Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.septembrim. Pārmaiņas radīs jaunas iespējas! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tavā pasaulē notiks lielas pārmaiņas, un tev ir jābūt gatavam tās izmantot savā labā. Tā vietā, lai vēlētos, ka lietas paliek nemainīgas – pieņem, ka revolūcija jau ir uzņēmusi savu kursu un pārliecinies, ka esi tam gatavs. Pārmaiņas rada jaunas iespējas.

Auns

Tu, šķiet, nesen esi pārcenties, un tagad tev ir nepieciešams laiks, lai atkoptos. Pat tādā gadījumā Auns nekad nav neaktīvs uz ilgu laiku un jau nākamās nedēļas sākumā būsi atpakaļ vecajās sliedēs. Uz kurieni tās ved? Gandrīz visur, kur vien vēlies.

Vērsis

Turpmāko pāris dienu laikā notiks kaut kas tāds, kas liks apšaubīt savu pašpārliecinātību, un ir nepieciešams kaut kas iespaidīgs, lai Vērsis sāktu apšaubīt pats sevi. Viss atrisināsies, kad Venera, tavs valdnieks, nākamnedēļ nomainīs zīmes. Esi pacietīgs.

Dvīņi

Pēdējo mēnešu kavēkļi un vilšanās šobrīd var tikt ieraudzīti daudz pozitīvākā gaismā. Pat tad, kad saņem sliktas ziņas, tas tev daudz ko iemācīs un norūdīs – par pamatu ņemot pieredzi, tu progresēsi ātrāk nekā jebkad.

Vēzis

Izmanto izdevību atpūsties un atslābināties līdz ar Saules pozitīvo ietekmi. Ja tu kaut ko neesi paveicis līdz šim brīdim, pastāv liela iespēja, ka tas nekad neieraudzīs dienas gaismu, tāpēc aizmirsti par to un uzstādi jaunus mērķus.

Lauva

Nedomā par visām sliktajām lietām, kuras notiek pasaulē – domā par to, kā personīgi vari to padarīt par labāku vietu gan sev, gan citiem. Kāds ir tavs īpašais talants? Kā tu vari to izmantot, lai liktu cilvēkiem smaidīt? Apdomājies un dodies to īstenot!

Jaunava

Vai viss, kas notiek tavā dzīvē, ir tik vienkāršs, kā izskatās? Saskaņā ar planētām aiz priekškara notiek daudzas lietas, par kurām tev ir neskaidra nojausma. Turpmākajā diennaktī turi savas acis un ausis vaļā.

Svari

Pozitīvas pārmaiņas tavā sociālajā dzīvē var nešķist vairs tik labas, līdz ar to, ka šodienas sliktās ziņas rada bažas par tavām finansēm, bet nevajag uztraukties. Rītdien būs jauns sākums, un tu sapratīsi, ka visām problēmām der acīmredzams risinājums.

Skorpions

Saturns, atrodoties tavā zīmē, aizvāc daudzus ierobežojumus, bet tas nenozīmē, ka vari atslābināt savu tvērienu ap finanšu lietām. Tas ir dažu dienu jautājums, līdz parādīsies jauns ienākumu avots – tikai tad tu varēsi nedaudz plātīties, lai gan labāk gan nevajadzētu.

Strēlnieks

Šķiet, ka kāds darba frontē mēģina tevi sagraut, pārkliedzot tevi darba devēju un citu svarīgu cilvēku priekšā. Neuztraucies, nekur tālu viņi netiks. Vienīgais, ko viņi tādā veidā panāks – liks pašiem izskatīties muļķīgi.

Mežāzis

Tu pēdējo dienu laikā daudz ko esi paturējis pie sevis, un draugi un ģimenes locekļi sāk brīnīties, kāpēc tā ir. Nomierini viņus, pastāstot savus plānus. Tikai tāpēc, ka tu esi bijis kluss, nenozīmē, ka neko neesi darījis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var nelikties pareizi, ka noteiktiem cilvēkiem ir vara likt tev doties noteiktā virzienā, bet pēc dažām dienām tu būsi priecīgs, ka tas tā notika. Šķiet, ka tev pietrūkst gribasspēka, lai paveiktu to, kas ir jāizdara. Neliela motivācija nenāks par ļaunu.

Zivis

Kāds, ar kuru dzīvo vai strādā kopā, būs ļoti viegli aizkaitināms turpmākās diennakts laikā. Nav jēgas mēģināt rast kompromisu vai uzmundrināt viņu, jo patiesībā viņi izbauda, to ka ir negatīvi. Vienkārši centies nekrustot ceļus ar viņu, cik vien tas ir iespējams.

LA.lv