bet turpmāko pāris dienu laikā tu varētu kļūt mazliet bezrūpīgs gan mājās, gan darbā, kam būtu postošs iznākums. Tu vari domāt, ka tev ir kaut kas jāpierāda, bet tu jau esi sev pierādījis pietiekami daudz reižu.

Jaunava

Tev pavērsies tik daudz jaunu iespēju, Saulei pārvietojoties uz tavu sabiedroto, zemes elementa zīmi Vērsi. Izmanto tās, cik vien iespējams. Tīrs personības spēks palīdzēt tev nokļūt tur, kur vēlies būt.

Svari

Pārliecinies, ka esi sev uzstādījis mērķus turpmākajām nedēļām. Citi var apgalvot, ka daži no taviem mērķiem nav praktiski un varbūt tā arī ir, bet neļauj tam tevi atturēt. Tu nezini, uz ko esi spējīgs, kamēr neesi pamēģinājis. Tāpēc pamēģini!

Skorpions

Par katru cenu šonedēļ esi ambiciozs, bet neļauj savām ambīcijām pārņemt tavu dzīvi. Personīgās attiecības ir tikpat svarīgas, cik profesionālās attiecības. Vienām konkrētām attiecībām ir nepieciešamas papildu rūpes un uzmanība.

Strēlnieks

Dažreiz tev ir jābūt skarbam, un dažreiz tev ir jābūt maigam. Turpmākās nedēļas laikā tev būs jāizmanto abas pieejas. Pārliecinies, ka izmanto tās pareizajos brīžos. Ja nē, tad tu varētu iegūt papildu ienaidniekus, kas tev noteikti nav nepieciešams.

Mežāzis

Aizmirsti par detaļām un koncentrējies uz lielajiem dzīves jautājumiem. Ja iespējams, atrodi kādu radniecisku dvēseli, ar kuru vari apspriest Visuma jēgu. Ja nē, atrodi klusu vietiņu, kurā brīdi vari apdomāties pats savā nodabā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Noteikts indivīds tevi ir kaitinājis pārāk bieži, un tagad tu domā, kā viņu izmest no savas dzīves. Neļauj savai maigajai sirdij likt atkal pārdomāt – esi nesaudzīgs un pārliecinies, ka jūsu savstarpējās attiecības beidzot ir galā. Vēlāk tu būsi sev pateicīgs, ka pieņēmi šo lēmumu.

Zivis

Šobrīd vissvarīgākais ir pieņemt lēmumu un palikt pie tā, pat ja vēlāk tev rodas šaubas. Patiesībā nav svarīgi, tas ir pareizs vai nepareizs, svarīgi ir tas, lai tu esi pastāvīgs savos lēmumus un rīcībā.

LA.lv