×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

Horoskopi 3.02.2014. – 9.02.2014.

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Auns


Šonedēļ būs grūti panākt apkārtējo atbalstu saviem plāniem un idejām, tādēļ labāk turpināt iesākto vai sākt tādus darbus, kuru rezultāts atkarīgs galvenokārt tikai no paša. Mīlestībā nevajadzētu zaudēt galvu – tā iespējams pazaudēt to, kas jau ir.

Vērsis


Kaut arī nodomātā realizācijai iespējami daudzi šķēršļi, Vērsis saglabā optimismu un nedēļas beigās var būt apmierināts ar paveikto. Daudzas problēmas izdosies atrisināt, liekot lietā diplomātiju. Planētu stāvoklis labvēlīgs lielai un dziļai mīlestībai.

Dvīņi


Piemērots laiks savu ideju izklāstam plašākai sabiedrībai, draugu un domubiedru meklējumiem. Apkārtējo rīcības slēptāko motīvu izpratne palīdzēs atrast pareizo rīcības plānu pat visai grūtās situācijās. Svarīgi nejaukt darba lietas ar personiskajām.

Vēzis


Ja Vēzis ņems vērā arī apkārtējo vajadzības, viņi tieši tāpat izturēsies pret Vēzi. Šonedēļ darāmo vēlams iepriekš labi apdomāt – steiga un nepacietība var izrādīties visai slikts padomdevējs. Līgumu slēgšanu un atzīšanos mīlestībā labāk atlikt.

Lauva


Šonedēļ nāksies pildīt savu pienākumu, tādēļ nebūs viegli atrast laiku, lai darītu to, ko visvairāk gribētos. Ar šonedēļ paveikto Lauva varēs būt apmierināts un arī atalgojums par paveikto būs pietiekams. Mīlestībai nelabvēlīgākais laiks.

Jaunava


Planētu stāvoklis labvēlīgs, lai izprastu lietu slēptākās sakarības visam, kas saistīts ar ezotēriku un mistiku. Ja nepieciešams citus pārliecināt par savu taisnību, gūt atbalstu un rast sadarbības partnerus, šis ir īstais laiks to darīt.

Svari


Ja Svari rīkosies ātri, lai nepalaistu garām savu izdevību, panākumi neizpaliks. Gudri tomēr darīs tie, kuri izmantos likteņa labvēlību, taču necentīsies ”izsist mūri ar pieri”. Neskaidrās situācijās svarīgi vispirms izprast notiekošo, tad rīkoties.

Skorpions


Ja Skorpions cītīgi pildīs savu pienākumu un neļaus vaļu acumirkļa vēlmēm, viņš gūs sabiedrības atzinību. Planētas gan vairāk labvēlīgas, lai turpinātu iesākto, nevis sāktu ko jaunu. No vieglas naudas un dzīves solījumiem labāk turēties tālāk.

Strēlnieks


Piemērots laiks nākotnes plānošanai, gudri darīs tie, kuri, pirms ķerties pie to praktiskās realizācijas, sagaidīs tam piemērotu laiku. Iespējams, ka pagātnes pieredze palīdzēs atrast īsto risinājumu. Sarunās ar augstākstāvošajiem jāizvairās no lišķības.

Mežāzis


Var gadīties, ka risinājumu rod kāda ilgāku laiku mocījusi problēma. Planētas mudina uz piedzīvojumiem mīlas lietās, taču šobrīd no jauna dibinātās attiecības, visticamāk, nebūs ilglaicīgas. Piemērots brīdis nostiprināt jau esošās mīlas saites.

Ūdensvīrs


Pārmaiņu nedēļa, kurā nāksies arī visai grūti strādāt, taču, iespējams, rezultāts pārsniegs visu gaidīto. Naudas gan šobrīd varētu būt tā pamazāk, taču tas šobrīd patiešām nav tas svarīgākais.

Zivis


Spēja paredzēt nākotni, nojaust notiekošā cēloņus un apkārtējo rīcības slēptākos motīvus lielāka nekā parasti. Iespējams, tieši šis brīdis ir īstais, lai vēlreiz mēģinātu ko tādu, kas agrāk nav izdevies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+