Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.maijam. Cieni savu darbu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Koncentrē savu uzmanību uz vienu uzdevumu un pārliecinies, ka esi izdarījis pilnībā visu, pirms ķeries klāt kaut kam citam. Kvalitāte vienmēr ir bijusi daudz svarīgāka par kvantitāti. Viena lieta, kura paveikta izcili, ir labāka par tūkstoš lietām, kuras paveiktas pavirši.

Auns

Dzīves temps dramatiski paātrināsies un līdz ar Saules saikni ar tavu valdnieku Marsu tu paveiksi ievērojami daudz darbu salīdzinoši īsā laika posmā. Tomēr atceries, ka ne visiem piemīt tavs dzinulis un ambīcijas. Tu atrodies pats savā līgā.

Vērsis

Labāk būtu nogaidīt, pirms tu veido jaunus plānos, jo lietas pārvietosies ātrāk nekā parasti, pie tam dīvainos virzienos, vismaz turpmākās pāris dienas. Centies gan pārāk neuztraukties – iznākumā viss nostāsies tev labvēlīgi.

Dvīņi

Tev radīsies iespēja atzīmēt savu vietu pasaulē, bet tas nenozīmē, ka tev tas būtu jāsasteidz. Piedāvājums, kuru saņemsi, var izskatīties pārāk labs, lai to noraidītu, bet varētu būt, ka vēl labāks piedāvājums nāk aiz tā.

Vēzis

Itin visam dzīvē ir savs dabiskais cikls un posms, kuram tu šobrīd ej cauri, ir izaicinājumu pilns, lai neteiktu vairāk. Taču tas nekas. Pēc nedēļas jau sāksies daudz patīkamāks posms, tāpēc turpini smaidīt, līdz tam tu daudz varētu paspēt apgūt.

Lauva

Šis ir piemērots laiks plānošanai uz priekšu, it īpaši, ja esi no tiem Lauvām, kuri mēdz rīkoties vispirms un uztraukties vēlāk. Neliela rūpīga plānošana un domāšana tagad varētu nest milzīgus panākumus vēlāk, tāpēc velti tam pūles.

Jaunava

Tu vari nebūt spējīgs izskaidrot, kāpēc pasaule izskatās gaišāka nekā parasti, bet tam varētu būt saistība ar tikšanu uz priekšu savā darbā vai karjerā. Esi uzstājīgs, ja nepieciešams, bet neaizmirsti, ka galvenais ir labi pavadīt laiku.

Svari

Savu horizontu paplašināšanu padari par savu mērķi numur viens gan garīgi, gan fiziski. Saules un Marsa apvienošanās tavā sabiedrotajā gaisa elementa zīmē Dvīņos padara tavu skatījumu uz dzīvi daudz plašāku.

Skorpions

Tavas sajūtas turpmākās diennakts laikā būs daudz intensīvākas un pastāv briesmas, ka aiziesi par tālu un pateiksi vai izdarīsi lietas, kuras vēlāk nožēlosi. Brīdis, kurā sāc nomierināties, ir tas pats brīdis, kad tev vajadzētu sākt atvainoties!

Strēlnieks

Vai pretstati patiešām pievelkas? Jā, tā ir un ar kosmisko aktivitāti tev pretējajā Dvīņu zīmē tevi pievilks kāds, kura raksturs un personība ir tikpat plaša, kā tavējā. Uzmanieties, ka jūsu ego nesaduras!

Mežāzis

Planētas brīina, ka tev ir jākļūst organizētam, jo gan tavs laiks, gan enerģija, visticamāk, būs ierobežotāki nekā parasti. Neuzņemies jaunus pienākumus – vispirms tev ir jātiek galā ar esošajiem uzdevumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu pašlaik esi ļoti entuziastisks par itin visu un līdz ar Saules un Marsa apvienošanos apvidū, kurš ietekmē tavu reputāciju, tev netrūks izdevību paspīdēt. Ikviens, kurš uzskata, ka esi pārāk nopietns, redzēs, cik ļoti ir maldījies.

Zivis

Ko tu vari izdarīt, lai padarītu savu dzīvi baudāmāku? Iesākumam tu vari beigt uztraukties par mīļoto, kurš, vismaz tavās acīs, šķiet, ir noskrējis no sliedēm. Visticamāk, tas nav nekas vairāk, kā vien tavs aktīvais, jauneklīgais gars. Dod tam vaļu!

LA.lv