Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.novembrim. Mīlestības planēta ir spēcīga! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Mīlestības planēta Venera tavā dzimšanas ir spēcīga, tāpat kā Neptūns, iztēles planēta, un šo abu debess ķermeņu kombinācija varētu novest pie dažiem interesantiem notikumiem. Tikai esi uzmanīgs, ka neuztver pārāk nopietni citu cilvēku sacīto un darīto. Nezaudē saikni ar realitāti.

Auns

Neļauj savai kaislei šodien tevi uzveikt. Neko neiegūsi un daudz ko zaudēsi, ja rīkosies tīri uz emociju pamata. Atmaksāsies nogaidīt dienu vai divas, pirms izlem, ko darīsi ar noteiktām attiecībām. Vienmēr apsver visu ar veselo saprātu.

Vērsis

Koncentrējies uz to, kas tev padodas, un ignorē visu pārējo. Tas var būt sarežģīti, jo planētas, šķiet, ir apņēmušās izjaukt tavu rutīnu, bet tikai dažas zīmes spēj tik ļoti koncentrēties kā tu. Līdz ko izlemsi, ko tu patiesi vēlies, viss nostāsies savās vietās. Padomā par to šodien un arī rītdien, ja nepieciešams.

Dvīņi

Ignorē tos, kuri mudina tevi izraudzīties ”līdzsvarotāku” pieeju. Ja tu kaut ko ļoti vēlies, tev ir jādodas pēc tā, neatkarīgi no tā, uz kura pirkstgaliem tu vari uzkāpt. Nepadodies ne par sprīdi – labāk kāp uz pirkstgaliem vēl vairāk.

Vēzis

Maz no tā, kas tev patīk, tev šodien nesīs jebkādu labumu, bet nepārspīlē un neiztērē pārāk daudz savas enerģijas, tas tev atpsēlēsies. Šī būs dzīvīga un progresīva diena, bet tev ir jāatrod pareizais līdzsvars starp došanu un ņemšanu.

Lauva

Nav svarīgi, cik grūti ir atrisināt domstarpības, šodienas kosmiskās aktivitātes palīdzēs atrast ideālu kompromisu. Tev var nākties piekāpties nedaudz vairāk nekā gaidīji, bet tam nevajadzētu būt pārak lielam triecienam tavam lepnumam.

Jaunava

Izliecies, ka tev ir ticība kāda spējām, pat ja šaubies, ka viņš ir piemērots cilvēks šim uzdevumam. Ja tu pateiksi kaut ko ne tā, tas var pilnībā iznīcināt viņa pašpārliecību. Neliela, smalka glaimošana darīs brīnumus ar viņu ticību saviem spēkiem, un tas arī tev nesīs labumu.

Svari

Sirdslietas, protams, ir svarīgas, bet līdz ar to, ka attiecību planēta Venera apvienojas ar Neptūnu, ilūziju planētu, šodien tev tiek ieteikts neuztvert tās pārāk nopietni. Tu varbūt šodien neesi spējīgs mīlēt, bet tu joprojām vari no sirds pasmieties.

Skorpions

Tu šodien vari pat putnus pielabināt nolaisties no kokiem, ja vien to vēlēsies. Dažas situācijas pieprasa izsmalcinātību, dažas pašpārliecinātību, bet lai arī ar kādiem apstākļiem tu sastapsies turpmākajās 24 stundās, ar visām tu tiksi galā bez piepūles.

Strēlnieks

Var izlikties, ka kāds ir nolaupījis tavu iztēli, bet, ja tu esi gudrs, tu neradīsi iespaidu, ka esi izmisumā. Ja tu attiecību sākumā būsi tas, kurš vienmēr skrien pakaļ, tas radīs paraugu, kā attiecības ievirzīsies nākotnē.

Mežāzis

Tas, ko tu šodien darīsi, varbūt nav tik svarīgi, bet tas, kā tu to paveiksi, noteikti ir. Atdoties projektam vai attiecībām ar 100% atdevi – pat vairāk, ja nepieciešams. Tava kaisle it nemaz netraumēs tavu reputāciju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien ir nepieciešama zināma deva piesaredzības, kad ir darīšanas ar darba devējiem un cilvēkiem, kas tur varas grožus. Taču tas nenozīmē, ka tev viss ir jāpieņem un jāklusē. Esi izsmalcināts savā kritikā – viņi nav pietiekami gudri, lai to saprastu.

Zivis

Brīžiem var šķist, ka esi vienīgais, kurš domā loģiski, bet šodien tevi kaut kas pārliecinās, ka neesi viens, ka arī citiem ir tādas pašas vērtības un viedokļi kā tev. Pat ja tā nav, tam nav nozīmes – tev ir taisnība, un tas arī viss.

LA.lv