Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visu dari ar apdomu! Veiksmes horoskopi 27.03.17. – 2.04.17. 0

Foto – Fotolia

Auns

Planētas noskaņo uz materiālu labumu gūšanu. Būtu tomēr labi, ja tas nenotiktu pārāk agresīvi – sabojātās attiecības neatsvērs iespējamos ieguvumus. Arī citās lietās attiecībās ar kolēģiem un arī personīgajā dzīvē nevajadzētu būt pārlieku paštaisnam.


Vērsis

Planētas noskaņo uz rīcību, iespējams, pat pārāk aktīvu. Diemžēl Vērsis tā īsti arī nezina, ko grib, tādēļ nav izslēgts, ka enerģijas tiks izšķiests daudz, bet rezultāts būs minimāls. Gudri darīs tie Vērši, kuri tomēr vispirms izvēlēsies savas prioritātes.

Dvīņi

Darba un pienākumu vairāk nekā parasti un pareizi rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies vismaz neuzņemties vēl papildu pienākumus. Būtu arī labi, ja izdotos izbrīvēt kādu brītiņu, lai pabūtu vienatnē.

Vēzis

Spēja redzēt būtisko – ar acīm neredzamo – lielāka nekā parasti, tas palīdzēs gan uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem, gan arī izvēlēties pareizo rīcības plānu pat sarežģītās situācijās. Toties var traucēt šai nedēļai raksturīgā pārliekā emocionalitāte.

Lauva

Planētas veicina optimismu un dzīvesprieku. Pareizāk tomēr rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri gan priecāsies par dzīvi, tomēr pareizi novērtēs savus spēkus un iespējas, neuzņemoties pagaidām vēl nepaveicamo. Jāizvairās pārlieku uzspiest savu gribu.

Jaunava

Viņa šonedēļ iederēsies gandrīz jebkurā kompānijā un varēs to izmantot, gan lai pavadītu laiku patīkamā sabiedrībā, gan gūtu atzinību, prezentējot paveikto, gan meklētu atbalstu saviem plāniem un nodomiem.

Svari

Planētas skubina uz ātru un neapdomīgu rīcību laikā, kad patiesībā nepieciešama pacietība un spēja nogaidīt. Sevišķi tas attiecas uz attiecībām ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi. Traucēs arī pārlieks dogmatisms un turēšanās pie pagātnes.

Skorpions

Ne visai viegla nedēļa. Darāmā daudz, taču, ja viņš nenobīsies no grūtībām un nepametīs iesākto, panākumi var izrādīties pat lielāki, nekā sākumā domāts. Nav izslēgts, ka šīsnedēļas veikums izrādās par pamatu kam lielākam un nozīmīgākam.

Strēlnieks

Spīdekļu izvietojums labvēlīgs iepriekš izplānotā realizēšanai un no grūtākām situācijām izkļūt palīdzēs intuīcija. Sākt ko pilnīgi jaunu labāk gan nevajag – planētas veicina arī pārlieku optimismu, pat neapdomību.

Mežāzis

Planētu izvietojums vēsta, ka strādāt nāksies visai daudz, taču enerģijas būs pietiekami un domājams, ka padarīt izdosies visu. Labāk veiksies rutīnas darbi, kas veicami ar vecām un jau pārbaudītām metodēm. Spīdekļi labvēlīgi arī visam, kas saistīts ar personīgo dzīvi, taču notikumus steidzināt nevajadzētu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav izslēgts, ka kāds notikums dos iespēju meklēt jaunus ceļus un mainīt dzīvi uz labo pusi. Protams, iespēju palaist garām nevajadzētu, taču tas nenozīmē, ka bez apdoma jāmetas iekšā katrā avantūrā…

Zivis

Planētas labvēlīgas pārdomām un lai iedziļinātos lietu būtībā. Iegūtās atziņas varēs likt lietā jau vistuvākajā laikā (tomēr ne šonedēļ). Tas gan nenozīmē, ka kārtējos darbus varēs atstāt nedarītus…

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nemeties galējībās! Horoskops 15.novembrim
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Četras zodiaka zīmes, kurām mēdz būt senas dvēseles!
2 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Netērējies dārgiem niekiem! Horoskops 14.novembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 4
11 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
11 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
9 stundas