Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīvo un ļauj dzīvot. Lietišķie horoskopi 3. – 9. aprīlim 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Planētas sekmē vēlmi meklēt un atklāt ko jaunu. Kaut arī šonedēļ radušās atziņas un idejas nepieciešams pakļaut kārtīgai pārbaudei, daudzas no tām var izrādīties visai auglīgas. Attiecības ar tiem, kas dārgi un tuvi, var tikt pakļautas pārbaudījumiem.

Vērsis

Spīdekļi labvēlīgi pozitīvām pārmaiņām, taču svarīgi izvēlēties prioritātes un skaidri apzināties savas vēlmes. Darba lietās īstais brīdis meklēt atbalstītājus savām domām un idejām. Nedēļas sākums piemērots arī brīvā laika pavadīšanai draugu sabiedrībā.

Dvīņi

Piemērots brīdis meklēt domubiedrus un palīgus savu ideju realizēšanai. Nedēļas sākums labvēlīgs, lai atrastos jau draugu un kolēģu sabiedrībā. Vientuļajiem Dvīņiem visas iespējas atrast savu otro pusīti.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa. Viņš dzīvo pats un ļauj dzīvot citiem. Laiks visiem kolektīvi veicamajiem darbiem un arī draudzībai un mīlestībai. Piemērots laiks visu veidu radošai darbībai. Jāizvairās no neapdomīgas rīcības emociju ietekmē.

Lauva

Veiksies visās lietās. Laiks draudzībai, mīlestībai un arī visam, kam nepieciešams apkārtējo atbalsts. Attiecībās ar draugiem, kolēģiem un arī mīļajiem tomēr var traucēt pārlieka uzbudināmība, emocionalitāte un nepastāvība.

Jaunava

Spīdekļi sekmē jau iesāktā turpināšanu un tā noslīpēšanu līdz pilnībai. Jaunas idejas, visticamāk, neradīsies, tomēr nedēļas sākumā iespējams izvēlēties risinājumus jau esošo īstenošanai. Piemērots laiks meklēt atbalstu jau agrākajiem plāniem un nodomiem.

Svari

Veiksmīga nedēļa, tomēr nevajadzētu neapdomīgi ķerties pie darbiem, kas vismaz pagaidām nav pa spēkam. Drošāk turēties pie jau zināmā, bet, sākot ko jaunu, vajadzētu būt ļoti apdomīgiem. Saturns rada grūtsirdību, taču pret to līdzēs kāda laba grāmata vai TV raidījums.

Skorpions

Pareizi rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri jau nedēļas sākumā izvēlēsies īstās prioritātes un tad neatlaidīgi turēsies pie tām. Jāizvairās no rīcības emociju ietekmē, arī no alkohola šonedēļ labāk turēties tālāk.

Strēlnieks

Nedēļa piemērota jau esošo ideju neatlaidīgai īstenošanai. Spēja izprast lietu būtību šonedēļ labāka nekā citkārt; tas palīdzēs pieņemt īstos un pareizos lēmumus un nenonākt konfliktos pat visai grūtās situācijās.

Mežāzis

Piemērots laiks, lai neatlaidīgi realizētu nodomāto. Dažās lietās iespējami negaidīti šķēršļi, taču to pārvarēšanai spēka pietiks. Grūtības var raisīt nelielu grūtsirdību, taču gan jau ar to izdosies tikt galā… Un nevajadzētu būt tik vecmodīgam…

Ūdensvīrs

Viņš interesējas par visu jauno un neparasto, taču būtu labi, ja pirms ķeršanās pie tā klāt viņš būtu kaut nedaudz apdomīgs. Ja tas izdosies, šī nedēļa sola daudz jaunatklājumu, ja ne – no nepatikšanām neizbēgt.

Zivis

Laiks pārdomām, taču nevajadzētu tām nodoties tik pamatīgi, ka tās rada melanholiju, grūtsirdību un pesimismu. Pret to palīdzēs aktivitātes svaigā gaisā, atrašanās sev patīkamā sabiedrībā un arī kāda laba un jauka izklaides pasākuma apmeklējums.

LA.lv