Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.jūnijam. Laiks atslābināties!0

Dienas noskaņa

Ja iespējams, pārslēdzies uz Līgosvētku gaidīšanas noskaņu – šonedēļ diez vai izdosies paveikt dižus darbus, labāk atslābināties un bez steigas gatavoties svētkiem.

Auns

Diena simbolizē apziņas skaidrību, absolūto patiesību. Viss iegūs skaidras aprises. Iespējama nodomu īstenošanās dzīvē. Neiesaka pieļaut pārslodzi, strīdus, balss pacelšanu. Vēlams atpūsties pie dabas, atslābināties.

Vērsis

Šodien iespējami ievērojami notikumi personīgajā dzīvē. Daudziem gribēsies aizmirst par darbiem, izdarīt kaut ko neparastu. Pārliecinies, ka otrdienas vakarā attiecībās nebūtu garlaicības un vienveidības! Nebaidies pārsteigt otro pusīti ar oriģinālu rīcību.

Dvīņi

Šodien draugu pulkā tu vari būt visdāsnākais. Nauda tev ir tikai līdzeklis, kā īstenot plānus. Un tu būsi laimīgs, ja tas izdosies. Meklē darbu, kurā varētu īstenot savu potenciālu un kur pienācīgi novērtēs tavas profesionālās spējas.

Vēzis

Esi gatavs ieņemt augstus amatus, kuros būs vajadzīga ne tikai prasme vadīt cilvēkus, bet arī saliedēt kolektīvu, radīt darbspējīgu un stipru komandu, kurai ir vienoti uzskati un mērķi. Ja tev tas izdosies, vari droši rēķināties ar karjeras attīstību, panākumiem, veiksmi biznesā, radošajā un zinātniskajā darbībā vai sportā.

Lauva

Šodien daudzi apstākļi, tikšanās, sarunas uzstājīgi atgādinās par pagātni, kuru tu gribētu aizmirst. Radošo profesiju pārstāvjiem izdosies sevi labi parādīt konkursā vai sacensībās, pateicoties spilgtam iztēles lidojumam. Koncentrējies darbam, kas prasa paaugstinātu uzmanību. Novērtē likteņa dāvanas.

Jaunava

Vari būt emocionāli viegli satraucams, ar paredzēt vai pat diktēt jebkuru attiecību attīstības gaitu. Centies nebūt pārāk kategorisks un saprast, ka arī bez tevis nekas neapstāsies. Tev nepieciešams atslābināties, atpūsties no atbildības.

Svari

Dzīvoklī pilnā sparā iet remonts? Šobrīd ir piemērots laiks mājokļa atjaunošanai, nekustamā īpašuma iegādei. Veiksmīga diena ārzemju ceļojumiem. Iespējams, no malas tava izturēšanās varētu izskatīties pārāk haotiska, tomēr turpini vienalga tādā pat garā, un viss izdosies!

Skorpions

Seksuālais potenciāls būs īpaši augsts, un tu bez grūtībām spēsi sasniegt harmoniju intīmās attiecībās. Ieteicams atslābināties, jo augstā enerģētika ļaus būt nenogurdināmam mīlestībā.

Strēlnieks

Daudzus Strēlniekus gaida intensīvi kontakti un tikšanās. Strēlnieces savukārt badīs pastiprinātu pretējā dzimuma uzmanību. Nekautrējies izrādīt savu valdzinājumu, ja meklē dzīves pavadoni!

Mežāzis

Tevi gaida kāds pagodinājums, kas nāks kā avanss. Daudzi Mežāži samulsīs no tāda iespēju klāsta (paaugstinājums darbā, lielāka alga un citi labumi). Būs nepieciešams attaisnot apkārtējo cerības, bet piesargies no prettiesiskām darbībām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Domubiedri šodien varētu sniegt vērtīgāko palīdzību Iespējams, viņi varētu sponsorēt tuvu biznesu, dalīties vērtīgā informācijā vai zināšanās. Pārliecinies, ka pienācīgi pateicies saviem atbalstītājiem, citādi paliksi enerģētiskais parādnieks.

Zivis

Zivis var sajust psiholoģisku nogurumu, jo būs uzņēmušās par daudz pienākumu un rūpju par tuviniekiem. Nodarbojies ar labdarību, bet atvadies no cilvēkiem, kuri mēģina tevi izmantot. Viņi ir domāti tam, lai likvidētu pārpalikušo enerģiju, bet tev tādas šobrīd nav.

Avots: Astromeridian

LA.lv