Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19. janvārim. Liec jūtas pirmajā vietā! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vai tu seko savai sirdij, vai arī naudai? Tikai tu vari izlemt, bet, visticamāk, esi gana gudrs, lai saprastu, ka, noliekot emocionālās vajadzības pirmajā vietā, tavas finansiālās vajadzības atrisināsies pašas par sevi. Reti kad tas notiek otrādāk.

Auns

Pat, ja dažreiz tev ir grūti izveidot emocionālu saikni ar cilvēkiem, turpmāko dienu laikā tas būs itin viegli. Planētas tev palīdzēs just līdzjūtību pret tiem, kuriem parastos apstākļos tev būtu grūti just līdzi.

Vērsis

Svarīgi, lai tu ikkatru dienu uztvertu ar vieglu sirdi, jo tad būs vieglāk tikt galā ar lielajiem pienākumiem, kuri tuvojas. Neuztver pārāk nopietni to, ko dari – vienkārši paveic to tik labi, cik vien spēj, un turpini smaidīt.

Dvīņi

Gaisā virmo satraukums – tu jūti, ka drīz notiks kaut kas īpašs. Līdz ar Saules atrašanos Ūdensvīrā, turpmākās nedēļas solās būt dažādām iespējām pilnas un apveltīs ar nepieciešamo pašpārliecinātību, lai ar tām varētu kaut ko iesākt.

Vēzis

Kā tu vari padarīt savu mājas dzīvi vēl patīkamāku? Viens no veidiem ir nobīdīt darba jautājumus prāta attālākajā nostūrī un koncentrēties tikai uz ģimenes jautājumiem. Nopelnīt, protams, ir labi, bet padarīt mīļotos priecīgus ir nenovērtējami.

Lauva

Nav svarīgi, cik aizņemts tu esi bijis pēdējo nedēļu laikā, un nav svarīgi, cik izmisīgi tev ir nepieciešams laiks, lai atkoptos, šī tik un tā būs aizņemta diena. Nepazemini tempu, jo tiklīdz to izdarīsi, būs grūti atkal ieskrieties.

Jaunava

Turpmākās diennakts laikā labāk nepieņem steidzīgus lēmumus, jo tādā gadījumā vēlāk varētu nākties visu mainīt atpakaļ. Viss šobrīd, iespējams, izskatās slikti, bet nekas nav ne tuvu tik slikti, cik izskatās.

Svari

Tu šodien būsi viegli uzbudināms un pat vismazākais sīkums tevi var aizkaitināt. Tu pats nezināsi, kurā virzienā dosies tālāk, tāpēc neesi pārāk pārsteigts, ja citi, pat tie, kuri tev ir emocionāli vistuvāk, šodien turēsies no tevis pa gabalu.

Skorpions

Lai arī ko tu šodien nedarītu, necel paniku. Tava dzīve nebrūk kopā – tu vienkārši skaties uz lietām no pārāk negatīva leņķa. Tu pašlaik varbūt arī esi mazliet negatīvā noskaņojumā, bet vēlāk gan tavs garastāvoklis, gan skatījums būs daudz pozitīvāki.

Strēlnieks

Draugi tevi pārsteigs un iepriecinās ar negaidītiem uzaicinājumiem un ieteikumiem, kā labi pavadīt laiku, tāpēc nesāc vēl pārāk detalizēti izstrādāt grafiku. Saistībā ar sabiedrisko dzīvi, tev ir jābūt gatavam jebkurā brīdi apstāties pie iesāktā un doties atpūsties.

Mežāzis

Izmanto šo pozitīvo dienu, lai atstātu labu iespaidu uz darba devējiem un citiem svarīgiem cilvēkiem. Tev ir reta un izcila īpašība – tu zini, kas tieši un kurā brīdī ir jāsaka, lai panāktu vēlamo un nepaies ilgs laiks, līdz citi jau mēģinās atstāt iespaidu uz tevi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev ir jāturpina sapņot, pat ja tik daudzi no taviem sapņiem nav piepildījušies. Tagad, līdz ar Saules pārvietošanos uz tavu zīmi, pastāv liela iespēja, ka tas, kas iepriekš šķita kā fantāzija kļūs par realitāti. Novērtē visu, ko sniedz dzīve.

Zivis

Tu šodien varētu būt diezgan emocionāls. Tu pats sev izdarīsi pakalpojumu, ja atturēsies no vēlmes atbildēt ar to pašu uz nelabvēlīgiem komentāriem no kolēģiem un partneriem. Aizskaiti līdz desmit, pirms savas izjūtas ietērp vārdos.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Jāspēj atkāpties no ierastā! Astroloģiskā prognoze 12. – 18. novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Paturi vājības pie sevis! Horoskops 9.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
9 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
12 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
8 stundas