×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Horoskopi 19.08.2013. – 25.08.2013.

Auns | Laiks atpūtai un pārdomām. Pārlieka steiga un vēlme iegūt visu uzreiz nav pareizākā izvēle, varat zaudēt pat to, kas jau ir. Darbā iejūgtajiem Auniem vislabāk turpināt kārtējos darbus. Ja nepieciešams kārtot ko svarīgu, labāk lūgt speciālista palīdzību.


 

Vērsis | Planētas skubina baudīt dzīvi pilniem malkiem, un tā arī vajadzētu darīt. Savs prieciņš tiks arī tiem Vēršiem, kam atpūtas laiks jau aiz muguras – viņiem svarīgākais ir nepārpūlēties. Tomēr, ja viņi kaut mazliet papūlēsies, priekšniecības ievērība būs nodrošināta.

 

Dvīņi | Jauni iespaidi, draudzības, kontakti. Darbā Dvīņiem īstais laiks piesaistīt jaunus spēkus savu projektu realizācijai. Pasākumus, kuros nepieciešams ātri pieņemt lēmumus, labāk atlikt. Lai izprastu dažu lietu būtību, uz tām vajadzētu paskatīties no cita skatupunkta.

 

Vēzis | Vēzis šobrīd visu darīs pa īstam – ja strādā, tad strādā, ja atpūšas, tad atpūšas. Darbā iejūgtajiem Vēžiem ieteicams izvairīties no skaļas un trokšņainas sabiedrības, bet atvaļinājumu labāk nepavadīt vienatnē. Gan vieniem, gan otriem piemērots brīdis izstrādāt detalizētu nākotnes plānu.

 

Lauva | Laiks piemērots laiskai atpūtai vai iesāktā turpināšanai. Planētas noskaņo arī uz lieliem un dižiem plāniem, taču var pietrūkt objektivitātes, novērtējot gan pašu plānu, gan savus spēkus. Šonedēļ radušās jaunās idejas labāk tomēr pierakstīt – kāda no tām var izrādīties visai noderīga.

 

Jaunava | Svarīgu un nopietnu lēmumu pieņemšanai un detalizētu nākotnes plānu izstrādei labvēlīgs laiks. Citiem par saviem plāniem un nodomiem pagaidām labāk nestāstīt. Atvaļinājuma laikā nav vēlams palikt vienām.

 

Svari | Ieguvēji būs Svari, kas ir brīvi un var baudīt atvaļinājumu, – planētas tā vien noskaņo uz visādām izklaidēm. Pārējiem Svariem krietni vien jānopūlas, lai sava slinkuma dēļ neatstātu nepadarītu kaut ko ļoti svarīgu. Taču gan vieniem, gan otriem svarīgi apdomāt, ko runā.

 

Skorpions | Darbā iejūgtajiem Skorpioniem īstais brīdis ķerties pie kā liela, grūta un nopietna, bet tiem, kas atvaļinājumā, dīkas atpūtas vietā labāk padarīt ko derīgu, ar darba lietām nesaistītas ieceres, kam vēlāk var arī neatrasties laika. Šonedēļ padarītais būs labs pamats nākotnes sasniegumiem.

 

Strēlnieks | Ja Strēlnieks vairāk lūkosies pēc lietu būtības, nevis to ārējās čaulas un pacentīsies darboties, lai tiešām ko paveiktu, nevis dzīsies tikai pēc uzslavām, sekmes neizpaliks. Visu darāmo nepieciešams labi apdomāt – steidzoties iespēja kļūdīties ir visai liela.

 

Mežāzis | Ja Mežāzis nepalaidīsies slinkumā, bet ķersies pie nodomātā ar visu sparu, šonedēļ padarītais var būt sākums lielām un pozitīvām pārmaiņām. Gudri rīkosies arī tie, kas daļu darāmā pacentīsies pēc iespējas nemanāmāk uzkraut citiem.

 

Ūdensvīrs | Arī Ūdensvīram šonedēļ padarītais var izrādīties visai nozīmīgs nākotnes panākumu kaldināšanā. Svarīgi saprast, kas šobrīd ir galvenais, un pirmām kārtām ķerties tieši pie tā un visādā ziņā izvairīties no citu uzspiestiem darbiem un pienākumiem.

 

Zivis | Ja Zivis palīdzēs citiem, citi palīdzēs Zivīm, tādēļ atteikt lūdzējam šobrīd, ja vien iespējams, nevajadzētu. Ar solījumu došanu gan šobrīd vajadzētu būt uzmanīgām – var gadīties, ka tos izpildīt būs visai grūti. Attiecībās ar tuviniekiem jāizvairās no pagātnes grēku un grēciņu pieminēšanas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+