Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.septembrim. Naudai patīk, ka to skaita! 16

Foto – Fotolia

Auns
Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien nāksies pierādīt, ka viņi rīkojas pareizi. Turklāt tu to pierādīsi, nevis cilvēkiem, kas ir tev apkārt, bet pirmkārt pats sev. Parādīsies uzmācīgas domas, ka kaut ko vajag dzīvē mainīt. Taču šajā ziņā pacenties nesteigties, bet labāk visu labi apdomā. Ļoti veiksmīga diena bērna ieņemšanai.

Vērsis
Steidzami sāc uzlabot attiecības darba kolektīvā. Pretējā gadījumā tu zaudēsi kontroli pār situāciju, bet visi tavi spēki būs jāvelta tam, lai samierinātu sastrīdējušos darbiniekus. Šodien ir augsta vīrusu saslimšanu iespēja. Esi uzmanīgs.

Dvīņi
Veicot atbildīgu uzdevumu, esi uzmanīgs, lai neiekļūtu apšaubāmās finanšu avantūrās. Koncentrējies uz vismazākajām detaļām un neļauj nevienam tev traucēt.

Vēzis
Velti šo dienu sev mīļajiem cilvēkiem. Apciemojiet radiniekus, kopā izstaigājiet veikalus un vai vienkārši pastaigājieties. Horoskops iesaka tev šodien nerīkot histērijas. Esi savaldīgs un prātīgs. Laba diena šopingam.

Lauva
Prasme saprasties ar cilvēkiem kļūs par panākumu ķīlu finanšu jomā. Tev vajadzēs daudz komunicēt un tikties ar visdažādākajiem cilvēkiem. Ja, protams, vēlies sasniegt labus rezultātus.

Jaunava
Esi savaldīgs un mierīgs. Pievērsies savam veselības stāvoklim, aizej pie ārsta uz apskati. Dažkārt labākais visu problēmu risinājums ir neveikt nekādas darbības un lepni klusēt. Pasēdi klusumā vai palasi grāmatu.

Svari
Ārkārtīgi nelabvēlīga diena gaida šīs zīmes pārstāvjus. Šodien iespējami neparedzēti izdevumi un pārpratumi ar priekšniecību vai lietišķajiem partneriem. Pacenties izrādīt paškontroli un tālredzību. Izvairies no skaļām kompānijām, kā arī nelieto alkoholiskos dzērienus. Pastāv iespēja gūt nopietnu traumu vai saslimt.

Skorpions
Tava veselība un personiskais šarms šodien būs augstā līmenī, kas ļaus tev tikt galā ar jebkuru darbu. Veiksmīga diena radošo profesiju pārstāvjiem, jo viņiem izdosies būtiski pavirzīties uz plānoto mērķi. Dienas otrajā pusē var pasliktināties tev tuva cilvēka veselība, taču uztraukties par to nevajag, kaite nav īpaši nopietna.

Strēlnieks
Tev vajag pievērsties sev. Šodien vairāk komunicē ar sev tuviem cilvēkiem. Aizejiet kaut kur kopā, jūs sen to neesat darījuši. Organizē vakariņas divatā ar mīļoto cilvēku, tas jūs satuvinās vēl vairāk.

Saistītie raksti

Mežāzis
Diena Mežāžiem būs neveiksmīga. Pamēģini šodien nerisināt svarīgus jautājumus, kā arī atcel lietišķas tikšanās, tās norisināsies neveiksmīgi. Šodien var rasties nepatīkamas situācijas, par kurām tu pat nenojaut. Neaizdod šodien naudu, visticamāk, tev to neatdos.

Ūdensvīrs
Tu ļoti bieži pakļaujies citu ietekmei. Dažkārt no malas labāk redzams, tāpēc draugu padomi var būt labi, taču…Vai nav tā, ka šie cilvēki ir ieinteresēti, lai tu rīkojies tā vai citādi? Šeit vajag visu kārtīgi izsvērt.

Zivis
Atsakies šodien no aktīvas darbības. Pagulšņā dīvānā, atpūties. Arī vakarā iesakām palikt mājās.

Avots: “mlady.net”

LA.lv