Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas gaida tuneļa galā? Iedvesmojošie horoskopi 29.05.17. – 04.06.17. 0

Foto – Patrīcija Eglīte/LETA

Auns

Apstākļi labvēlīgi nopietnam un precīzam darbam, kas nesīs arī augļus. Planētas veicina arī pēkšņas aizraušanās, kas, no vienas puses, var novirzīt no ceļa, no otras – dot sākumu kam jaunam un nozīmīgam, tādēļ svarīgi izvēlēties īstās prioritātes.

Vērsis

Ja vien viņš sapratīs, ko viņš īsti grib, panākumi nodrošināti. Spēja iedziļināties notiekošā likumsakarībās labāka nekā parasti, un tas palīdzēs rast optimālo risinājumu pat visai sarežģītās un pretrunīgās situācijās, kā arī nospraust pareizos mērķus un uzdevumus.

Dvīņi

Nedēļa piemērota agrāk nosprausto mērķu sasniegšanai ar cītīgu darbu. Spēja pārliecināt citus ļaus arī atrast palīgus, ja tas būs nepieciešams. Pirms uzņemties ko jaunu, pamatīgi jāizvērtē savas iespējas.

Vēzis

Īsti nezina, ko grib, un viņa vēlmes ir pārāk haotiskas. Viņš darītu prātīgi, ja profesionālajā darbībā pirmām kārtām paveiktu acīmredzot svarīgākos un neatliekamākos darbus, bet personīgajā dzīvē – pēc iespējas turētos pie tā, kas viņam ir.

Lauva

Svarīgākais būs turēt acis un ausis vaļā, lai likteņa dāvātās izdevības nepalaistu garām, tomēr acīmredzamās avantūrās ielaisties nevajadzētu. Labāk būt pēc iespējas konservatīvam, pat vecmodīgam. Vientuļajiem Lauvām mīlestībā veiksme.

Jaunava

Ja vien būs izvēlētas īstās prioritātes un viņa spēs pie tām arī turēties, īsto ceļu, kā tās realizēt dzīvē, atrast izdosies. Galvenais – spēt atšķirt galveno no otršķirīgā un katru rītu nepamosties jau ar citiem plāniem un nodomiem.

Svari

Profesionālajā darbībā ražīga un aizrautīga darba pilns laiks. Pie kā pilnīgi jauna šobrīd labāk neķerties – var gadīties, ka traucēs neticība jaunajam un pārlieks dogmatisms. Brīvajā laikā planētas mudina uz vientulību, studijām un pārdomām.

Skorpions

Veiksmīga nedēļa, sevišķi, lai turpinātu, pabeigtu un arī prezentētu jau iesākto, gūtu cieņu un atzinību. Ja vien būs skaidra vīzija, ko gan iegūt nebūs viegli, veiksies arī nākotnes plānu izstrāde un sāksiet tos pat realizēt.

Strēlnieks

Pilns aizrautības īstenot nodomāto. Diemžēl var gadīties, ka darāmais nav gluži tas, ko noteikti vajadzētu darīt. Gudri darīs tie Strēlnieki, kuri, kaut arī planētas vedina uzspiest savu taisnību, tomēr ieklausīsies apkārtējo padomos.

Mežāzis

Viņš pilns enerģijas, un viņš to prot arī pareizi izmantot. Zvaigžņu stāvoklis veicina būt uzmanīgam un konservatīvam, tādēļ pie kā pilnīgi jauna labāk ķerties tikai tad, ja tas ir tas pats labi aizmirstais vecais.

Ūdensvīrs

Darbā, domājams, izdosies aizvadīt mierīgu nedēļu, kas pavadīta, realizējot jau agrāk nospraustos plānus. Toties mīlas frontē daudz kārdinājumu. Vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem tie var nest daudz prieka, jau aizņemtajiem – nepatikšanas.

Zivis

Tā īsti nezina, ko pašas grib, arī nākotne pagaidām vēl neskaidra, un tas traucē nospraust kādu rīcības plānu. Savukārt, ja viņas samierināsies ar to, kas viņām jau ir, un cītīgi turpinās iesākto, nedēļas beigās ar paveikto viņas varēs būt apmierinātas.

LA.lv